Treky v božské přírodě s pobytem na divoké pláži - LUX* Saint Gilles 5*

03. 02. 2020
62 690 Kč

Privátní zájezd, fly & drive, s odpočinkem u Indického oceánu

!! Kombinace poznání prastaré přírody a relaxu v luxusním hotelu na pláži !!

Ubytování

LUX* Saint Gilles 5*

Hotel disponuje celkem 174 pokoji. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi. Nachází se zde několik restaurací a barů. Naleznete de i obchod se suvenýry a další obchůdky. Areálu obklopuje tropická zahrada. Můžete parkovat na parkovišti u hotelu. Hotel nabízí i službu hlídání dětí, pokojovou službu, prádelnu a kadeřnictví. V hotelu je možné si půjčit kolo.

Ubytování:
Pokoje jsou klimatizované a disponují obývací částí a krásnou koupelnou. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem do okolí. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Pokoje nabízí dvoulůžkové postele nebo king size manželskou postel. Také je bezpečnostní schránka a minibar a zařízení na přípravu kávy nebo čaje. Na pokoji je k dispozici telefon, televizor a WiFi. Koupelna je vybavena vanou a sprchovým koutem. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan. 

Vybavení a aktivity v hotelu:
Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. U bazénu se nachází bar. V hotelu si mohou hosté vybrat z celé řady sportovních aktivit a her, například tenis, plážový volejbal a golf, za poplatek je pak jízda na kole/horském kole a rybaření. Hosté si mohou vybrat z několika vodních sportů, je tu například jízda na šlapadlech, jízda na kánoi, jízda na kajaku, šnorchlování a aqua fitness. Za poplatek je windsurfing, jet ski a potápění. V objektu je také SPA s masážemi. Hotel pořádá zábavní programy pro děti i dospělé.

Strava

10x snídaně


!! Fakultativně možnost polopenze !!

Navštívená místa

 • Réunion
  Réunion
  Réunion
  Jste-li dobrodružné povahy, zajisté oceníte přírodní krásy nespoutaného ostrova Réunion. Svoboda, jakou vám poskytuje zapůjčený vůz, je nedocenitelná. Cestou po Réunionu spatříte zemi pokrytou lávou, strmé skály, výhledy na zelená horská údolí, plantáže vanilky a nečeká vás pohled jen na vyhaslé sopky, k vidění jsou také sopky aktivní. Nejznámější a největší z nich je Piton de la Fournaise, kterou můžete pozorovat z horské oblasti Pas de Bellocombe. Čeká vás spousta dobrodružství, které si můžete vychutnat, pokud se odhodláte do této úžasné divoké země. Réunion vás nezklame ani gastronomií. Místo, kde se setkává francouzská gastronomie s kreolskou, tvoří výbornou souhru chutí a barev. Réunion je také proslaven spoustou malých pekáren, které nabízejí například tradiční croissany.

Cena zahrnuje

 • letenka v ekonomické Praha (Vídeň) - Saint Denis - Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
 • ubytování v prověřených 2* hotelech se snídaní při poznávací části zájezdu
 • ubytování na 3 noci v hotelu LUX* Saint Gilles 5* se snídaní
 • informační schůzka s anglicky hovořícím zástupcem CK na letišti v Saint Denis
 • půjčení auta, kat. malá auta (např. Peugeot 206 nebo Renault Twingo) na celý pobyt
 • asistence na letišti
 • 24hodinová asistenční linka na Réunionu
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění (na požadavek zajistíme)
 • pohonné hmoty
 • taxa za vypůjčení auta na letišti, cena 35 EUR (platí se na místě)
 • pojištění auta, cena 10 EUR/den (platí se na místě)
 • * při vyzvednutí auta je standardně vyžadována garance kreditní kartou s částkou 950 USD (pro případ poškození nebo nevrácení auta)
 • ubytovací taxy, cena cca 1 EUR/os./noc (platí se na místě)
 • případné vstupy
 • strava a nápoje neuvedené v itineráři
 • spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
 • příplatek za Vánoční a Silvestrovskou Gala večeři

Program zájezdu

den 1

Odlet na Réunion. 
den 2

Saint Denis / kaldera Salazie - Hell-bourg

Přílet do Saint Denis, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK. Krátká informační schůzka a půjčení vozu na 8 dní. Dále už vlastní transfer do vašeho hotelu ve vesničce Hell-bourg, která se nachází v horském údolí Salazie (jedna ze tří kalder vyhaslé sopky Piton des Neiges - nejvyšší hora Réunionu, 3 069 m n. m.) s množstvím úchvatných vodopádů a bujnou vegetací. Ubytování v hotelu Relais des Cimes 2*, nocleh. 
Hotel.
den 3

Východní pobřeží Réunionu - La Plaine des Palmistes / prales Belouve

Po brzké snídani se vydáte do večně zelené oblasti La Plaine des Palmistes, kde mimojiné uvidíte čajové plantáže, a dále do pralesa Belouve, který poskytuje domov neuvěřitelnému množství rostlin a živočichů. Odpočinek a ubytování v hotelu La Ferme du Pommeau 2*. 
Hotel, snídaně.
den 4

Belouve / Pas de Bellecombe

Brzy ráno po snídani se vydáte do horské oblasti Pas de Bellecombe. Pokud počasí dovolí, budete mít odtud krásné výhledy na magickou krásu sopečného kuželu Piton de La Fournaise - 2 631 metrů vysoká činná štítová sopka. Ubytování v hotelu Les Geraniums 2*, nocleh. 
Hotel, snídaně.
den 5

Pas de Bellecombe / jižní pobřeží Réunionu - Cilaos

Po snídani se vypravíte na divoký jih ostrova. Cestou uvidíte krajinu pokrytou jak lávou, tak také barevnými květinami a plantáže s vůní vanilky, která se zde tradičně pěstuje. Na vaše ubytování dojedete do krásného horského městečka Cilaos. Městečko se nachází přímo pod mohutným masivem nejvyšší hory ve výšce 1 214 m n. m. V Cilaosu najdete termální prameny, proto je také významným lázeňským městem Réunionu. Dále se zde nachází muzea, galerie, spoustu obchůdků a restaurací se skvělým typickým jídlem. Přenocování v hotelu Le Vieux Cep 2*. 
Hotel, snídaně.
den 6

Cilaos / Petite Ille

Následující 2 dny budete objevovat přírodní krásy divokého jihu Réunionu. Možnost výletů do okolí a k pobřeží Indického oceánu. Ubytování v útulném penzionu L´orky Mel 2*.
Penzion, snídaně.
den 7

Petite Ile

Individuální volno v Petite Ile. Možnost výletů do okolí a k pobřeží Indického oceánu. Přenocování v útulném penzionu L´orky Mel 2*.
Penzion, snídaně.
den 8

Petite Ile / západní pobřeží Réunionu - Saint Gilles les Bains

Po snídani odjezd do letoviska Saint Gilles les Bains na západním pobřeží ostrova, kterému se přezdívá "malé Saint Tropez". Odpočinek a slunění na krásné pláži u Indického oceánu. V Saint Gilles naleznete mnoho restaurací a barů, a také širokou nabídku různých aktivit. Ubytování v hotelu Alamanda 2*, nocleh.
Hotel, snídaně.
den 9

Saint Gilles les Bains / Saint Gilles les Bains - hotel LUX* Saint Gilles 5*

Po snídani individuální volno, můžete například navštívit jezírko Basin Egrets, kterému se přezdívá Cormorant, můžete také podniknout výlet lodí do místní krásné laguny okolo Sait Gilles nebo zažijte pozorování delfínů či velryb při romantické vyjížďce lodí se skleněným dnem. Můžete se také stát dobrodruhem u sportovního rybolovu nebo vyzkoušet nějaké adrenalinové zážitky. V odpoledních hodinách se přesunete do hotelu LUX* Saint Gilles 5*, kde začíná pobytová část vaší dovolené na krásné pláži s bílým pískem a tropickými palmami.
Hotel, snídaně.
den 10

Saint Gilles les Bains - hotel LUX* Saint Gilles 5*

Individuální volno na pláži. Možnost nadále využívat zapůjčený vůz, dle vaší potřeby. Nocleh v hotelu LUX* Saint Gilles 5*
Hotel, snídaně.
den 11

Saint Gilles les Bains - hotel LUX* Saint Gilles 5*

Individuální volno na pláži. Možnost nadále využívat zapůjčený vůz, dle vaší potřeby. Nocleh v hotelu LUX* Saint Gilles 5*
Hotel, snídaně.
den 12

Saint Gilles les Bains - hotel LUX* Saint Gilles 5*

Po snídani návrat do Saint Denis a volno do odletu. Vrácení vozu a odlet domů.
Snídaně.

Fakultativně: Možnost prodloužení pobytu na pláži u Indického oceánu v Saint Gilles o libovolný počet dní nebo přelet na Mauricius.
den 13

Přílet.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax 62 690 Kč 0 Kč
Doplňkové služby Cena Celkem

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země Réunion
Termín 3.2. - 15.2.2020
Další termíny
Délka 13 dní / 10 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Kód AA-415819
Cena za osobu 62 690 Kč
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi Réunion, rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Lenka Zahajská

+420 603 588 859

lzahajska@arcadia-air.com

Výstup na sopky Réunionu

64 240 Kč

Réunion a Mauricius - Riu Creole 4* - Zapomenuté perly v Indickém oceánu

Mauricius - Le Morne
69 040 Kč

Réunion a Mauricius - Emeraude Beach Attitude 3* - Úžasná turistika s odpočinkem na pláži

62 250 Kč

Expedice: Přírodní divy jižní Afriky

73 310 Kč