Poznávací zájezdy na Srí Lanku

(0 zájezdů)
Poznávací zájezdy Srí Lanka Vám přinesou dobrodružství, exotiku a nádheru. Jste-li milovníky bílých pláží s azurovým mořem a výletů mezi divoká zvířata, přijdete si opravdu na své. Poznáte starobylé památky z dob Mahabharáty a starých králů nebo se můžete procházet po turistických trasách, na kterých naleznete všechna důležitá turistická lákadla.

Nabízíme privátní poznávací dovolenou na Srí Lance

Dovolená Srí Lanka poznávací vám ukáže Sigiriya, skalní pevnost na samém vrcholu hory nad džunglí, či město Kandy, kde je uložena jedna z nejcennějších relikvií buddhismu a to Budhův zub. V národních parcích potkáte slony, leopardy, krokodýly a kormorány. Pokud přijedete na jih ostrova, můžete absolvovat výlet za delfíny a velrybami. Absolutním vrcholem dovolené je potom výstup na Damovu horu, kde spatříte stopu prvního muže na Zemi. Velkým zážitkem je také návštěva čajových plantáží s ochutnávkou výborných čajů nejvyšší kvality, které nikde jinde na světě neokusíte.

Poznávací zájezdy na Srí Lance

Poznávací zájezdy na Srí Lance Vás nechají samozřejmě i vychutnat kouzelné dlouhé pláže, které omývá teplá voda oceánu. Ale navštívíte také Colombo, Dambullu, staré město založené v 11. století za vlády indické dynastie Chola nebo Sigiriya, Kandy nebo Bentoty. A nemusíte mít žádné obavy. Infrastruktura a standard služeb je na velmi vysoké úrovni a navíc za poměrně přijatelné ceny. Poznávací zájezdy na Srí Lance si můžete kdykoli prodloužit o pobyt na nádherných plážích. Naše CK Arcadia Air přizpůsobí program dovolené přesně podle Vašich požadavků a potřeb. Zařídíme datum odletu podle Vás, nemusíte se řídit žádným pevným termínem. Navíc zařídíme i veškeré transfery, abyste se mohli těšit na dovolenou a nezatěžovali se zbytečnými starostmi. Vydejte se tedy s námi na Srí Lanku a poznejte odlišnou kulturu a nádhernou zemi.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.