Za Atlantikem, sluncem a aligátory na Floridu **

Privátní zájezd Fly & Drive

Ubytování

2*-3* hotely a motely
Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Strava

bez stravy

Navštívená místa

 • Miami
  Miami
  Miami
  Miami je velkoměsto v jihovýchodní části Floridy rozkládající se mezi bažinami národního parku Everglades na západě a Atlantským oceánem na východě. Většinu populace tvoří Hispánci a Afroameričané, mezi jazyky převládá španělština. Miami nabízí spoustu možností vyžití a zábavy. Nesmíte vynechat procházku po Ocean Drive, která leží v oblasti Art Deco Historic District s typickými budovami v tomto stylu. Z ní se snadno dostanete na nejznámější pláž Miami Beach. Hezký den můžete strávit návštěvou Seaquaria, kde si můžete zaplavat s delfíny, shlédnout nejrůznější šou apod. a nedalekého parku Bill Baggs Cape Florida State Park s majákem a pláží. Za nákupy můžete vyrazit do jednoho z nákupních center. Za návštěvu rozhodně stojí také kubánská čtvrť Little Havana, kde se rázem ocitnete v jiném světě plném kubánských rytmů. Část Coconut Grove je zase čtvrtí umělců a intelektuálů a je plná galerií, butiků a kavárniček. Na celodenní výlet můžete vyrazit za aligátory do národního parku Everglades, nebo na nejjižnější cíp spojených států na Key West, kde můžete navštívit dům Ernsta Hemingwaye.

Cena zahrnuje

 • mezinárodní letenka Praha (Vídeň) – Miami – Praha (Vídeň)
 • ubytování po trase ve 2-3 hotelech a motelech ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
 • pronájem vozu třídy economy
 • neomezené míle
 • havarijní pojištění
 • pojištění vozu proti krádeži
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění (na požadavek zajistíme)
 • strava
 • benzín, parkovné, mýtné
 • příplatek za Velikonoce, Vánoce, Nový rok a hlavní sezónu
 • spropitné a osobní výdaje
 • fakultativní aktivity
 • mapové podklady
 • povolení ESTA do USA – 14 USD (nutný biometrický pas) – na vyžádání zajistíme za poplatek 500,-/osoba

Program zájezdu

den 1

Miami

Odlet. Po příletu do Miami si přímo na letišti v půjčovně vyzvednete pronajatý vůz a přejedete do hotelu. Ubytování a podle času příletu po zbytek dne volno na aklimatizaci či postupné poznávání města. Nocleh.
Hotel, auto

den 2

Miami

Dnešek věnujete poznávání Miami se všemi jeho lákadly. Navštívit můžete některý z parků a zahrad, vynechat nesmíte Art Deco District, který se nachází hned vedle slavné Miami Beach. Pověstné je také místní Seaquarium, od něhož pak snadno dojedete do Bill Baggs Cape Florida State Parku, kde můžete uniknout ruchu města, najdete zde klidné pláže a krásný maják. Můžete si také zakoupit lodní výlet, vyhlídkový let, zahrát si golf nebo provětrat peněženky v některém z nákupních center. Večer doporučujeme návštěvu Wynwood Walls, oblasti s umělecky pomalovanými zdmi, bary, restauracemi a uvolněnou bohémskou atmosférou.
Hotel, auto
den 3

Miami / Key West / Homestead

Dnes vyrazíte na nejjižnější cíp Států. Pojedete po Overseas Highway, která propojuje ostrůvky Florida Keys, až dojedete na samý konec do nejjižnějšího města USA – Key West. Tato cesta je sama o sobě nezapomenutelným zážitkem. Silnice je úzká a vedená pouze jedním jízdním pruhem v každém směru, vyrazte tedy brzy ráno. Odpoledne návrat zpět na pevninu a nocleh v Homestead.
Hotel, auto

den 4

Homestead / NP Everglades / Naples

Dnes pojedete po Main Park Road a navštívíte známý NP Everglades s jeho mokřady a nejznámějším obyvatelem aligátorem americkým (žije jich zde odhadem 200tisíc), zde doporučujeme jednu z procházek (trail) nebo jízdu lodí (airboat) po močálech (repelenty s sebou). Vzhledem k tomu, že airboat (lodě s vrtulí) vydávají hlasitý zvuk (jsou nutná sluchátka na uši), je šance spatřit aligátora minimální, při pěší procházce jsou šance vyšší. Poté dojedete do sympatického městečka Naples s „evropskou“ širokou ulicí 5th Avenue lemovanou stromy. Nocleh v Naples.
Hotel, auto
den 5

Naples / Tampa / Orlando

Dnes pojedete podél západního pobřeží až do Orlanda. Cestou projedete po známém mostu Sunshine Skyway v St. Petersburgu, kde žil Waldemar Matuška a dále přes Tampu. Orlando je známé svými tematickými zábavními parky. Ubytování v Orlandu.
Hotel, auto

den 6

Orlando

Dnešek strávíte dle své libosti, můžete navštívit jeden ze zábavních parků - Walt Disney´s Magic Kingdom, Wizarding World of Harry Potter, mezinárodní filmová studia Universal Studios, mořský svět Sea World, nebo pro milovníky adrenalinu je zde Universal´s Islands of Adventure s gigantickými horskými dráhami. I večeři si můžete užít se zábavou, například při zábavné show Arabian Nights nebo si můžete zajít na kouzelnickou show.
Hotel, auto

den 7

Orlando / Cape Canaveral / Miami

Dnes doporučujeme si přivstat, abyste co nejdříve dojeli na známý Cape Canaveral, kde sídlí Kennedy Space Center, návštěvu tohoto vesmírného centra nesmíte vynechat. Poté pokračujete podél východního pobřeží zpět do Miami, cestou se naskytnou možnosti zastávek na krásných plážích. Nocleh v Miami.
Hotel, auto
den 8

Miami

Dnešek patří relaxaci – můžete si projít části města, které jste na začátku vaší cesty nestihli, nakoupit poslední suvenýry, vyrazit na výlet nebo si prostě užívat atmosféry na slavné Miami Beach. Nocleh.
Hotel, auto
den 9

Miami

Dle letového řádu dojezd na letiště, vrácení vozu a následný odlet do Prahy.
Hotel, auto

den 10

Přílet.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax 38 900 Kč 0 Kč
Doplňkové služby Cena Celkem

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země USA
Termín 3.6. - 12.6.2019
Další termíny
Délka 10 dní / 8 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel**
Strava Bez stravy
Kód AA-415768
Cena za osobu 38 900 Kč
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi USA, rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Radek Maděra

+420 739 314 500

rmadera@arcadia-air.com

Za krásami velkých jezer USA a Kanady

44 880 Kč

Metropole východu a Niagárské vodopády

36 800 Kč

Jedinečná příroda Havajských ostrovů

69 490 Kč

Nejkrásnější parky divokého západu

Grand Canyon
40 600 Kč

Aljaška - divoká, romantická, krásná!

88 560 Kč

Přírodní krásy divoké Aljašky

104 000 Kč