Delta Mekongu a přírodní krásy jižního Vietnamu ***

25. 03. 2019
42 290 Kč

Privátní zájezd s osobním AJ průvodcem již od 2 osob. Možnost ČJ průvodce za příplatek.

Ubytování

Ho Chi Minh City: Le Duy Hotel 3* | Vinh Long: Ubytování u místních obyvatel | Chau Doc: Chau Pho Hotel 3* | Can Tho: Hau Giang Hotel 3* | Za příplatek možnost ubytování ve 4* hotelech. Prosím kontaktujte naši CK. | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Strava

6x snídaně | 6x oběd | 1x večeře

Navštívená místa

 • Ho Chi Minh City
  Ho Chi Minh City
  Ho Chi Minh City
  Nikdo mu neřekne jinak, než jeho dřívějším názvem Saigon, který Vás uchvátí svými krásnými pagodami, rozlehlými tržišti, čínskými chrámy stejně jako moderními budovami a bohatým nočním životem.

Cena zahrnuje

 • mezinárodní letenka Praha – Ho Chi Minhovo město – Praha vč. všech tax
 • ubytování ve 3* hotelech se snídaní
 • ubytování u místních obyvatel ve Vinh Long
 • privátní transfery klimatizovaným vozidlem dle itineráře
 • privátní plavby lodí v deltě Mekongu
 • program dle itineráře
 • strava dle itineráře
 • veškeré vstupy dle programu itineráře
 • služby zkušeného, anglicky hovořícího průvodce během poznávacího okruhu
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • vízum do Vietnamu 26 USD, na požádání vyřídíme za poplatek 500 Kč/osoba
 • cestovní pojištění do Asie (na požadavek zajistíme)
 • strava a nápoje neuvedené v itineráři
 • příplatek za česky hovořícího průvodce 5.250 Kč/osoba
 • příplatek za velikonoční a vánoční období
 • spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity

Program zájezdu

den 1 Odlet do Vietnamu.
den 2

Ho Chi Minhovo město

Přílet do Ho Chi Minhova města. Po příletu vás na letišti přivítá a vyzvedne řidič, který vás dopraví do vašeho hotelu. Dle příletového času můžete zbytek dne strávit buď odpočinkem na hotelu po absolvované cestě, nebo se můžete projít po okolí a začít nasávat atmosféru pravého Vietnamu. Nocleh.
Hotel.

den 3

Ho Chi Minhovo město / delta Mekongu / Cai Be / Hoa Loc / An Binh

Po snídani se vydáte přímo do delty Mekongu. Vaše cesta začne na místním trhu v Cai Thia v okrsku Cai Be. Poté si vyzvednete kola, na kterých se vydáte na 1-2 hodinovou projížďku do vesnice Hoa Loc, která je vyhlášená především svými vynikajícími plody manga, které se označují za nejchutnější v celé deltě Mekongu. Cesta vás zavede také do malých uliček vesnic, kde uvidíte tradiční domky místních obyvatel postavené ze dřeva a palmových listů. V jednom z místních domečků si budete moci s místními obyvateli připravit místní koláčky, které později také zkonzumujete s vynikajícím místním čajem. Později se vrátíte na loď a pochutnáte si na vynikajícím obědě během plavby na ostrůvek An Binh, odkud na veslici budete pokračovat hlouběji do delty Mekongu po jejích menších kanálech, kde si užijete skutečně okouzlující klid. Přesunete se do místního obydlí, kde u místních strávíte noc (samozřejmě ve vlastním pokoji). Tuto úžasnou autentickou zkušenost vám ještě obohatí společně uvařená večeře, během které budete mít příležitost si s místními trochu popovídat a vyptat se na vše, co vás zajímá.
Homestay, snídaně, oběd, večeře.
den 4

An Binh / Vinh Long / Phuoc Hau / Can Tho

Po lehké snídani se krátkou plavbou přesunete do Vinh Long, kde se na kolech dopravíte na místní trh. Zde budete mít ideální příležitost prohlídnout si místní obchodované komodity, ale také si něco zakoupit nebo ochutnat. Pokračovat budete na kole do vesnice Phuoc Hau (zhruba 10 km jízdy), která je vyhlášená svými zeleninovými farmami. Váš průvodce vám ukáže okolí a vysvětlí vám celý proces sázení, zalévání, sběru a také dalších aktivit. Později se z Vinh Long vydáte do Can Tho, jež leží v samotném srdci delty Mekongu. Po příjezdu na hotel volno na vlastní aktivity a odpočinek. Nocleh.
Hotel, snídaně, oběd.
den 5

Can Tho / Cai Rang / Xeo Quyt / Chau Doc

V časných ranních hodinách vyplujete napřímo na vzrušující plovoucí trh Cai Rang, který je jedním ze tří největších v deltě Mekongu. Můžete ho navštívit v kteroukoli denní dobu, ale nejživěji je zde od rozbřesku do 9 hodin ráno. Malým vodním kanálem budete pokračovat do ovocné zahrady, odkud se později vrátíte do Can Tho, kde budete moci pozorovat všední život místních a bohatou vegetaci podél břehů řeky. Dále se vydáte do Chau Doc se zastávkou v Xeo Quyt, což byla základna severských vojsk během vietnamské války. Po příjezdu do Chau Doc, malého a málo navštěvovaného městečka na hranicích s Kambodžou, se ubytujete na hotelu, kde přenocujete.
Hotel, snídaně, oběd.

den 6

Chau Doc / Cham / Tra Su Forest / Chau Doc

Po snídani začnete den návštěvou plovoucí rybí farmy, kde se setkáte s místními obyvateli i rybáři. Pokračovat budete do vesničky Cham, kde budete mít příležitost setkat se s kulturou místních obyvatel a navštívit místní tkalcovnu. Prostřednictvím „Xe Loi“ (místní druh dopravy) se vydáte na zhruba 30 minut od vesničky Cham vzdálený most Noc Tien, a poté na trh Chau Doc. Po prozkoumání místního trhu proplujete klidnou projížďkou na lodi proti proudu řeky Bassac k ostrovu Long Khanh a po kanále Dao až ke kanálu Tra Su. Po cestě vás čekají nádherné přírodní scenérie  po obou březích řeky. Dojedete až do lesů Tra Su, kde navštívíte na sampanu (tradiční loď) místní lesní svatyni. Projíždět budete skrze nekonečné vodní cesty lemované mangrovy a svěží zelení. Tato eko-rezervace zabírá 850 ha a je ekologickým útočištěm pro více než 100 druhů vodních ptáků, ale také mnoho druhů dalších živočichů a rostlin, včetně kolonie netopýrů. V pozdním odpoledni se vrátíte do Chau Doc, kde přenocujete.
Hotel, snídaně, oběd.

den 7

Chau Doc / Sa Dec / Ho Chi Minhovo město

Po snídani volno do transferu zpět do Ho Chi Minhova města. Po cestě budete mít zastávku v Sa Dec, abyste navštívili „milenecký dům“, krásná rezidence z roku 1895 umístěná u řeky. Obdivovat můžete krásný interiér s mohutným dřevěným nábytkem, původními podlahami, které byly dovezené z Francie, ale také perlami vykládané dveře. V odpoledních hodinách dorazíte do Ho Chi Minhova města. Zbytek dne volno na vlastní aktivity a poznání nočního města.
Hotel, snídaně, oběd.
den 8

Ho Chi Minhovo město

Po snídani volno do transferu na letiště, odkud (ač jistě neradi) odletíte zpět domů.
Snídaně.

den 9 Přílet do Prahy.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax 42 290 Kč 0 Kč
Doplňkové služby Cena Celkem
Příplatek za česky mluvícího průvodce AA-87933 5 930 Kč 0 Kč

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země Vietnam
Termín 25.3. - 2.4.2019
Další termíny
Délka 9 dní / 6 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel***
Strava Polopenze
Kód AA-87933
Cena za osobu 42 290 Kč
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi Vietnam, rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Radek Maděra

+420 739 314 500

rmadera@arcadia-air.com

Privátně po severním a jižním Vietnamu s česky hovořícím průvodcem

48 130 Kč

Autentický centrální Vietnam

41 480 Kč

Jedinečný Vietnam od severu k jihu

77 390 Kč

Nezapomenutelná cesta napříč Vietnamem

42 390 Kč

Exklusivně: Dovolená na Velrybím ostrově v Nha Trang

38 560 Kč

Kouzlo Vietnamu od severu na jih

59 410 Kč