Jedinečná příroda Havajských ostrovů ***

03. 06. 2019
76 200 Kč

Privátní zájezd Fly & Drive

Ubytování

Oahu: Aqua Aloha Waikiki 3* | Kauai: Aqua Kauai Beach | Maui: Kaanapali Beach Hotel 3* |  Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Strava

bez stravy

Navštívená místa

 • Kauai
  Kauai
  Kauai
  (Zahradní ostrov) patří mezi nejméně komerční ostrovy Havaje. Má více než 60 pláží, nabízí krásné výhledy a je doslova posetý vodopády. Některé pláže jsou vhodné pro šnorchlování, jiné jsou jako stvořené pro různé druhy vodních sportů, další nabízí přírodní bazénky. Pokud preferujete pevnou půdu pod nohama, můžete zde zkusit pěší turistiku po stezce Kalalau na pobřeží Na Pali nebo při celodenním výletu do kaňonu Waimea.
 • Maui
  Maui
  Maui
  Druhý největší z Havajských ostrovů je známý hlavně pro kráter sopky Haleakala (3000 m). Velmi populární aktivitou je pozorování východu slunce z jejího vrcholu. Nedaleko hlavního města se nachází národní park Iao Valley, který je považován za jedno z nejmokřejších míst na světě. Jeho hlavním rysem jsou zelené vrcholky čnící k nebi jako jehly. Na jihozápadním pobřeží ostrova najdete překrásné pláže prolínající se s členitým sopečným povrchem. Východní pobřeží se zase může pochlubit atraktivní silnicí z Kahului do Hany, zvanou Hana Road nebo Hana Highway. Jedná se o úzkou silnici klikatící se podél pobřeží a se zhruba 620 zatáčkami a 59 mosty, z nichž 46 je pouze pro jedno auto. Jízda po ní je tedy zážitkem, o který nesmíte přijít.

Cena zahrnuje

 • mezinárodní letenky Praha (Vídeň) - Honolulu - Praha (Vídeň)
 • místní přelety Honolulu - Kauai - Kahului - Honolulu (bez zavazadel)
 • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v 3* hotelech
 • zapůjčení automobilu na jednotlivých ostrovech třídy compact
 • pojištění a poplatky za automobil, neomezené míle
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění (na požadavek zajistíme)
 • nápoje a strava neuvedená v itineráři
 • spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
 • odbavené zavazadlo na místních přeletech (3 x 25 USD / os.) hradí se na letišti
 • vratné zálohy za půjčení automobilu (cca. 175 USD za jedno půjčovné)
 • místní poplatky na Kauai 52 USD / os. a na Oahu 13 USD / os.
 • pohonné hmoty, GPS a parkovací poplatky
 • mapové podklady
 • příplatek za Velikonoce, Vánoce, Nový rok a hlavní sezónu
 • vízum do USA 14 USD / os.na vyžádání zajistíme za poplatek 500,-/osoba

Program zájezdu

den 1

Odlet.
den 2

Oahu

Přílet do Honolulu, kde si na letišti vyzvedne své auto. Odjezd do hotelu, check-in a zbytek dne individuální volno. Pokud čas dovolí, doporučujeme navštívit památník Pearl Harbor, USS Arizona (1 Arizona Memorial Place, Honolulu, Oahu). Odtud můžete pokračovat prohlídkou bitevního křižníku USS Missouri, na který z památníku Pearl Harbour jezdí každých 15 min autobus. Následně se můžete projít po promenádě u Waikiki Beach a na západ slunce vyjet na vyhlídku Diamond Head State monument. Nocleh v hotelu.
Hotel
den 3

Oahu / Kauai

Po snídani odjezd na letiště, kde vrátíte automobil a následuje přelet na ostrov Kauai. Na letišti si opět vyzvednete automobil a odjezd do vašeho hotelu. Zbytek dne individuální volno na Vaše aktivity.        
Hotel
den 4

Kauai

Po snídani individuální volno na vaše aktivity. Tento den doporučujeme absolvovat vyhlídkový přelet nad západní částí ostrova (Napali Coast), která je známá z filmu Jurský Park. Odlet je 11:00 hod. z letiště Lihue a let trvá 65 – 70 min. (Cena 530 USD / os.). Po této aktivitě můžete navštívit vyhlídku Waimea Canyon, přezdívaná jako Grand Canyon Pacifiku.
Hotel
den 5

Kauai

Po snídani individuální volno na vaše aktivity. Na tento den můžete například absolvovat plavbu za pozorováním velryb, která odjíždí z přístavu Port Allen na jižním pobřeží v 13:30 hod. a vrací se v 16:00 hod. (Cena 69 USD / os.). Po cestě můžete navštívit Poipu beach Park ve městě Koloa, kde se na pláži vyskytují tuleni a želvy. Při cestě zpět do hotelu pak můžete zajet na západ slunce na pláž Salt Pond Beach Park, která se nachází nedaleko přístaviště Port Allen. Návrat do hotelu a nocleh.
Hotel
den 6

Kauai

Po snídani individuální volno na vaše aktivity. Na tento den doporučujeme zvolit některý z následujících treků do lokálních národních parků či rezervací. Napali Coast Kalalau Trial (celodenní trek na západní pobřeží), Kauai Path (pobřežní cesta s možností zapůjčení kola), Wailua Falls (vodopády na východním pobřeží, parkoviště nedaleko vodopádů) nebo Hanakapi Falls (lehčí cca. 2 h trek na severu ostrova).
Hotel

den 7

Kauai / Maui

Po snídani odjezd na letiště, kde vrátíte zpět auto a odlet na ostrov Maui. Zapůjčení auta a odjezd do hotelu. Ubytování a zbytek dne individuální volno.
Hotel
   
den 8

Maui

Po snídani individuální volno na vaše aktivity. Tento den doporučujeme využít pro panoramatickou cestu okolo ostrova do městečka Hana, které je považováno za jedno z posledních typických havajských pobřežních měst. Po cestě je mnoho možností zastávek na různých vyhlídek, pláží či přírodních zajímavostí.
Hotel
den 9

Maui

Po snídani individuální na vaše aktivity. Dnes si můžete vyjet na východ slunce na nejvyšší horu havajských ostrovů, sopku Haleakela (3.055 m). V okolí kráteru možnost treku. Poté se můžete vydat na odpočinek do Makena Beach State Park.
Hotel
den 10

Maui

Po snídani individuální volno na vaše aktivity. Kromě odpočinku na pláži se můžete vydat do města Lakaina, odkud vyjíždějí lodě na šnorchlovací výlety nebo na pozorování velryb.
Hotel
den 11

Maui

Po snídani individuální volno na vaše aktivity. Kromě odpočinku na pláži se můžete vydat do města Laikana nebo Wailuku, kde se organizují ziplinové aktivity. Případně den můžete strávit trekem Kapalua Coast Trail nebo Acid War trail.
Hotel

den 12

Maui / Oahu

Po snídani odjezd na letiště, kde vrátíte zapůjčené auto a odlet zpět na ostrov Oahu. Na letišti si opět vyzvednete automobil a ubytujete se v hotelu. Zbytek dne individuální volno na vaše aktivity.
Hotel
den 13

Oahu

Po snídani odjezd na letiště, vrácení automobilu a odlet zpět domů.
den 14

Přílet.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax 76 200 Kč 0 Kč
Doplňkové služby Cena Celkem

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země USA
Termín 3.6. - 16.6.2019
Další termíny
Délka 14 dní / 11 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel***
Strava Bez stravy
Kód AA-415786
Cena za osobu 76 200 Kč
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi USA, rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Radek Maděra

+420 739 314 500

rmadera@arcadia-air.com

Jedinečná příroda Havajských ostrovů

74 320 Kč

Memories Grand Bahama Beach and Casino Resort

Hotel Memories Grand Bahama Resort 4*
Na vyžádání

Přírodní krásy divoké Aljašky

104 000 Kč

Aljaška - divoká, romantická, krásná!

88 560 Kč