Zájezdy do Nepálu - dobrodružství v podhůří Himalájí

(0 zájezdů)
Zájezdy Nepál jsou naprosto jedinečné. Je to země s nejvyšší horou světa Mount Everest, kterou najdete v Jižní Asii. Káthmándú je hlavním městem a zároveň základním táborem při cestě za poznáním a navštíví ho až 99 % návštěvníků. Vypovídá o celých dějinách země. Abyste poznali celou tuto zemi se všemi jejími kouzly, potřebujete opravdu dlouhý čas, proto vám CK Arcadia Air nabídne sem minimálně nakouknout. Spatříte na vlastní oči Buddhistické stúpy, hinduistické chrámy v podhimalájí. Největší kulová stúpa Boudhanath je mekkou buddhistů z celého světa podobně jako stúpa Swayambhunath. Největší koncentrace starobylých chrámů je pak na patanském náměstí Durbar.

Zájezdy do Nepálu

Zájezdy do Nepálu vám umožní spatřit zasněžené vrcholy Himalájí, východ slunce nad horami z Nagarkotu je opravdu nezapomenutelný. Vydat se můžete i na Annapurnu nebo do základního tábora nejvyšší hory světa. Navštívit můžete i blízký Tibet a severní Indii. Potkáte zde nejen zapálené turisty, ale také místní obyvatele, kteří trasu k horské bohyni využívají jako modlitební trasu s klasickými přískoky a poleháváním. Kromě historických památek a turistiky Nepál ale nabízí i národní park Chitwan s tygří ochrannou zónou. Setkáte se tedy nejen s indickými tygry, ale i krokodýly, nosorožci a několika druhy velmi vzácných ptáků. Projet se můžete i na slonech.

Dovolená Nepál

Dovolená Nepál s CK Arcadia Air vám zajistí opravdovou dovolenou v malé skupině lidí s termínem odletu přesně takovým, jaký vám bude vyhovovat. Nebudete tedy vázáni na žádné pevné datum. Po celou dobu pobytu budete mít k dispozici svého průvodce. Neváhejte tedy a vydejte se za poznáním Tibetu a Nepálu a prožijte tak trochu jinou dovolenou. Kontaktujte naše specialisty na cestování, kteří vám pomohou vaši cestu připravit a přidejte se tím k našim spokojeným zákazníkům.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.