Pobytové zájezdy na Mauricius

(0 zájezdů)
Pobytové zájezdy Mauricius vám nabídnou nevšední dovolenou za příznivou cenu. Tento ostrov v Indickém oceánu je snad ten nejkrásnější. Navštivte jeho historické památky, poznejte velmi přátelské obyvatele, relaxujte na nádherných plážích s bílým pískem a křišťálovou tyrkysovou vodou. Mauricius je doslova ráj na zemi.

Pobytové zájezdy na Mauricius

Pobytové zájezdy na Mauricius zajistí opravdu luxusní exotickou dovolenou. Přesvědčí vás o tom palmové háje, exotické ptactvo, pestrý podmořský život, nádherné laguny a kompletní místní příroda. Pro milovníky sportu zde čeká plážový volejbal, badminton, aerobic, plavby na loďkách, windsurfing, kajaky, výlety na lodích s proskleným dnem a samozřejmě také šnorchlování a potápění. Zapůjčit si lze také vodní lyže, vodní skútry, vydat se na cestu katamaránem, či rybařit. Obzvláště lákavé je plavání mezi delfíny. Každý si zde přijde na své. Hotely jsou na špičkové úrovni s komplexními službami.

Pobytový zájezd na Mauriciu

Pobytový zájezd na Mauriciu nabídne také řadu zajímavých výletů. Mezi nejoblíbenější patří procházka po Port-Louis jedné z nejstarších botanických zahrad a prohlídka pevnosti Adalaide. Na jihu ostrova najdete spící vulkán Trou aux Cerf, ze kterého je nádherný výhled na celý ostrov. Spatříte také vodopády, hinduistické jezero, úchvatnou přírodu. Navštívíte lihovar, ochutnáte místní rum a prohlédnete si výrobnu modelů lodí. Projít se můžete i po rozlehlých čajových plantážích, navštívíte továrnu na zpracování čaje, které také ochutnáte. Uvidíte krokodýlí park La Vanille Réserve, želví školku. To vše a mnoho dalšího má pro vás nachystán Mauricius. Vydejte se poznávat jeho krásy, relaxujte v exotice a odpočiňte si na bílých plážích. Jaký čas zde strávíte, záleží jen na vás. CK Arkadia Air vám zajistí dovolenou snů.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.