Zájezdy do Vietnamu také s českým průvodcem od CK Arcadia Air

(0 zájezdů)
Zájezdy Vietnam jsou velmi atraktivní dovolenou. Je to vlastně taková exoticky laděná exkurze do socialismu s fascinující přírodou. Uvidíte drsné horské hřbety a na druhou stranu nádherné Jihočínské moře. Dopřejte si dovolenou ve Vietnamu a budete ohromeni kulturním bohatstvím ovlivněným Indií a Čínou, rozmanitostí krajiny, vietnamskou civilizací a lidovými zvyky.

Zájezdy do Vietnamu

Zájezdy do Vietnamu organizuje CK Arcadia Air již řadu let a patří neustále k velmi oblíbeným. Uvidíte zde prolínání komunistické propagandy s náboženstvím a naopak také pouličním kapitalismem, kontrast mezi bohatýrskými paláci, polorozpadlými domy a buddhistickými chrámy. Navštívíte Hanoj, Město v řece, Ho Chi Minhovo město nebo tedy Saigon, vydáte se do delty Mekongu, podzemních tunelů Vietcongu v Cu Chi. Nenechte si ujít také Nha Trang, přímořské letovisko s kokosovými palmami, bílým pískem a tyrkysově křišťálovou vodou. Na své si přijdou i milovníci šnorchlování a nočního života. Absolutní raritou je také vodní loutkové divadlo, které se ve Vietnamu hraje již od 11. stol. Původně šlo jen o zábavu rolníků na rýžových polích při příležitostech oslav konce jarní úrody nebo svatbách. Důležité ale je, že se tato tradice zachovala dodnes a vy ji můžete vidět právě v Hanoji.

Dovolená Vietnam

Dovolená Vietnam bude ideální volbou i pro ty, co se rádi dobře najedí. Ochutnáte zde nejrůznější pochoutky za velmi nízké ceny, které jsou oproti tuzemským asi třetinové. Stejně tak vyjde levně i doprava. Využijte tedy i mototaxi a šlapací rikši. Místní doprava bude pro Vás velkým zážitkem. Na druhou stranu po opuštění města dostanete klid, pohodu a budete moci v klidu obdivovat bujnou zeleň. Navštivte proto také Národní park Xuan Thuy. Navíc takový zájezd můžete ještě s CK Arcadia Air skombinovat s pobytem v Kambodži nebo Laosu.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.