Slunečné pláže Mexika s výlety za tajemnými Mayi ***

Pobytový zájezd All Inclusive s výlety.

                          
Uvítání na letišti českým delegátem
a asistence v českém jazyce na telefonu v Cancúnu po celou dobu vaší dovolené!

Ubytování

Hotel Dos Playas 3*: Příjemný, nově zrekonstruovaný All Inclusive hotel v tropické zahradě přímo u pláže je vhodný pro ty z vás, kteří preferujete klid, ale chcete být nedaleko dění a také si odpočinout na krásných písečných plážích Karibiku. | Popis ubytování / dvoulůžkový pokoj: Hotel nabízí ubytování v celkem 105 dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací a vlastním sociálním zařízením se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů. Dále v pokoji najdete televizor, vestavěný trezor, psací stůl, telefon. | Služby hotelu: Restaurace, thajská restaurace, bar, snack bar,  24hodinová recepce, WIFI v lobby zdarma, pokojová služba, čistírna oděvů, směnárna, minimarket, informace o možnostech výletů po Cancúnu na recepci. Během poznávacího okruhu je zajištěno ubytování ve 3* hotelu ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní. | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Strava

All Inclusive | během výletů 3x oběd

Cena zahrnuje

 • letenka Praha (Vídeň) – Cancún – Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
 • ubytování ve 3* hotelu
 • uvítání na letišti českým delegátem
 • výlet za tajemnými Mayi s anglicky hovořícím průvodcem (možnost česky hovořícího průvodce za příplatek)
 • vstupné do památek dle programu
 • snídaně během pobytu v Cancunu první dvě noci
 • All Inclusive během pobytu po poznávací části
 • transfer z letiště do hotelu a zpět
 • 24-hodinová asistence v češtině
 • vládní poplatky
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • odletová taxa z Cancúnu, cena 17 USD
 • vstupní poplatek do USA (ESTA) 14 USD při přestupu na území USA
 • cestovní pojištění (na požadavek zajistíme)
 • poplatek u ostrova Contoy 10 USD
 • příplatek za velikonoční a vánoční období
 • strava během poznávací části
 • strava a nápoje neuvedenou v itineráři
 • spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity

Program zájezdu

den 1 Cancún
Odlet do Mexika. Přílet na mezinárodní letiště v Cancúnu. Uvítání na letišti českým delegátem naší CK, následuje transfer do hotelu během kterého dostanete informace k vašemu programu a je prostor pro vaše dotazy. Ubytování a nocleh.
Hotel, večeře.

den 2 Cancún
Individuální volno k odpočinku na pobřeží Karibského moře, možnost fakultativních výletů nebo sportovních aktivit na pláži. Nocleh v hotelu Dos Playas 3*.
Hotel, All Inclusive.
den 3 Uxmal / Merida
V 7:15 odjezd z vašeho hotelu do Uxmalu, kde najdete ruiny velkého a kulturně významného mayského města. Oběd v místní restauraci. Poté odjezd do hlavního města mexického Yucatánu - Meridy, které se přezdívá Paříž Západu. Čeká vás krátká prohlídka města s průvodcem. Navštívíte například slavné náměstí La Plaza Grande. Poté ubytování v hotelu, individuální volno k odpočinku a k procházce po Meridě. Nocleh v hotelu.
Hotel, oběd.
den 4 Izamal / Chichen Itzá
V 8:30 check-out v hotelu. Pokračování v prohlídce Meridy. Poté odjezd do koloniálního městečka tří kultur Izamalu, kterému se přezdívá Žluté město, jelikož většina budov hraje zářivě žlutou barvou. Izamal je rovněž cílem mnoha poutníků. Nachází se zde Convent of San Antonio de Padua, který byl postavený už v 16. století, kde rovněž najdete druhé největší atrium na světě, hned po Vatikánu. Po prohlídce města odjezd do starobylého mayského města Chichen Itzá, jehož ceremoniální centrum s Kukulkánovou pyramidou bylo zařazeno na seznam památek UNESCO a v roce 2007 mezi 7 novodobých divů světa. Po prohlídce společný oběd a poté návrat zpět do Cancúnu. Ubytování v hotelu All Inclusive Dos Playas.
Hotel, oběd, večeře.
den 5 Cancún
Individuální volno k odpočinku na pobřeží Karibského moře, možnost fakultativních výletů nebo sportovních aktivit na pláži. Nocleh.
Hotel, All Inclusive.
den 6 Cancún / Tulum / Cenote / Cobá / Cancún
Dnešní výlet vás zavede od dávné minulosti, přes období španělské konkvisty až do současnosti. Dopoledne navštívíte starodávný přístav Tulum, který byl ještě obydlený Mayi v době, kdy toto území dobyli Španělé. Je to nádherné místo u Karibského moře s okouzlujícím výhledem na druhý nejdelší korálový útes na světě. Poté se na chvíli zastavíte u jeskyně Cenote, kde se můžete vykoupat v osvěžující vodě. Po obědě si projdete historickou lokalitu Cobá, toto město bylo vybudováno několik století před našim letopočtem a bylo vylidněno až kolem 15. století. Tady si budete moci vystoupat po strmých schodech na nejvyšší pyramidu na Yucatánu ,,Nohoch Mul". Na závěr se podíváte do jedné z vesnic, kde žijí dnešní Mayové. Uvidíte, jak si připravují tradiční tortilly, šaman vám udělá očistný rituál a děti předvedou něco z jejich folklóru.
Hotel, snídaně, večeře.
den 7 Cancún
Individuální volno k odpočinku na pobřeží Karibského moře, možnost fakultativních výletů nebo sportovních aktivit na pláži.
Hotel, All inclusive.
den 8 Cancún / Isla Contoy / Isla Mujeres / Cancún
V ranních hodinách vyplujete na katamaránu na širé moře, kde loď zastaví a instruktor vás povede ke korálům a barevným rybičkám. Kdo nešnorchluje, může zůstat na lodi. Po šnorchlu zakotví loď u panenského ostrova Contoy, tento ostrov je neobydlený a povolená návštěvnost denně je zde 200 lidí. Na Contoy budete mít osobní volno ke koupání a kdo bude chtít, může absolvovat s průvodcem prohlídku ostrova. Nachází se tam ptačí laguna, ve které hnízdí fregaty, všude kolem rostou kokosové palmy a taky je tam vyhlídka, ze které je překrásný rozhled na moře. Mezitím místní posádka připraví oběd (zahrnut v ceně), zpravidla čerstvé ryby, kuře, salát, ovoce a zeleninu. Po obědě ještě zbude čas na krátký relax a pak cesta na další ostrov, Isla Mujeres (ostrov žen). Zde budete krátká zastávka k prohlídce přístavu a na nákup suvenýrů, anebo čas k posezení u čerstvého kokosového mléka. Odpoledne návrat do hotelu, nocleh.
Hotel, snídaně, oběd, večeře.
den 9 Cancún
Individuální volno k odpočinku na pobřeží Karibského moře, možnost fakultativních výletů nebo sportovních aktivit na pláži.
Hotel, All inclusive.
den 10 Cancún
Individuální volno k odpočinku na pobřeží Karibského moře. Transfer na mezinárodní letiště v Cancúnu. Odlet domů.
Snídaně.
den 11 Přílet.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax 59 640 Kč 0 Kč
Doplňkové služby Cena Celkem
Český průvodce během poznávacího okruhu a výletů. 8 640 Kč 0 Kč

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země Mexiko
Termín 24.6. - 4.7.2019
Další termíny
Délka 11 dní / 9 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel***
Strava All inclusive
Kód AA-374799
Cena za osobu 59 640 Kč
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi Mexiko, rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Radek Maděra

+420 739 314 500

rmadera@arcadia-air.com

Mexico plné barev: tajemné pyramidy, koloniální stavby a milí Mexičané

62 990 Kč

Magické pyramidy a slavné katedrály Mexika s odpočinkem na pláži

55 380 Kč

Skvosty mayského dědictví a pobyt na prosluněných plážích Mexika

59 790 Kč

Slunečné pláže Mexika s výlety za tajemnými Mayi

Cancún
Na vyžádání

Viva Mexico! - Viva Wyndham Maya 4* Playacar

55 250 Kč

Cesta po Mexiku za poselstvím Aztéků a Mayů

65 980 Kč