Poznávací zájezdy do Ugandy

(0 zájezdů)
Poznávací zájezdy Uganda umí CK Arcadia Air kombinovat i s návštěvou proslulého parku Masai Mara. Je proto přesně pro ty, co si přejí vidět a poznat africkou přírodu, divokou zvěř a život místních obyvatel z blízkosti. K dispozici budete mít špičkové průvodce, kteří vám odhalí detaily místního života. Ochutnáte místní kuchyni a večery strávíte u ohně s Masaji ochotně vyprávějícími své životní příběhy. Navíc CK Arcadia pro vás vše připraví, nic nemusíte vozit s sebou. Stačí vám pouze spací pytel. Uvidíte, že takové dobrodružství si určitě užijete.

Dovolená Uganda poznávací

Dovolená Uganda poznávací vám odhalí nejen parky jako Kibale a Queen Elizabeth, ale také Bwindi, Lake Mburo, nejmenší z národních parků, ale určitě ho nevynechejte. Má naprosto jedinečnou vegetaci, nádhernou přírodu s rostlinami, které nikde jinde nenajdete. Je tvořen celkem 14 jezery, jejichž dominantou je největší Mburo, bažinami, akátovými lesy, pláněmi a skalami. Je domovem pro 60 druhů savců, 350 druhů ptáků.

Poznávací zájezdy do Ugandy

Poznávací zájezdy do Ugandy můžete také nakombinovat nejen s návštěvou Masai Mara, ale také národním parkem Lake Nakuru v Keni s nejdelší puklinou zemské kůry na světě Great Rift Valley s plameňáky a dalšími druhy ptáků, nosorožcem černým a dalšími africkými zvířaty. Využijte tedy širokou nabídku CK Arcadia Air a služeb jejích profesionálů. Umíme se vám postarat o opravdu perfektní dovolenou plnou zážitků, na které nikdy nezapomenete. Svou dovolenou si navíc můžete prodloužit přesně podle vašich představ. Nejste vázáni ani na žádný pevný termín, odlet přizpůsobíme vždy vám. Nemusíte se obávat ani velkého masového zájezdu. Skupinky jsou koncipovány malé s mezinárodní účastí. Neváhejte tedy, kontaktujte CK Arcadia Air ještě dnes a přidejte se do řady našich spokojených klientů.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.