Zájezdy do Peru - objevte krásy Peru s CK Arcadia Air

(0 zájezdů)
Zájezdy Peru, třetí největší země Jižní Ameriky, která se nachází na jejím západním pobřeží. Z jedné strany je lemována Andami a z druhé Tichým oceánem. Název země Peru znamená v kečuanštině dostatek a pochází až doby slavné říše Inků, o jejíž zánik se postarali španělští dobyvatelé. Proto se na jeho území zachovalo velké množství historických památek, které vám přiblíží kulturu Inků. Jasný důkaz o vyspělosti Inků naleznete především ve fascinujícím peruánském městě Cuscu a v posvátném místě Machu Picchu objevené Američanem Hiramem Binghamem v roce 1911 a to uprostřed hor a džungle. Ale Peru není jen Machu Picchu, ale také tragicky proslavený vrcholek Huascaránu, jezero Titicaca s břehy plnými rákosu a barvitý folklor andských Indiánů.

Zájezdy do Peru

Zájezdy do Peru přizpůsobíme přesně Vašim požadavkům. Nemusíte se podřizovat konkrétnímu datu odletu. Stanovte si ho sami, my se přizpůsobíme. Navíc si uvědomujeme, že dovolená začíná již u vás doma, proto zajistíme veškeré transfery, abyste se nemuseli o nic starat. Je to přece vaše dovolená!

Dovolená Peru

Dovolená Peru nabídne podnebí dusných tropů a zároveň sněhem pokryté vrcholy hor s řidším vzduchem. Nejmenší množství srážek v Peru je od května do září, proto pro cesty do hor volte tyto měsíce. Pokud chcete dovolenou strávit na plážích, tak naopak volte čas od listopadu do dubna. Peru je také země vulkánů a dokonce čtyřmi činnými na jihu země. Fascinující výhled je na tyto mohutné vulkány z bílého města Arequipa založeného samotným Cconquistadorem Pizzarem. Najdete zde nejen obrovskou katedrálu, ale také architektonický skvost, kterým je klášter Svaté Kateřiny, spletitý komplex budov, chodeb, uliček a nádvoří. Peru je doslova dech beroucí zemí. Přesvědčte se o tom sami a kontaktujte nás ještě dnes. Naši specialisté jsou tu pro vás.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.