Zájezdy do Mexika také s českým průvodcem od CK Arcadia Air

(0 zájezdů)
Zájezdy Mexiko jsou výpravy po stopách starobylých civilizací. Mísí se zde mayská, aztécká a toltécká architektura, uvidíte na vlastní oči pyramidy v Chichen Itzá s Kukulkánovou pyramidou El Castillo s další pyramidou a Jaguářím chrámem. Toto místo bývá často absolutním vrcholem celé dovolené, přestože je celá oblast dávných dob naplněna spoustou míst s pozůstatky dávné kultury. Často se jedná o civilizace, které náhle zanikly a nechaly po sobě jen spousty otázek a tajemno. Nezapomenutelným zážitkem jsou také Tulúmské pyramidy přímo na břehu moře, další archeologická naleziště jako jsou u městečka Cobá, Uxmal, či chrámy v Palenque. Navštívíte ale také méně známé památky, město Ek´k Balam s hradbami a velmi zachovalými budovami, ruiny Chacchoban, které do nedávna byly skryty v džungli.

Zájezdy do Mexika

Chcete-li se vydat s našimi zájezdy do Mexika, volte zimní a jarní období. Vlhkost vzduchu se tu totiž pohybuje v této době na rozumné úrovni. Tak si totiž nejvíce užijete nádherné pláže s azurovou vodou v Mexickém zálivu a to ve městech Cancún a Merida. Starobylá městečka vás uchvátí nejen španělskou koloniální architekturou, ale také typickým současným mexickým životem.

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko vás také zavede i k činným sopkám a to i té velmi populární s obtížně vyslovitelným názvem Popocatépetl. Na jeho svazích uvidíte kláštery ze 16. Stol., jezera. V přírodní rezervaci se potkáte s životem typickým pro Střední Ameriky, a pokud budete stát o dobrodružství, vydáte se s námi do džungle, potkáte se s místními obyvateli a poznáte jejich život. Samozřejmě Mexiko znamená také skvělou kuchyni především s fazolemi, kukuřicí, papričkami Tacos, nachos, burritos, grilovaná masa. Uvidíte, že svou dovolenou v Mexiku si opravdu užijete. Neváhejte proto a kontaktujte CK Arcadia Air ještě dnes.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.