Pobytové zájezdy na Seychely

(0 zájezdů)
Pobytové zájezdy Seychely umožní zažít velmi luxusní exotickou dovolenou za přijatelnou cenu. Na Seychelských ostrovech, jejichž břehy omývá Indický oceán, najdou své vyžití jak milovníci klidu a odpočinku, tak i krásné přírody s různými živočichy, ale také příznivci různých sportů, potápěči a rybáři. Mezi nejnavštěvovanější ostrovy patří ostrov Mahé se známými plážemi Anse formans a Beau Vallon, ostrov Praslin s památkou zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO – Valle de Mai, okouzlující ostrov La Digue s nejkrásnější pláží na světě Anse Source D´Argent.

Pobytové zájezdy na Seychely

CK Arcadia Air a její pobytové zájezdy na Seychely vám zajistí dovolenou na nádherných dlouhých plážích s křišťálovou vodou a bílým pískem v panenské přírodě s exotikou. Potkáte zde bohatou floru a faunu. Bude vám také odhalen obrovský ořech Coco de Mer s hmotností okolo 20 kg typický pro Seychelské ostrovy. Zkusíte ho potěžkat?

Pobytový zájezd na Seychely

Nechcete jen odpočívat na bílých plážích, ale chcete prožít i dobrodružství? Pobytový zájezd na Seychely vám to samozřejmě umožní. Můžete strávit den na katamaránu u jižního pobřeží ostrova Mahé, obeplujete jeho známé pláže, uvidíte obrovský žulový kámen Cap mason, zastavíte se na šnorchlování. Skvělým zpestřením je také celodenní Reef Safari. Poplujete na katamaránu, nakrmíte ryby, vykoupete se na otevřeném moři, budete také moci šnorchlovat. Okolo poledního okusíte typický kreolský oběd. Tento den bude opravdu plný zážitků. Mezi možné výlety je také k dispozici ostrov Mahé či Praslin s palmami coco de mer a papouškem Black Parrot a La Digue. Při plavbě spatříte i delfíny, na pevnině obří želvy a skalní formaci Anse Source d´Argent. V nabídce je zážitků opravdu dost, je jen na vás, jak se rozhodnete svou dovolenou strávit. CK Arcadia Air je tu jen pro vás.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.