Pobytové zájezdy na Maledivy

(0 zájezdů)
Pobytové zájezdy Maledivy jsou dovolená na ostrovním státě jižně od Asie v Indickém oceánu tvořeném stejnojmenným souostrovím 19 korálových atolů, které začínají 500 km jihozápadně od Indie a vedou až k rovníku. Celkem Maledivy čítají 1196 jednotlivých ostrovů. Obydlených jich je ale pouze 200. Ovšem nabízí přenádhernou tropickou přírodu s kokosovými palmami, sluníčkem a korálovými útesy v křišťálově čistém moři. To jsou Maledivy! Přijeďte se přesvědčit.

Pobytové zájezdy na Maledivy

Pobytové zájezdy na Maledivy vám umožní poznat řadu specialit z mezinárodní kuchyně, ale také výlety na lodi, kanoi či katamaránu. Pestrobarevná krajina je doslova pastvou pro všechny oči. V každém hotelu také najdete širokou nabídku společenských a sportovních aktivit, stejně jako vodní sporty. Velmi oblíbený je zde windsurfing a parasailing. Velkým zážitkem je noční rybolov. Řada profesionálních potápěčských center vám umožní složení potápěčských zkoušek díky jejich perfektně jazykově vybavenému profesionálnímu personálu. Uvidíte tak korály s pestrobarevnými rybkami, a pokud budete mít štěstí i rejnoky, velrybí žraloky a želvy. Nebo můžete vyzkoušet šnorchlování. Spatříte tak podmořskou nádheru. K relaxaci využijte také hotelové lázně. Užijte si masáže s vonnými oleji a speciální místní péči o ruce, což je doslova uklidňující maledivské kouzlo.

Pobytový zájezd na Maledivách

Pobytový zájezd na Maledivách si můžete také prodloužit. Nejste vázáni na žádné pevně stanovené odlety a přílety. Počet nocí je zcela individuální. Vše si stačí pouze domluvit s našimi konzultanty. Naplánujte si svou dovolenou přesně podle vašich představ. CK Arcadia Air je tu pro vás. Využijte naší nabídky a rezervujte si svůj pobytový zájezd na Maledivách ještě dnes a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.