Autentický centrální Vietnam ***

25. 03. 2019
41 480 Kč

Skupinový zájezd s průvodcem, malá mezinárodní skupinka, již od 2 osob.

Ubytování

Da Nang: Titan Hotel 3* (superior) | Hue: Serena Palace Hotel 3* (superior) | Quang Binh: Tan Binh Hotel 3* (superior) | Hoi An: Hoi An Village Villas 3* (pool view villa). Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Strava

6x snídaně | 4x oběd

Navštívená místa

 • Hoi An
  Hoi An
  Hoi An
  Toto přístavní městečko se pyšní jako jediné město ve Vietnamu původním historickým centrem. V úzkých uličkách se seznámíte s místní jedinečnou architekturou, kde se potkávají typická vietnamská obydlí s japonskými měšťanskými domy a čínskými chrámy. Mezi navštěvované památky patří Japonský krytý most s jeho pověstnými sochami psa a opice a místní Aula s krásnými oltáři sloužící k uctívání bohů, ale i bohatství a štěstí. Město je také kulinářským rájem, a proto si nenechte ujít ochutnání místních specialit.
 • Hue
  Hue
  Hue
  Jakožto sídelní město posledních vietnamských králů se pyšní množstvím krásných paláců a pamětihodností. Za návštěvu mimo jiné stojí i poslední císařskou hrobku ve Vietnamu, hrobku císaře Khai Dinh nacházející se v blízkosti města. Hrobka je jedinečná nejen kvůli stěnám ze soch draků, ale také díky propojení tradiční vietnamské architektury s prvky moderního stylu z Evropy, kterými se císař inspiroval při návštěvě jihofrancouzské Marseille. Vláda dynastie Nguyen s sebou do města přinesla i rozkvět umění, vzdělanosti, buddhismu a kultury, a tak zde budete moci obdivovat bohatou architekturu Starého císařského města s jeho zahradami, chrámy a hrobkami, stejně jako zdobené brány nebo císařské divadlo. Vrcholem návštěvy se pro Vás zajisté stane Palác nejvyššího souladu, kde je k vidění císařský trůn

Cena zahrnuje

 • letenka Praha (Vídeň) – Da Nang – Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
 • transfery z/na hotel
 • ubytování v hotelech dle itineráře
 • transfery klimatizovaným minivanem
 • vstupy dle itineráře
 • strava dle itineráře
 • služby anglicky hovořícího průvodce
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • vízum do Vietnamu 26 USD, na požádání vyřídíme za poplatek 500 Kč/osoba
 • cestovní pojištění do Asie (na požadavek zajistíme)
 • nápoje a strava neuvedená v itineráři
 • příplatek za velikonoční a vánoční období
 • spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity

Program zájezdu

den 1

Odlet do Vietnamu.
den 2

Da Nang

Po příletu do Da Nangu se na letišti setkáte s řidičem naší CK, který vás dopraví do vašeho hotelu. Podle příletového času můžete zbytek dne strávit buď odpočinkem po absolvované cestě, nebo se můžete projít po okolí a začít nasávat atmosféru pravého Vietnamu. Nocleh v Da Nang.
Hotel.

den 3

Da Nang / My Son / Da Nang

Po snídani se vydáte za poznáním jedné z nejúchvatnějších památek centrálního Vietnamu, a sice chrámový komplex My Son ze 4. století, který byl nejdůležitějším sídlem starodávného království Champa a je pro svou impozantnost zapsán na Seznam světového dědictví UNESCO. Nocleh v Da Nangu.
Hotel, snídaně.
den 4

Da Nang / Hue

Dnes si užijete prohlídku města Hue. Poznáte například císařskou citadelu, pagodu Thien Mu, hrobku Tu Duc nebo Khai Dinh a Parfémovou řeku. Ubytování v Hue a nocleh.
Hotel, snídaně, oběd.

den 5

Hue / Quang Tri / Quang Binh

Z Hue se po snídani vydáte vydáte vstříc provincii Quang Tri. Po cestě vás čekají zastávky na několika zajímavých místech připomínající válečné události. Prohlédnete si například kostel La Vang a citadelu Quang tri, zastavíte se i u mostu Hien Luong a u řeky Ben Hai, která v letech 1954 až 1975 tvořila demarkační čáru mezi jižním Vietnamem a severním Vetnamem a na jejíž březích probíhaly během vietnamské války silné boje. Odpoledne navštívíte tunely Vinh Moc, kde žili a bojovali válečníci severo-vietnamské guerilly.  Nocleh v Quang Binh.                                             Hotel, snídaně, oběd.

den 6

Quang Binh / jeskyně Paradise / Hoi An

Po snídani se vydáte do jedinečného jeskynního komplexu Paradise, který je dlouhý 31 km a je díky tomu nejdelší suchou jeskyní v Asii. Byl objeven poměrně nedávno Britskou asociací pro jeskynní výzkum, a sice v roce 2005. Po projití starým lesem se před vámi objeví vchod do jeskyně lemovaný starobylými stromy. Oslní vás až magické krápníkové sloupce, které mají průměr až několik desítek metrů i grandiózní skalní oblouky. Po obědě se vydáte na cestu do Hue. Nocleh.                                                                                                                                                                Hotel, snídaně, oběd.
den 7

Hoi An

Po snídani se vydáte na kole či motorce na prozkoumání Hoi Anského venkova a místních pochutin. Začnete u vesničky zaměřující se na pěstování zeleniny a užijete si zde naprosto autentický pokrm Cao Lau. Budete mít čas na návštěvu místní rodiny, kde si vyzkoušíte tvoření speciálních koláčků („bílých růží“), na kterých si později také pochutnáte. Před návratem na hotel pojedete do Cam Nam, kde vás čeká večeře a právě zde si pochutnáte na další z místních specialit. Nocleh.
Hotel, snídaně, oběd.
den 8

Hoi An / Da Nang

Po snídani individuální volno do transferu na letiště v Da Nangu dle odletového času. Odlet z Da Nang.
Snídaně.
den 9

Přílet do Prahy.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax 41 480 Kč 0 Kč
Doplňkové služby Cena Celkem

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země Vietnam
Termín 25.3. - 2.4.2019
Další termíny
Délka 9 dní / 6 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel***
Strava Dle programu
Kód AA-415723
Cena za osobu 41 480 Kč
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi Vietnam, rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Radek Maděra

+420 739 314 500

rmadera@arcadia-air.com

Drsná příroda a etnika severního Vietnamu

56 180 Kč

Úchvatná cesta z Vietnamu do Kambodži

54 180 Kč

Exklusivně: Dovolená na Velrybím ostrově v Nha Trang

38 560 Kč

Kouzlo Vietnamu od severu na jih

59 410 Kč

Objevování Vietnamu s pobytem na ostrově Phu Quoc

44 630 Kč

Delta Mekongu a přírodní krásy jižního Vietnamu

41 290 Kč