Poznávání Yucatánu s relaxací v Miami ***

29. 07. 2019
66 200 Kč

Individuální zájezd s výletem.

Strava

4x snídaně | 2x oběd

Navštívená místa

 • Miami
  Miami
  Miami
  Miami je velkoměsto v jihovýchodní části Floridy rozkládající se mezi bažinami národního parku Everglades na západě a Atlantským oceánem na východě. Většinu populace tvoří Hispánci a Afroameričané, mezi jazyky převládá španělština. Miami nabízí spoustu možností vyžití a zábavy. Nesmíte vynechat procházku po Ocean Drive, která leží v oblasti Art Deco Historic District s typickými budovami v tomto stylu. Z ní se snadno dostanete na nejznámější pláž Miami Beach. Hezký den můžete strávit návštěvou Seaquaria, kde si můžete zaplavat s delfíny, shlédnout nejrůznější šou apod. a nedalekého parku Bill Baggs Cape Florida State Park s majákem a pláží. Za nákupy můžete vyrazit do jednoho z nákupních center. Za návštěvu rozhodně stojí také kubánská čtvrť Little Havana, kde se rázem ocitnete v jiném světě plném kubánských rytmů. Část Coconut Grove je zase čtvrtí umělců a intelektuálů a je plná galerií, butiků a kavárniček. Na celodenní výlet můžete vyrazit za aligátory do národního parku Everglades, nebo na nejjižnější cíp spojených států na Key West, kde můžete navštívit dům Ernsta Hemingwaye.
 • Playa del Carmen
  Playa del Carmen
  Playa del Carmen
  Playa del Carmen je jedno z nejznámějších plážových letovisek Mexika rozkládající se na poloostrově Yucatán jižně od Cancúnu v oblasti Mayské riviéry. Jedná se spíše o letovisko pro Evropany, Američané dávají stále přednost Acapulcu a okolí. Toto místo si stále si zachovává svůj mexický ráz a je příjemnějším místem pro trávení dovolené než uměle vytvořený Cancún. Centrum Playa del Carmen tvoří 5. Avenue, Quinta Avenida, na které se nachází nejvíc barů, restaurací a obchodů se suvenýry, ale i nejluxusnějšími světovými značkami. Najdete zde jak velké plážové resorty, tak menší hotýlky, vybere si každý. Z Playa del Carmen se dají podnikat jednodenní výlety za památkami do Tulumu, Cobá nebo Chichén Itzá (jeden z novodobých divů světa) nebo do podzemních jeskyní Cenotes či za potápěním na ostrov Cozumel.

Cena zahrnuje

 • mezinárodní letenka Praha (Vídeň)  – Cancún / Miami – Praha (Vídeň)
 • místní přelet Cancún – Miami (bez zavazadel)
 • ubytování ve 3 hotelech ve dvoulůžkovém pokoji
 • snídaně dle programu
 • dvoudenní poznávací okruh Yucatánem s AJ hovořícím průvodcem v malé mezinárodní skupince
 • všechny vstupy v rámci programu
 • transfer letiště – hotel – letiště v Mexiku
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění (na vyžádání zajistíme)
 • strava a nápoje neuvedené v programu
 • transfery letiště / hotel / letiště v Miami
 • zavazadla na místním přeletu Cancún – Miami (cca 50 USD)
 • povolení ESTA do USA (14 USD), na vyžádání vyřídíme za poplatek  500,-/osoba
 • fakultativní aktivity, spropitné
 • příplatek za Velikonoce, Vánoce, Nový rok a hlavní sezónu

Program zájezdu

den 1

Odlet.
den 2

Cancún

Přílet do Cancúnu, následuje transfer do hotelu v Cancúnu, ubytování, nocleh.
Hotel
den 3

Cancún / Uxmal / Mérida

Brzy ráno odjezd z hotelu do archeologického naleziště Uxmal, následuje prohlídka těchto ruin významného mayského města, které dosáhlo největšího rozkvětu v 10 stol. n.l. Následuje oběd v typické místní restauraci a vaše cesta pokračuje do Méridy, kde si prohlédnete hlavní náměstí s výkladem. Toto město bylo založeno roku 1542 na místě rozlehlého mayského sídliště a prolínají se zde evropské vlivy s tradiční mayskou kulturou a architekturou. Ubytování v hotelu a večer volný na vlastní aktivity.
Hotel, snídaně, oběd

den 4

Mérida / Izamal / Chichen Itzá / Cancún

Ráno odjezd do Izamalu, města založeného v roce 1553 františkánskými mnichy, kteří zároveň postavili konvent zasvěcený sv. Antonínu z Padovy. V Izamalu se také nachází jedno z největších atrií na světě, bylo vybudováno na velké mayské ploše. Izamalu se lidové říká „žluté město“, neboť většina domů je namalována na žluto. Po prohlídce města odjezd do starobylého mayského města Chichen Itzá, jehož ceremoniální centrum s Kukulkánovou pyramidou bylo zařazeno na seznam památek UNESCO a v roce 2007 mezi 7 novodobých divů světa.  Oběd formou bufetu. Odpoledne dojezd do Playa del Carmen a ubytování ve vašem hotelu, nocleh.
Hotel, oběd
den 5

Playa del Carmen

Volný program na plážích karibského moře.
Hotel, snídaně
den 6

Playa del Carmen

Volný program na plážích karibského moře.
Hotel, snídaně
den 7

Playa del Carmen / Miami

Po snídani odhlášení z hotelu a transfer na letiště. Podle času odletu přelet do Miami. Zde vlastní transfer do hotelu, ubytování, nocleh.
Snídaně
den 8

Miami

Volný program na plážích karibského moře. Rádi vám zajistíme pronájem auta na výlety po okolí, například do NP Everglades, na Key West, do Seaquaria, do parku Bill Baggs s majákem, nebo do některého z nákupních center.
Hotel
den 9

Miami

Volný program na plážích karibského moře. Rádi vám zajistíme pronájem auta na výlety po okolí, například do NP Everglades, na Key West, do Seaquaria, do parku Bill Baggs s majákem, nebo do některého z nákupních center.
Hotel
den 10

Miami

Volný program na plážích karibského moře. Rádi vám zajistíme pronájem auta na výlety po okolí, například do NP Everglades, na Key West, do Seaquaria, do parku Bill Baggs s majákem, nebo do některého z nákupních center.
Hotel
den 11

Miami

Odhlášení z hotelu a vlastní transfer na letiště. Dle letového řádu odlet domů.

den 12

Přílet.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax 66 200 Kč 0 Kč
Doplňkové služby Cena Celkem

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země Mexiko, USA
Termín 29.7. - 9.8.2019
Další termíny
Délka 12 dní / 9 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel***
Strava Bez stravy
Kód AA-415784
Cena za osobu 66 200 Kč
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi Mexiko, rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Radek Maděra

+420 739 314 500

rmadera@arcadia-air.com

Cesta po Mexiku za poselstvím Aztéků a Mayů

65 980 Kč

Mexico plné barev: tajemné pyramidy, koloniální stavby a milí Mexičané

62 990 Kč

Slunečné pláže Mexika s výlety za tajemnými Mayi

Cancún
Na vyžádání

Magické pyramidy a slavné katedrály Mexika s odpočinkem na pláži

65 380 Kč

Skvosty mayského dědictví a pobyt na prosluněných plážích Mexika

69 790 Kč

Brazílie - divočina v srdci Amazonie i památky UNESCO

03 Amazonie
91 590 Kč