Zájezdy na Mauricius s českým delegátem od CK Arcadia Air

(0 zájezdů)
Zájezdy Mauricius jsou perfektní exotickou dovolenou v Indickém oceánu za velice příjemné ceny. Mauricius je považován za jeden z nejkrásnějších ostrovů díky plážím s bílým pískem a tyrkysově modrou vodou, palmovým hájům, pralesům s vodopády, exotickým ptákům, opicím a především velmi přátelskému obyvatelstvu. Mauricius je opravdu ráj na zemi. Ideální pro dovolenou je doba od září do dubna, jelikož leží v tropickém pásmu a teploty v těchto měsících dosahují až 35 stupňů.

Zájezdy Mauricius

Zájezdy Mauricius si užijete, pokud toužíte po poznání, relaxaci ale také chcete-li provozovat různé sporty a zároveň se dobře najíst. Jsou zde doslova kulinářské žně. Navštívit můžete i potápěčská centra a poznávat podmořský svět, který je zde opravdu pestrý. Pozorovat pod hladinou budete korálové útesy s barevnými rybkami. Nádherné zážitky načerpáte i při pouhém šnorchlování. Milovníci golfu si zde také přijdou na své. Pláže jsou nakloněny i vodním sportům jako je kite-surfing. Při cestě za poznáním navštívíte město Moka s historickými stavbami a dějepisným muzeem v Mahébourgu. Za návštěvu také stojí tropická botanická zahrada v Pamplemousses s první továrnou na zpracování cukrové třtiny na Mauriciu.

Dovolená Mauricius

Dovolená Mauricius vám nabídne i nevšední zážitek s delfíny, mezi kterými můžete volně plavat, plavbu katamaránem, turistiku, ale také ochutnávku místního rumu a další nevšední zážitky. CK Arcadia Air vám zajistí kompletní servis včetně česky mluvícího delegáta přítomného po celou dobu vašeho pobytu. A pamatujte, je to vaše dovolená, záleží tedy jedině na vás, kdy poletíte a jaký čas na tomto překrásném ostrově strávíte. Dovolenou Mauricius lze také skombinovat s návštěvou dalších ostrovů v Indickém oceánu. Neváhejte proto a obraťte se na naše specialisty na dovolenou ještě dnes.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.