Poznávací zájezdy do Mexika

(0 zájezdů)
CK Arcadia Air a poznávací zájezdy Mexiko vám odhalí tajemství, které tvoří fascinující obrovské stavby z dávnověku. Nadechnete se zde naprosto jedinečné atmosféry, spatříte neuvěřitelnou kulturu a vše skvěle doplní překrásná pobřeží Karibiku. Tyrkysová voda, pláže s bílým pískem, perfektní kuchyně a temperament místních obyvatel. Tato země si vás snadno podmaní a vy jí totálně propadnete.

Dovolená Mexiko poznávací

Staří Mayové, Aztékové a Zapotékové postavili naprosto fascinující stavby, které vám postupně odhalí dovolená Mexiko poznávací zájezdy. Dokonce se vypravíte i do středu samotné tropické džungle, kde spatříte staré chrámy a mohutné mayské pyramidy. Navštívíte také ale náboženská místa s ruchem jako ve městě, ale i velmi útulné koloniální vesničky. U Kukulkánovy pyramidy na vás bude čekat navíc nezapomenutelný zážitek v podobě představení světla a stínu při západu slunce. Neminete ani Teotihuacan, posvátný komplex, který byl rodištěm bohů. Pyramidy Slunce a Měsíce, chrám boha Kukulkána, Citadelu, rezidenci panovníka, Cesta mrtvých a obřad obětování bohům, to vše je poznávací zájezd do Mexika.

Poznávací zájezdy do Mexika

Poznávací zájezdy do Mexika vás provedou i městem Palenque, jehož byla odhalena pouze malá část, ale i tak je to naprosto unikátní zážitek. Chrámy jsou vystavěny na samotných vrcholcích pyramid. Uvidíte Chrám Slunce, Chrám Lebky, Chrám Nápisů, Palác s jedinečnými basreliéfy a plastikami, Hrobku Červené královny se sarkofágem. Je toho opravdu dost. Spatříte i původní náměstí, klenutý most, hřiště, akvadukt a čtyřpatrovou věž, ze které královská rodina pozorovala západ slunce. Absolutně vás nadchne také město Chichén-Itzá s pyramidami, chrámy, sloupy. Jelikož Mayové byli opravdu skvělí astrologové a matematici, všechny jejich stavby mají naprosto přesnou geografickou polohu. Vaši pozornost určitě připoutá také Observatoř, mayské studny. Podívaná to je opravdu jedinečná, a proto je také tento komplex na seznamu světového dědictví UNESCO. Neváhejte proto a vydejte se do Mexika. CK Arcadia Air je tu pro vás!

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.