Zájezdy na Seychely

(0 zájezdů)
Vydejte se se zájezdy Seychely na zcela fantastickou dovolenou za velmi příznivých finančních podmínek. Vybírat můžete z mnoha ostrovů s nádhernými písčitými bílými plážemi, modrou křišťálovou vodou a panenskou okouzlující přírodou. Potkáte zde živočichy v tropických hustých lesech, které jinde na světě nežijí. Hlavní strov Seychel se jmenuje Mahé, ostrov Praslin je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Pokud chcete navštívit nejkrásnější pláž na světě Anse Source D´Argent, vydejte se na ostrov La Digue.

Zájezdy na Seychely

Zájezdy na Seychely vám zajistí opravdu skvělou dovolenou jak pro milovníky přírody, tak i ty, co mají rádi luxusní ubytování a klidnou dovolenou u moře. K dispozici máte i pěti hvězdičkové luxusní resorty. Nemusíte ani řešit, kdy se na tyto ostrovy vydáte. Počasí je zde ideální po celý rok. Teploty se nejčastěji pohybují od 24°C – 30°C. Trávit čas zde můžete i rybařením, potápěním či šnorchlováním, cyklistikou a různými procházkami.

Dovolená Seychely

Dovolená Seychely znamená také plavbu nádhernou plachetnicí v tradičním holandském stylu, při které objevíte různé ostrovy Seychel Pierre se zátokou Beau Vallon a parkem Baie Ternay Marine, Curieuse s mangovníkovým pralesem a obřími suchozemskými želvami, ostrov Praslin, La Digue a Cousin. Užijete si i spousty aktivit a proto taková exkluzivní platba bude pro Vás nezapomenutelným zážitkem. Po celou dobu pobytu budete určitě narážet na Coco de Mer, což je typický obrovský seychelský ořech vážící okolo 20 kg. Zkuste si ho i potěžkat  CK Arcadia Air je tu pro vás, obraťte se proto na její odborníky, kteří vám pomohou s plánováním vaší dovolené. Uvidíte sami, že si vše užijete bez zbytečných starostí. CK Arcadia Air vše připraví přesně podle vašich požadavků a přání. Čeká na vás dovolená snů.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.