Nevšední poznávací zájezdy do Vietnamu

(0 zájezdů)
Poznávací zájezdy Vietnam Vám umožní si vychutnat asijskou kulturu a poznat bohatou historii. Okouzlí Vás starodávné chrámy, tropická příroda a výborná kuchyně. Nevšedním zážitkem je také ruch moderních metropolí a systém dopravy.

Poznávací zájezdy do Vietnamu

Poznávací zájezdy ve Vietnamu jsou opravdu zážitek. Vydejte se tam a poznáte Ho Chi Minhovo město běžně jmenované původním názvem Saigon s krásnými pagodami, velkými tržišti, čínskými chrámy, ale také bohatým nočním životem v moderních čtvrtích. Zavítejte také do Ho Chi Minhova mauzolea s velkými zahradami, prezidentským palácem, Pagodou a Ho Chi Minhovým muzeem, které je oblíbeným poutním místem. Velmi zajímavé je také město Hue, sídelní město posledních vietnamských králů s překrásnými paláci a pamětihodnostmi. Navštivte také poslední císařskou hrobku císaře Khai Dinh v blízkosti tohoto města. Přístavní městečko Hoi An je původním historickým centrem s typickými úzkými uličkami, jedinečnou architekturou. Potkáte zde typická vietnamská obydlí, japonské měšťanské domy čínské chrámy. Neuvěřitelná kombinace. A pozor! Toto město je opravdu kulinářským rájem, ochutnejte proto nejrůznější speciality navíc za velmi rozumné ceny. Poznávací zájezdy ve Vietnamu mají oblíbený cíl a tím je město Hanoj kvůli snad nejkrásnějšímu Chrámu literatury, první univerzity ve Vietnamu se Studnou nebeské čistoty nebo Konfuciovou sochou ve Svatyni velkého spojení. Velkým lákadlem především pro odpočinek je jezero Hoam Kiem s ostrůvkem, na který vede Červený most vycházejícího slunce, kde odpočívají červánky. Uprostřed ostrůvku uvidíte Chrám Nefritové Hory s obrovskou zlatou želvou. Za zmínku určitě také stojí Cu Chi s podzemními tunely, Vinh Long nebo Danang.

Vietnam - poznávací dovolená

Dovolená Vietnam poznávací zájezdy s CK Arcadia Air si můžete užít zcela privátně s vlastním průvodcem a její délku lze zcela přizpůsobit vašim požadavkům. Zájezd jsme schopni připravit s odletem a příletem na jakýkoli den, nemusíte se proto podřizovat předem stanoveným termínům. Uvidíte, že díky poznávacím zájezdům do Vietnamu zažijete neopakovatelnou dovolenou plnou nevšedních zážitků.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.