Zájezdy do Tanzanie - divoké safari a úchvatné Kilimandžáro

(0 zájezdů)
Zájezdy Tanzanie jsou zájezdy na východní pobřeží střední Afriky do země, která vznikla sloučením států Tanganiky a Zanzibaru. Zde si můžete díky CK Arcadia Air užít safari bez starostí. Navštívíte nejkrásnější divoké rezervace v Tanzanii. Strávíte noci v kvalitním ubytování v těch nejlepších místech v divoké africké přírodě. V klidu budete pozorovat zvěř. Potkáte se se zebrami, žirafami, slony, lvy, nosorožci, pakoni, levharty, hyenami, gepardy. Navštívíte nejznámější parky jako Serengeti, Ngorongoro, Tarangire. Spatříte i archeologické naleziště Olduvai Gorge a další úchvatná místa Tanzanie. Uvidíte, že podlehnete jejímu kouzlu.

Zájezdy do Tanzanie

Zájezdy do Tanzanie jsou cestami do světového dědictví UNESCO. Chráněné území Ngorongoro bylo na tento seznam zapsáno v roce 1979. V rokli Olduvai byly nalezeny kosterní ostatky jednoho z nejstarších předchůdců lidstva. Park Serengeti o rozloze 1,5 mil ha byl zapsán v roce 1981 a najdete zde přírodní divadlo, ve kterém spatříte pravidelnou migraci stád zeber, antilop a pakoňů. V rezervaci Selous uvidíte řadu ohrožených zvířat. V národním parku Kilimandžáro se tyčí nejvyšší hora Afriky vysoká 5 895 m n. m., na kterou budete moci i vystoupit. To vše uvidíte s CK Arcadia Air.

Dovolená Tanzanie

Dovolená Tanzanie neznamená jen pozorování divokých zvířat. Zažijete zde opravdová dobrodružství při noční safari, přenocování v přírodě, pikniky, jízdu na kanoi, spatříte východ slunci třeba při letu v balónu. CK Arcadia Air vám zajistí zájezd přesně podle vašich představ, který si můžete podle potřeby prodloužit. Program bude zcela privátní, nebudete součástí žádné velké skupiny. K dispozici budete mít vlastního průvodce CK. Rezervujte si proto svůj zájezd ještě dnes nebo kontaktujte naše specialisty, kteří vám rádi pomohou s plánováním vašich snů.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.