Poznávací zájezdy do Peru

(0 zájezdů)
Poznávací zájezdy Peru, do třetí největší země Jižní Ameriky, o rozloze téměř 1,3 mil km2, jsou v poslední době velmi žádané. Hlavním městem je Lima s deseti miliony obyvatel, kde žijí jak američtí Indiáni, ale také Evropané, Afričané a Asiati. Za návštěvu stojí i všechny tři geografické oblasti. Západ obklopuje více než 2500 km dlouhé pobřeží s proslulou rychlostní silnicí PanAmerican Hihgway. Mezi Amazonkou a pobřežím se pyšní horské pásmo. Na severu hor uvidíte Cordillera Blanca a jeho 35 vrcholů pokrytých sněhem. V Národním parku Huascarán navštívíte údolí vulkánů Colca Canyon nebo Sacred Valley. Východ zabírají rozsáhlé přírodní rezervace Puerto Maldonado, Manú na jihu a Iquitos na severu země a další.

Dovolená Peru poznávací

Dovolená Peru poznávací je pravým setkáním se středověkem. Historickým jádrem je Cuzca, které najdete na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a Machu Picchu postavené ve výšce 2430 m n. m. ve stejné době, kdy v Čechách válčili husité. Zdá se až neuvěřitelné, jak z kamenných kvádrů bez malty šlo v té době postavit takový skvost, který se stal atrakcí celé Jižní Ameriky. Další místo pro poznávací zájezd v Peru je posvátné jezero Titicaca a jeho populární plovoucí ostrovy z rákosu. Jezero leží na peruánsko-bolivijských hranicích a je největším s pravidelnou lodní dopravou na světě. Jezero Titicaca je zmíněno v bájích o stvoření světa. Seznamte se s dědictvím Inků a užijte si svou dovolenou v Peru.

Poznávací zájezdy v Peru

Poznávací zájezdy v Peru jsou organizované naší CK Arcadia Air zcela individuálně, proto dokážeme přizpůsobit datum odletu Vašim požadavkům, abyste nebyli tlačeni konkrétním časem. Navíc víme, že Vaše dovolená začíná již opuštěním Vašeho domova, proto zajistíme i veškeré transfery, abyste si mohli užívat dovolenou a nezatěžovat se starostmi, jak se dostanete na letiště a zpět.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.