Réunion svobodně s autem po ruce: hotel Alamanda

Privátní zájezd, fly & drive.

!! Vytvořte si vlastní program nebo relaxujte na exotické pláži !!
Svoboda! Toto slovo vás napadne při pohledu na tento zájezd. Nechcete se nechat provázet programem, ale vymyslet si vlastní? Relaxovat na pláži nebo sportovat v krásné exotice? Toto je pro vás to pravé! Užijte si zapůjčený vůz po celou dobu vašeho pobytu a sestavte si program sami sobě na míru.

!! Pokud vás náš volný program neoslovil, podívejte se na již sestavené programy, které vás provedou po exotické a divokém Réunionu !!

Ubytování

Alamanda 2* je malým hotelem v kreolském stylu, který láká k návštěvě svou příjemnou atmosférou. Je umístěn cca 100 m od písečné pláže v bujné tropické zahradě. Hotel je velmi dobrým výchozím bodem pro vaše treky, sportovní aktivity, večerní zábavu nebo relaxaci. V blízkosti hotelu jsou nákupní a zábavní možnosti, jak obchody, supermarket, kino, kasino i diskotéky.


!! Nezaujal vás hotel Alamanda 2*? Nevadí! Máme pro vás i spoustu jiných hotelů v různých kategorií  !!

Strava

5x Snídaně

Navštívená místa

 • Réunion
  Réunion
  Réunion
  Jste-li dobrodružné povahy, zajisté oceníte přírodní krásy nespoutaného ostrova Réunion. Svoboda, jakou vám poskytuje zapůjčený vůz, je nedocenitelná. Cestou po Réunionu spatříte zemi pokrytou lávou, strmé skály, výhledy na zelená horská údolí, plantáže vanilky a nečeká vás pohled jen na vyhaslé sopky, k vidění jsou také sopky aktivní. Nejznámější a největší z nich je Piton de la Fournaise, kterou můžete pozorovat z horské oblasti Pas de Bellocombe. Čeká vás spousta dobrodružství, které si můžete vychutnat, pokud se odhodláte do této úžasné divoké země. Réunion vás nezklame ani gastronomií. Místo, kde se setkává francouzská gastronomie s kreolskou, tvoří výbornou souhru chutí a barev. Réunion je také proslaven spoustou malých pekáren, které nabízejí například tradiční croissany.

Cena zahrnuje

 • letenka v ekonomické třídě: Praha (Vídeň) - Saint Denis - Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
 • ubytování v hotelu Alamanda 2* na 5 nocí
 • informační schůzka s anglicky hovořícím zástupcem CK na letišti v Saint Denis 
 • půjčení auta, kat. malá auta (např. Peugeot 206 nebo Renault Twingo) na 6 dní
 • asistence na letišti
 • 24hodinová asistenční linka na Réunionu
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění (na požadavek zajistíme)
 • pohonné hmoty
 • taxa za vypůjčení auta na letišti, cena 35 EUR (platí se na místě)
 • pojištění auta, 10 EUR/den (platí se na místě)
 • * při vyzvednutí auta je standardně vyžadována garance kreditní kartou s částkou 950 USD (pro případ poškození nebo nevrácení auta)
 • ubytovací taxy, cena cca 1 EUR/os./noc (platí se na místě)
 • strava a nápoje neuvedené v itineráři
 • spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
 • příplatek za Vánoční a Silvestrovskou Gala večeři

Program zájezdu

den 1

Odlet na Réunion.
den 2

Saint Denis / Saint Gilles les Bains

Přílet do Saint Denis, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK. Krátká informační schůzka a transfer do vašeho hotelu na západním pobřeží ostrova v letovisku Saint Gilles les Bains, kterému se přezdívá "malé Saint Tropez". Ubytování v hotelu Alamanda 2*. Individuální volno pro vaše aktivity. Půjčené vozidlo k dispozici po celý den.
Hotel.
den 3

Saint Gilles les Bains

Individuální volno pro vaše fakultativní aktivity. Můžete se například vypravit do horského městečka Cilaos. Projeďte se klikatící se silnicí přes strmé skály až k srdci ostrova. Městečko Cilaos se nachází přímo pod mohutným masivem nejvyšší hory ve výšce 1 214 m n. m. V Cilaosu najdete termální prameny, proto je také významným lázeňským městem Réunionu. Dále se zde nachází muzea, galerie, spoustu obchůdků a restaurací se skvělým typickým jídlem. Cesta trvá cca 1,5h  tam a 1,5h zpět. Půjčené vozidlo k dispozici po celý den. Ubytování v hotelu Alamanda 2*.
Hotel, snídaně.
den 4

Saint Gilles les Bains

Individuální volno pro vaše fakultativní aktivity. Dnes můžete například absolvovat trek na vrchol sopky Piton de la Fournaise (5 hodin). Délka výstupu cca 4,8 km a převýšení +700 m / -700 m. Cesta trvá cca 1,5h  tam a 1,5h zpět.Půjčené vozidlo k dispozici po celý den. Ubytování v hotelu Alamanda 2*.
Hotel, snídaně.
den 5

Saint Gilles les Bains

Individuální volno pro vaše fakultativní aktivity. Zkuste se vydat do horského údolí Salazie (jedna ze tří kalder vyhaslé sopky Piton des Neiges - nejvyšší hora Réunionu, 3 069 m n. m.) s množstvím úchvatných vodopádů ležící na východním pobřeží ostrova. Projděte se z Hell-bourgu do pralesa Belouve (2,5 hodiny). Délka treku cca 4,8 km a převýšení +500 m. Cesta trvá cca 2h  tam a 2h zpět. Půjčené vozidlo k dispozici po celý den. Ubytování v hotelu Alamanda 2*.
Hotel, snídaně.
den 6

Saint Gilles les Bains

Individuální volno pro vaše fakultativní aktivity. Dnes si odpočiňte na pláži anebo se vydejte na další vzrušující cestu po tomto divokém ostrově. Půjčené vozidlo k dispozici po celý den. Ubytování v hotelu Alamanda 2*.
Hotel, snídaně.
den 7

Saint Gilles les Bains / Saint Denis

Po snídani návrat do Saint Denis, vrácení vozidla, volno až do odletu domů. 
Snídaně. 

Fakultativně: Možnost prodloužení pobytu na pláži u Indického oceánu v Saint Gilles o libovolný počet dní nebo přelet na Mauricius.
den 8

Přílet.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax 39 360 Kč 0 Kč
Doplňkové služby Cena Celkem

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země Réunion
Termín 3.2. - 10.2.2020
Další termíny
Délka 8 dní / 5 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Kód AA-415823
Cena za osobu 39 360 Kč
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi Réunion, rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Lenka Zahajská

+420 603 588 859

lzahajska@arcadia-air.com

Výstup na sopky Réunionu

64 240 Kč

Réunion a Mauricius - Emeraude Beach Attitude 3* - Úžasná turistika s odpočinkem na pláži

62 250 Kč

Réunion a Mauricius - Riu Creole 4* - Zapomenuté perly v Indickém oceánu

Mauricius - Le Morne
69 040 Kč

Treky v božské přírodě s pobytem na divoké pláži - LUX* Saint Gilles 5*

59 210 Kč

Přírodní krásy Réunionu

47 920 Kč