Zájezdy do Thajska také s českým průvodcem od CK Arcadia Air

(0 zájezdů)
Zájezdy Thajsko jsou jedny z nejoblíbenějších při výběru exotické dovolené, země, kde se sny stávají skutečností. Thajsko je zemí mnoha tváří, můžete procházet národní parky, starobylé chrámy, užívat si dovolené na nádherných plážích. Dovolená v Thajsku bude vždy příjemným odpočinkem, relaxem a plná zážitků.

Zájezdy do Thajska

Zájezdy do Thajska nabízí různé destinace. Vybírat můžete např. z Bangkoku a jeho letovisku Pattaya, kam směřuje většina turistů. Zde je velmi živo a zároveň spousta kulturních památek, ale i slavný kabaret Alcazar. Další možností je Phuket, kde vás budou hýčkat v dovolenkových resortech ostrova Phi Phi. Některé jsou označeny „eko“, což je absolutní špička a vrchol luxusu. V poslední době se stává stále oblíbenější destinace Ko Samui. Hledáte-li klid, vyberte si Krabi nebo Ko Lanta. Pro potápěče je potom vhodná lokalita Ko Tao a Ko Mook stejně tak jako Ko Samet. Největší plážovou párty na světě nabízí ostrov Ko Phangan, ale určitě si dopředu zjistěte termín konání této velkolepé akce. Soukromí Vám zajistí ostrov Ko Chang neboli sloní ostrov, kde je opravdu jen minimum turistů a tím pádem pláž jen pro Vás. Božský klid Vám dopřeje Ko Kood nebo Khao Lak. Ko Ngai zatím turistům nakloněn není stejně jako zapomenutý ostrov Ko Yao Yai.

Dovolená v Thajsku

Dovolená Thajsko vám nabídne poznat obrovské množství kulturních památek. Navštivte Bangkok s ostrovem Rattanakosin, kde je největší koncentrace starých chrámů. Zájezdy lze nakombinovat s poznáním Myanmaru, tedy Barmy, nejchudší země Asie nebo také kambodžského města Siem Reap a chrámu Angkor Wat nebo Luang Prabang v Laosu. Čeká vás opravdu dovolená s CK Arcadia Air, která předčí vaše očekávání. Tak proč odjezd odkládat? Vyberte si jen z naší široké nabídky pobytových a poznávacích zájezdů a vyrazte třeba hned.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.