Dovolená v luxusním hotelu The Anam *****

21. 01. 2019
45 990 Kč

Pobytový zájezd.

Ubytování

The Anam Villas 5*: Luxusní 5* hotel Anam leží 12 km od letiště a 30 minut jízdy od centra Nha Trang uprostřed svěží zahrady přímo u pláže. Hotel nabízí 24h otevřenou recepci, Wi-Fi zdarma v celém resortu, 3 bazény, posilovnu s cvičením jógy, tenisový kurt, 3D kino, dětský koutek a samozřejmě možnost vodních sportů a bezplatné parkování. Ubytování je v elegantních do detailu vyladěných Deluxe Garden Premium View pokojích s vlastní koupelnou a balkonem či terasou a posezením zařízených kabelovou TV, minibarem s čerstvou vodou každý den, žehličkou, fénem, pracovním stolem, klimatizací, trezorem, telefonem, toaletními potřebami, županem, přezůvkami a dalšími potřebami. Postele mají pohodlné matrace a exklusivní povlečení z nejlepší irské bavlny. O vaše chuťové buňky se postará restaurace Indochine, kde se podává snídaně formou bohatého bufetu s asijskou i západní kuchyní. Součástí této restaurace je také grill zaměřený na západní a hlavně francouzskou kuchyni. U jednoho z bazénů najdete Saigon bar s drinky, koktejly a a la carte menu. U největšího bazénu (300 m2) najdete Beach club s asijskou i západní kuchyní (nechybí zde sendviče, pizza, saláty atd). Anam je ideální pro náročnější klienty, kteří si chtějí svou dovolenou užít v klidu a pohodlí.

Strava

7x snídaně

Navštívená místa

 • Nha Trang
  Nha Trang
  Nha Trang
  Nha Trang Nha Trang je jedním z nejznámějších letovisek ve Vietnamu. Díky své poloze a klimatickým podmínkám je ideální volbou na strávení plážové dovolené, ale nabízí mnohem víc, než „jen“ krásné pláže, vodní sporty a lodní výlety na ostrovy v zátoce. Nejznámější a nejrušnější je pláž Tran Phu, klidnější a ještě krásnější jsou pláže Hong Chong, Dai Lanh a další. Všude najdete širokou nabídku výletů a vodních sportů a také bary a restaurace s místními specialitami. Pro milovníky zábavy a adrenalinu se nabízí návštěva zábavního parku Vinpearl, který se nachází na ostrově Hon Tre Island a každý si zde najde své. Jsou zde jak pouťové atrakce pro děti, tak adrenalinové dráhy, akvária či klidná posezení pod palmami. Do parku se dostanete visutou kabinkovou dráhou přes oceán (cca 15 minut jízdy), což je již samo o sobě krásným zážitkem. Pokud toužíte po historických památkách, vypravte se k k čamským věžím a věžím Po Nagar ze sedmého až dvanáctého století. Severní věž (Thap Chinh) je vysoká 28 metrů je jedinečnou ukázkou čamské architektury, pochází z roku 817. Centrální věž (Thap Nam) byla vystavěna ve 12. století na místě původní věže ze 7. století. V jižní věži (Mieu Dong Nam) najdete muzeum čamského kamenického umění. Věže Po Nagar stojí na žulovém návrší severně od cetra Nha Trang, na břehu řeky Cai. Za návštěvu stojí také pagoda Long Son, která je bohatě zdobená čínskými motivy a kterou střeží veliká bílá socha Buddhy Sakyamuni. Hledáte-li více klidu a neporušenou přírodu, vyberte si jeden z lodních výletů na okolní ostrovy, za nejkrásnější jsou považované Hon Mun a Hon Mot nebo Hon Lao, kde žije velká kolonie opic.

Cena zahrnuje

 •  mezinárodní letenka Praha – Nha Trang - Praha vč. všech tax
 •  ubytování na 7 nocí v 5* hotelu
 •  snídaně
 •  transfer letiště/hotel/letiště
 •  24-hodinová asistenční linka v AJ ve Vietnamu
 •  povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 •  vízum do Vietnamu 26 USD, na požádání vyřídíme za poplatek 500 Kč/osoba
 •  cestovní pojištění do Asie (na požadavek zajistíme)
 •  strava a nápoje neuvedené v itineráři
 •  příplatek za velikonoční a vánoční období, místní svátky
 •  služby průvodce
 •  spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity

Program zájezdu

den 1

Odlet.
den 2

Nha Trang

Přílet do Nha Trangu, na letišti se setkáte s řidičem naší CK, který Vás dopraví do Vašeho hotelu, ubytování se snídaní, nocleh.
Hotel.
den 3

Nha Trang

Individuální volno na pláži u Jihočínského moře.
Hotel, snídaně.
den 4

Nha Trang

Individuální volno na pláži u Jihočínského moře.
Hotel, snídaně.
den 5

Nha Trang

Individuální volno na pláži u Jihočínského moře.
Hotel, snídaně.
den 6

Nha Trang

Individuální volno na pláži u Jihočínského moře.
Hotel, snídaně.
den 7

Nha Trang

Individuální volno na pláži u Jihočínského moře.
Hotel, snídaně.
den 8

Nha Trang

Individuální volno na pláži u Jihočínského moře.
Hotel, snídaně.
den 9

Nha Trang

Po snídani odhlášení z hotelu a volný program, než nastane čas Vašeho transferu na letiště. Odlet domů dle letového řádu.
Snídaně.
den 10

Přílet.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax 45 990 Kč 0 Kč
Doplňkové služby Cena Celkem

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země Vietnam
Termín 21.1. - 30.1.2019
Další termíny
Délka 10 dní / 7 nocí
Typ zájezdu Pobytové zájezdy u moře
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel*****
Strava Snídaně
Kód AA-415783
Cena za osobu 45 990 Kč
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi Vietnam, rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Petra Marečková

+420 739 314 500

pmareckova@arcadia-air.com

Delta Mekongu a přírodní krásy jižního Vietnamu

41 290 Kč

Nezapomenutelná cesta napříč Vietnamem

41 220 Kč

Privátně po severním a jižním Vietnamu s česky hovořícím průvodcem

47 590 Kč

Kouzlo Vietnamu od severu na jih

58 870 Kč

Objevování Vietnamu s pobytem na ostrově Phu Quoc

44 570 Kč

Dovolená v hotelu Novotel Nha Trang

41 100 Kč