Poznávací zájezdy do Thajska

(0 zájezdů)
Poznávací zájezdy Thajsko vám umožní potkat v ulicích i buddhistické mnichy. Večery můžete trávit v restauracích, barech a nočních klubech. Rozhodně také vyzkoušejte thajské masáže. To vše si užijete v Bangkoku, kde setrvejte minimálně dva dny. Ale vydejte si i do dalších destinací.

Dovolená Thajsko poznávací

Dovolená Thajsko poznávací nabízí poznávání kultury, krásných památek a pohádkových ostrovů. Navštivte skvosty thajské architektury, rozlehlá tržiště a využijte také možnosti ochutnat asijskou kuchyni. Panenské ostrovy s tyrkysovými vodami na Vás přímo čekají. Kokosový ostrov Koh Samui se svěží přírodou, vodopády, chrámy Vás ohromí spolu s želvím ostrovem Koh Tao s bílými plážemi jako sníh. Mořský park Anghtong disponuje neuvěřitelným podmořským životem na 42 panenských ostrovech v Thajském zálivu. Setkáte se zde s pestrobarevnými rybkami, zlatými plážemi, jeskyněmi a také volně žijícími delfíny. Zdejší příroda Vám ukáže rozmanité rostliny, živočichy, především opice, netopýry, zoborožci a volavky. Věnovat se zde můžete šnorchlování, potápění nebo také jízdě na kajaku. Při návštěvě Bangkoku narazíte na ostrov Rattanakosin, nazývaným také Staré město. Jsou zde stovky chrámů, mezi které patří Grand Palace – obrovský palác, jehož prohlídka zabere minimálně půl dne. Naleznete zde totiž nejposvátnější Buddhistický klášter v Thajsku. Wat Pho, chrám s největší sochou Buddhy na světě a Wat Arun, chrám úsvitu vás doslova okouzlí.

Poznávací zájezdy v Thajsku

Poznávací zájezdy v Thajsku jsou zcela privátní, žádné velké skupiny, kterým se musíte neustále podřizovat. Navíc váš pobyt lze prodloužit o několik dní zcela podle Vašich individuálních požadavků. Odlet Vám zařídíme na jakýkoli den, nebudete tedy vázáni na žádné konkrétní datum. Poletíte jednoduše, až budete chtít, nikoli kdy vám předepisují formuláře. Poznávací zájezdy v Thajsku si opravdu užijete, naplánujeme program přesně podle Vašich požadavků a potřeb. Je to Vaše dovolená, a pro nás je prioritou, abyste si ji užili. CK Arcadia Air je tu pro vás!

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.