Objevování Vietnamu s pobytem na ostrově Phu Quoc ***

25. 03. 2019
46 070 Kč

Privátní zájezd s osobním AJ průvodcem již od 2 osob. Možnost ČJ průvodce za příplatek.

Ubytování

Ho Chi Minh City: Le Duy Hotel 3* | Can Tho: Hau Giang Hotel 3* | Ostrov Phu Quoc: Mai Spa Resort 3* | Za příplatek možnost ubytování ve 4* hotelech. Prosím kontaktujte naši CK.
Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Strava

9x snídaně | 3x oběd

Navštívená místa

 • Ho Chi Minh City
  Ho Chi Minh City
  Ho Chi Minh City
  Nikdo mu neřekne jinak, než jeho dřívějším názvem Saigon, který Vás uchvátí svými krásnými pagodami, rozlehlými tržišti, čínskými chrámy stejně jako moderními budovami a bohatým nočním životem.
 • Phu Quoc
  Phu Quoc
  Phu Quoc
  Souostroví, jež leží v Thajském zálivu je 48 km dlouhé a rozkládá se na ploše 1320 km2. Téměř 90% území je pokryto lesy. Přibližně 70% ostrova zaujímá Národní park Phu Quoc. Kolem ostrova se vinou nedotčené písčité pláže, z nichž některé podle mnohých hlasů patří k nejkrásnějším ve Vietnamu. Půvabnou scenérii dokresluje tyrkysově modré moře.

Cena zahrnuje

 • mezinárodní letenka Praha – Ho Chi Minhovo město – Praha vč. všech tax
 • letenka pro místní přelet Can Tho – Phu Quoc vč. všech tax
 • letenka pro místní přelet Phu Quoc – Ho Chi Minhovo město vč. všech tax
 • ubytování ve 3* hotelech se snídaní
 • privátní transfery klimatizovaným vozidlem dle itineráře
 • privátní plavby lodí v deltě Mekongu
 • program dle itineráře
 • strava dle itineráře
 • veškeré vstupy dle programu itineráře
 • služby zkušeného, anglicky hovořícího průvodce během poznávacího okruhu
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • vízum do Vietnamu 26 USD, na požádání vyřídíme za poplatek 500 Kč/osoba
 • cestovní pojištění do Asie (na požadavek zajistíme)
 • strava a nápoje neuvedené v itineráři
 • příplatek za česky hovořícího průvodce 3.270 Kč/osoba
 • příplatek za velikonoční a vánoční období
 • spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity

Program zájezdu

den 1 Odlet do Vietnamu.
den 2

Ho Chi Minhovo město

Přílet do Ho Chi Minhova města. Po příletu vás na letišti přivítá a vyzvedne řidič, který vás dopraví do vašeho hotelu. Podle příletového času můžete zbytek dne strávit buď odpočinkem po absolvované cestě, nebo se můžete projít po okolí a začít nasávat atmosféru pravého Vietnamu. Podle času příletu vás večer také čeká tradiční představení vodních loutek, po kterém se vydáte již zpět na hotel, nocleh.
Hotel.
den 3

Ho Chi Minhovo město

Po snídani navštívíte historické a válečné muzeum, které vám poskytne pohled na tehdejší válku zde ve Vietnamu. Pokračovat budete k některé z proslulých památek Ho Chi Minhova města jako například katedrála Notre Dame, tzv. stará pošta, válečné muzeum či Palác nezávislosti (nebo také palác sjednocení, dříve prezidentský palác). Nevynecháte ani čínskou čtvrť či chrám Thien Hau z 19. století. Den zakončíte prohlídkou vyhlášených místních trhů Cholon a Binh Tay (také Ben Thanh). Kolem 17. hodiny návrat na hotel. Volno na vaše vlastní aktivity a poznání nočního města.   
Hotel, snídaně, oběd.
den 4

Ho Chi Minhovo město / Cao Dai / tunely Cu Chi / Ho Chi Minhovo město

Po snídani se vydáte na dvouhodinovou cestu do Tay Ninh, krásného historického centra náboženství Cao Dai, které v sobě mísí buddhismus, taoismus, křesťanství a konfucianismus. Navštívíte Svatý mořský chrám (diskrétní fotografování je v pořádku, boty se musí před vstupem zout), kde budete kolem poledne moci pozorovat místní „uctívače“ v jejich dlouhých bílých tunikách. Po obědě v místní restauraci pojedete k tunelům Cu Chi, jež se nacházejí asi 70 km od Saigonu. Tunely vznikly za války ve Vietnamu jako úkryty nejen pro vojáky a vznikaly více než 25 let. Tato rozsáhlá síť tunelů v délce kolem 200 km mohla pojmout až 10 000 osob. Kromě skladu zbraní a jednacích místností zde byly také ložnice, kuchyně i nemocnice. Dnes je ze 120 km zachovalých tunelů kulturní památka, kterou budete moci prozkoumat i Vy. V případě zájmu si zde můžete vyzkoušet také střelbu ze skutečných zbraní AK 47  či M 16 (střelba se připlácí v případě zájmu na místě, 10 nábojů stojí od 12 USD). Později se vrátíte do Saigonu (zhruba v 17:30 hod.). Volno na vaše vlastní aktivity.
Hotel, snídaně, oběd.
den 5

Ho Chi Minhovo město / delta Mekongu / Can Tho

Po snídani se vydáte na dvouhodinovou cestu z Ho Chi Minhova města do delty Mekongu. Po příjezdu se na lodi pojedete podívat na plovoucí trh Cai Be, který je jedním z nejzajímavějších a nejvíc atraktivních míst delty Mekongu. Na plovoucím trhu můžete sledovat místní obyvatele na jejich malých loďkách obchodující s čerstvým zbožím a místními komoditami. Zastavíte se také u místních obyvatel, v jejichž vesnici uvidíte, jak se vyrábí kokosové cukrovinky, rýžový papír, rýžový popcorn nebo rýžové víno. Později se lodičkou vydáte hlouběji na venkov skrze menší a klidnější kanály. Toto bludiště stinných potoků Vás jistě očaruje. Budete mít také možnost strávit čas mezi místními zemědělci, užívat si tradiční hudby a tropického ovoce. Autentický oběd si vychutnáte v místní restauraci. Součástí vašeho denního programu bude také lehká projížďka na kole po cestičkách podél vesnice. Pokračovat v plavbě poté budete do města Vinh Long, odkud se vydáte do Can Tho, srdce Mekongu, kde přenocujete.
Hotel, snídaně, oběd.
den 6

Can Tho / Cai Rang / Phu Quoc

V časných ranních hodinách vyplujete napřímo na vzrušující plovoucí trh Cai Rang, který je jedním ze tří největších v deltě Mekongu. Můžete ho navštívit v kteroukoli denní dobu, ale nejživěji je zde od rozbřesku do 9 hodin ráno. Malým vodním kanálem budete pokračovat do ovocné zahrady, odkud se později vrátíte do Can Tho, kde budete moci pozorovat všední život místních a bohatou vegetaci podél břehů řeky. Později se vydáte zpět do Can Tho, odkud přeletíte na Phu Quoc. Po příletu se přesunete sdíleným transferem do vašeho hotelu.
Hotel, snídaně, oběd.

den 7

Phu Quoc - slunění na pláži a koupání v tyrkysově modrém moři

Individuální volno. Toto souostroví leží v Thajském zálivu a je jedním z nejlepších míst ve Vietnamu pro potápění, šnorchlování a rybaření. Přibližně 70% ostrova zaujímá Národní park Phu Quoc. Kolem ostrova se vinou nedotčené písčité pláže, z nichž některé patří k nejkrásnějším ve Vietnamu. Půvabnou scenérii dokresluje tyrkysově modré moře. Nocleh v Mai Spa Resort.
Hotel, snídaně.

den 8

Phu Quoc - slunění na pláži a koupání v tyrkysově modrém moři

Individuální volno na Phu Quocu k odpočinku u moře. Nocleh v Mai Spa Resort.
Hotel, snídaně.

den 9

Phu Quoc - slunění na pláži a koupání v tyrkysově modrém moři

Individuální volno na Phu Quocu k odpočinku u moře. Nocleh v Mai Spa Resort.
Hotel, snídaně.
den 10

Phu Quoc - slunění na pláži a koupání v tyrkysově modrém moři

Individuální volno na Phu Quocu k odpočinku u moře. Nocleh v Mai Spa Resort.
Hotel, snídaně.
den 11

Phu Quoc / Ho Chi Minhovo město

Po snídani volno do transferu na letiště, odkud přeletíte do Ho Chi Minhova města. Odtud později odletíte zpět domů.
Snídaně.
den 12

Přílet.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax 46 070 Kč 0 Kč
Doplňkové služby Cena Celkem
Příplatek za česky mluvícího průvodce AA-87935 6 540 Kč 0 Kč

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země Vietnam
Termín 25.3. - 5.4.2019
Další termíny
Délka 12 dní / 9 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel***
Strava Polopenze
Kód AA-87935
Cena za osobu 46 070 Kč
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi Vietnam, rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Radek Maděra

+420 739 314 500

rmadera@arcadia-air.com

Delta Mekongu a přírodní krásy jižního Vietnamu

41 290 Kč

Autentický centrální Vietnam

41 480 Kč

Nezapomenutelná cesta napříč Vietnamem

42 390 Kč

Kouzlo Vietnamu od severu na jih

59 410 Kč

Privátně po severním a jižním Vietnamu s česky hovořícím průvodcem

48 130 Kč

Drsná příroda a etnika severního Vietnamu

56 180 Kč