Poznávací zájezdy do Nepálu

(0 zájezdů)
Poznávací zájezdy Nepál překvapí každého cestovatele svou rozmanitostí a kontrasty, které tato země ukrývá. Na severu země naleznete velehory a na jihu naopak subtropické počasí. Objevíte starobylé chrámy, pagody a paláce. Setkáte se s volně žijícími tygry, nosorožci, projedete se na slonovi. Podniknout můžete i treky do naprosto úchvatné přírody. V Nepálu si užije opravdu každý. Oblíbená trasa za poznáním je z Káthmándú na východ do Lhasy, hlavního města Tibetu. Spatříte zde nasněžené kopce Himálají, chrám Norbulingka, tyrkysové vody jezera Yomdrok a největší tibetský klášter Tashilumpo ve městě Xigatse. Navštívíte Patan a Bhaktapur. Potkáte se s místními obyvateli, poznáte jejich tradiční život.

Dovolená Nepál poznávací

Dovolená Nepál poznávací je vhodné také skombinovat s nejdůležitějšími památkami severní Indie, jako je trojúhelník Dillí – Agra – Jaipur. A rozhodnete-li se zažít netradiční dovolenou, vydejte se s námi na trek pod nejvyšší horu světa Mount Everest. Spatříte nádherné pohledy na horské štíty Himálají, krásnou přírodu a křišťálově čistá jezera. Navštívíte také safari v národním parku Chitwan, který je zařazen na seznamu světového dědictví UNESCO a kde se maximálně přiblížíte divokým zvířatům. Nadšeni budete nosorožcem a tygrem bengálským. V zimních měsících se účastníte i show s ohni.

Poznávací zájezdy do Nepálu

Poznávací zájezdy do Nepálu vás zavedou také do Pokhary nacházející se v nadmořské výšce 890 metrů a je základním výchozím bodem pro všechny horolezce, kteří se chystají na Annapurnu. Dříve zde tibetští uprchlíci zakládali tibetské vesnice, díky čemuž zde došlo k rozvoji řemesel, a na přelomu 60. a 70. Let se Pokhara stala i velmi oblíbeným centrem hippies. Nepál je opravdu země naprosto neomezených cestovatelských možností. Vyberte si proto svůj zájezd, který odpovídá přesně vašim požadavkům, a kontaktujte nás. Zajistíme vám opravdu nevšední dovolenou.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.