Zájezdy na Maledivy s českým delegátem od CK Arcadia Air

(0 zájezdů)
Každý z nás sní o exotické dovolené a to vám mohou zájezdy Maledivy splnit. Prožijete jedinečnou exotickou dovolenou v luxusním hotelu. Maledivy jsou totiž ostrovním státem, který je tvořen 19 korálovými atoly na jihozápad od Indie. Okouzlí vás průzračné tyrkysové moře ideální pro šnorchlování. Nemusíte si ani lámat hlavu s termínem dovolené. Maledivy zaručí teplé moře a skvělé počasí po celý rok.

Zájezdy na Maledivy

CK Arcadia Air pro vás připravila zájezdy na Maledivy na té nejvyšší úrovni včetně nepřetržité asistence během vašeho pobytu. Hotely jsou situovány u nádherných bílých pláží, koupat se můžete v azurových lagunách pod kokosovými palmami. Na své si zde přijdou i milovníci dobrého jídla, zábavy a samozřejmě také hotely nabízí sportovní vyžití včetně vodních sportů jako je windsurfing, parasailing, katamarán mailing, vodní skútry či jízda na nafukovacím banánu. Velkým zážitkem bývá denní a noční rybolov. Skvělé podmínky jsou zde také pro potápění. K dispozici máte kvalitní potápěčská centra s jazykově vybavenými profesionály. Objevíte velké množství přenádherných potápěčských lokalit s barevnými útesy plnými rybek, a pokud budete mít štěstí, potkáte rejnoky, velrybí žraloky a želvy. Večery vám zpříjemní živá hudba. Hotely vám mohou nabídnout také vodní vilky, které jsou ideálním místem pro relaxaci. Využít můžete i hotelové lázně, kde si uvolníte své tělo a naučíte se využívat všechny své smysly. Bude o vás pečováno luxusními vonnými oleji při poslechu jemné hudby. Uvidíte, že si opravdu odpočinete.

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy lze i nakombinovat s poznávacím zájezdem na Srí Lanku s vlastním průvodcem. Užijete si kouzlo Srí Lanky a poté si odpočinete v luxusním hotelu na Maledivách. Navíc si svou dovolenou můžete prodloužit o několik dní. Nejste vázáni žádnými termíny, záleží pouze na vás. Neváhejte proto a kontaktujte nás ještě dnes. Naši poradci jsou vám plně k dispozici.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.