Safari - nejkrásnější národní parky Tanzánie *****

Slon 3
06. 05. 2019
80 680 Kč

Privátní zájezd s osobním AJ průvodcem již od 2 osob.

Ubytování

Arusha: Charity Hotel 3* | Lake Manyara & Tarangire: Fanaka Lodge | Serengeti: Mawe Tented Camp | Ngorongoro: Rhino Lodge. Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Strava

4x polopenze | 1x polopenze

Cena zahrnuje

 • mezinárodní letenka Praha (Vídeň) - Kilimandžáro - Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
 • ubytování v lodge dle itineráře
 • doprava v komfortních vozidlech Land Rover nebo Land Cruises během safari
 • vstupy do národních parků
 • lahev pitné vody během safari
 • stravování dle itineráře
 • služby anglicky mluvícího průvodce/řidiče (za poplatek lze zajistit služby průvodce hovořícího španělsky, německy, francouzsky nebo italsky)
 • 24-hodinová asistenční služba v Tanzanii
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění (na požadavek zajistíme)
 • vízum do Tanzanie, cena 50 USD (na hraničním přechodu)
 • nápoje a strava neuvedená v itineráři
 • spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity

Program zájezdu

den 1 Kilimanjaro / Arusha:
Odlet. Přílet na mezinárodní letiště Kilimanjaro, kde se setkáte se zástupcem naší CK, který Vás odveze do městečka Arusha. Ubytování, nocleh.
Lodge.
den 2 Arusha / NP jezero Manyara:
Snídaně. Poté cca v 8:30 hodin odjezd do národního parku jezero Manyara (90 minut cesty). Poznávání krás národního parku. O parku se říká, že je to ptačí ráj, můžete zde totiž nalézt až 350 druhů různých ptáků. Uchvátí Vás jedinečná jezerní vegetace a spousty divokých zvířat shlukujících se kolem jezera. Vedle sebe tu spatříte zebry, hrochy, plameňáky, žirafy, ale i lvy v korunách stromů. Oběd v podobě pikniku. K večeru odjezd do lodge, ubytování. Večeře, nocleh. Fakultativní aktivity: noční safari, kanoe safari nebo pěší safari.
Lodge, snídaně, večeře.
den 3 NP Jezero Manyara / NP Serengeti:
Brzká snídaně, poté odjezd do slavného národního parku Serengeti. Po cestě lze fakultativně navštívit Masajskou vesnici nebo soutěsku Olduvai, které se přezdívá kolébka lidstva. Našly se důkazy, že toto místo nacházející se v kouzelné přírodě bylo obydleno již před 2 miliony lety. Po příjezdu do parku Serengeti si užijete safari cestou po rozlehlých pláních, plných fascinující divoké zvěře, obrovských stád zeber, pakoní a gazel. Uvidíte divočinu v plné kráse při pozorování žiraf, hrochů, nosorožců, slonů a pštrosů. K večeru odjezd do lodge. Ubytování, večeře, nocleh. Fakultativně se lze také v parku Serengeti zúčastnit nočního safari (v závislosti na místě ubytování v parku).
Lodge, plná penze.
den 4 NP Serengeti:
Dnešní den se můžete těšit na celodenní safari v národním parku Serengeti. K večeru odjezd do lodge, ubytování, nocleh.
Lodge, plná penze.
den 5 NP Serengeti / NP kráter Ngorongoro:
Brzy ráno si můžete vychutnat pozorování divoké zvěře při východu slunce nebo let balonem nad parkem Serengeti (fakultativně). Dopoledne poslední návštěva zvířecích obyvatel a krásné přírody národního parku. Odpoledne odjezd do národního parku Ngorongoro. Po příjezdu ubytování, nocleh.
Lodge, plná penze.
den 6 NP kráter Ngorongoro / NP Tarangire:
Po snídani Vás čeká cesta ke kráteru Ngorongoro. Dostanete se až dolů do obrovské kaldery dnes již vyhaslé sopky, kde budete doslova tváří v tvář pozorovat ta nejrozmanitější divoká zvířata. Právě Ngorongoro je místem, kde pospolu žijí lev, levhart, slon, buvol, gepard a také vzácný černý nosorožec. Není se čemu divit, že je tato unikátní oblast zapsaná do seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. K večeru odjezd do NP Tarangire, večeře, nocleh. Fakultativní aktivity: oběd v buši, výlet přírodou za unikátními druhy ptactva s průvodcem.
Lodge, plná penze.
den 7 Tarangire NP / Arusha:
Dnes se můžete těšit na dech beroucí pozorování divokých zvířat žijících v krásné přírodě tohoto národním parku. Setkáte se se slony, žirafami, zebrami, nosorožci nebo množstvím ptáků. Po prohlídce odjezd zpět do města Arusha, odkud se vydáte na letiště k Vašemu letu domů. (Zájezd je možné prodloužit o pobyt u oceánu).
den 8 Přílet.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax 80 680 Kč 0 Kč
Doplňkové služby Cena Celkem

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země Tanzanie
Termín 6.5. - 13.5.2019
Další termíny
Délka 8 dní / 6 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Lodge*****
Strava Plná penze
Kód AA-403160
Cena za osobu 80 680 Kč
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi Tanzanie, rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Miroslav Ľudma

+420 603 107 751

mludma@arcadia-air.com

Lvi a sloni jižní Tanzánie

78 230 Kč

Výstup na Kilimandžáro - trasa Rongai

Na vyžádání

Masai Mara Safari v Keni a horské gorily v Ugandě

111 380 Kč

Camping Masai Mara Safari v Keni

Na vyžádání