Asijská velkoměsta na dlani s pobytem v Hua Hin ****

Marina Bay Sands hotel
02. 03. 2020
55 730 Kč

Individuální zájezd se skupinovými výlety již od 2 osob.

Ubytování

Singapur: Hotel Peninsular Excelsior 4* | Kuala Lumpur: Hotel Kuala Lumpur Journal 4* | Bangkok: Indra Regent Hotel Bangkok 4* | Hua Hin: Royal Pavilion Hotel Hua Hin 4*

Strava

13x snídaně |1x oběd

Navštívená místa

 • Kuala Lumpur
  Kuala Lumpur
  Kuala Lumpur
  Město Kuala Lumpur (v překladu Bahnitý soutok) se od svého založení před skoro 150ti lety proměnilo z malé těžební usedlosti na jednu z nejatraktivnějších asijských metropolí, aniž by ztratilo cokoliv ze své tradice a historie. Architektonicky je směsicí klasického, renesančního, koloniálního stylu a stylu Mogul. Za centrum města je považováno náměstí Merdeka Square ležící v Colonial District. Další památkou je sídlo Nejvyššího soudu - palác Bangunan Sultan Abdul Samad, postavený v roce 1898 původně jako sídlo vlády. Ve městě je velké množství mešit a dalších svatostánků ostatních náboženství. Jednu z nejhezčích mešit Masjid Jamek najdete nedaleko Merdeka Square, je postavena z růžových a bílých cihel. Další zajímavou mešitou, která rozhodně stojí za návštěvu je Masjid Negara, a to nejen proto, že je jednou z největších asijských mešit a je postavná ve stylu Velké mešity v Mecce, ale také proto, že je obklopená přírodními zahradami. V čínské čtvrti stojí za návštěvu barevný hinduistický klášter Sri Mahamariamman s obdivuhodnou vstupní branou. Odpočinout od ruchu velkoměsta si můžete v zahradách Lake Gardens na okraji centrální oblasti. Největším lákadlem a symbolem města jsou ale nejvyšší dvojčata na světě – Petronas Towers, které se tyčí do výšky 451,9m. Uvnitř najdete velkou nákupní pasáží Surya K.L.C.C., banky, hotely, obchody a kanceláře. Můžete vyjet výtahem na vyhlídku do 41. patra na Skybridge, který obě věže propojuje ve výšce 170 m nad zemí. Návštěvu doporučujeme večer, kdy jsou dvojčata nasvícená, v KLCC je food court, kde si můžete poté dát výbornou večeři.

Cena zahrnuje

 • letenky Praha (Vídeň) – Singapur a Bankgok – Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
 • místní přelety Singapur – Kuala Lumpur a Kuala Lumpur – Bangkok vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
 • ubytování v 4* hotelech dle itineráře
 • strava dle itineráře
 • program dle itineráře
 • anglicky hovořící průvodce při privátních a skupinových výletech
 • všechny vstupy dle programu
 • skupinová prohlídka Singapuru
 • skupinový výlet do Batu Caves
 • skupinová prohlídka Kuala Lumpur
 • privátní prohlídka Bangkoku
 • skupinový výlet do Ayutthayi autobusem, návrat lodí s bufetovým obědem
 • skupinový výlet na plovoucí trh Damnoen Saduak
 • privátní transfery letiště – hotel – letiště ve všech destinacích
 • 24hodinová asistenční služba v AJ v Singapuru, Malajsii a Thajsku
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění do Asie (na požádání zajistíme)
 • strava a nápoje výše neuvedené
 • pobytová taxa v Malajsii, cena 5 MYR (cca 30 Kč)/os./noc splatná na místě
 • případný early check-in, late check-out z hotelu
 • spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
 • příplatek za velikonoční a vánoční období

Program zájezdu

den 1

Odlet do Singapuru.
den 2

Singapur

Přílet do Singapuru, kde se na letišti setkáte s řidičem naší CK, následuje transfer do hotelu. Dle času příletu doporučujeme volný večer využít k večeři a procházce po osvícené Marina Bay.
Hotel.
den 3

Singapur

Dnes si užijete s malou mezinárodní skupinkou půldenní prohlídku tohoto městského státu s nejvyšší kvalitou života na světě. Cesta povede přes Civic District a Padang, kolem historického Parlamentu a Národní Galerie (zastávky na focení). Další zastávkou bude Merlion park s výhledem na Marina Bay, kde se jistě rádi vyfotíte s jedním ze symbolů města, sochou mytologického zvířete Merliona (z části lev a z části ryba). Vaše cesta pokračuje k chrámu Thian Hock Keng, jednomu z nejstarších buddhisticko-taoistických chrámů v Singapuru, než dojedete do čínské čtvrti. Dalším vaším cílem bude botanická zahrada s více než 60tisíci druhů rostlin. Vaše smysly probudí chutě a vůně Malé Indie, kde si budete mít možnost nakoupit exotické ovoce, koření a orchidejové girlandy. (V neděli, kdy je den bez aut je zastávka u Národní galerie a parku Merlion nahrazena návštěvou Mount Faber). Návrat na hotel a volné odpoledne k vlastnímu prozkoumávání města.
Hotel, snídaně.
den 4

Singapur / Kuala Lumpur

Po snídani odhlášení z hotelu a privátní transfer na letiště. Dle letového řádu přelet do Kuala Lumpur, zde setkání na letišti s řidičem naší CK, privátní transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne máte volné na první poznávání města, doporučujeme foto zastávku u nasvícených KL Towers. Nocleh.
Hotel, snídaně.
den 5

Kuala Lumpur / Batu Caves / Kuala Lumpur

Dnes se vypravíte na výlet k Batu Caves, posvátným hindským jeskyním, do kterých se dostanete po 272 schodech, se známou obří zlatou sochou Buddhy u vchodu. Následuje návštěva světoznámé cínovny Royal Selangor. Nocleh.
Hotel, snídaně.
den 6

Kuala Lumpur

Po snídani vás čeká půldenní poznávání tohoto moderního města ležícího na soutoku řek Bombak a Klang v malé mezinárodní skupince. Fotozastávka u ikony KL Petronas Towers, poté uvidíte královský palác, Národní Muzeum a Národní Monument na Náměstí Nezávislosti, budovu sultána Abdula Samada a také železniční stanici v maurském stylu. Návrat do hotelu a odpoledne volné na vlastní poznávání města či nákupy.
Hotel, snídaně.
den 7

Kuala Lumpur / Bangkok

Po snídani odhlášení z hotelu a privátní transfer na letiště, dle letového řádu přelet do Bangkoku. Zde setkání na letišti s řidičem naší CK, privátní transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne máte volné na první poznávání města, možností je nepřeberně, můžete navštívit jeden z mnoha chrámů či trhů, nebo si zajít na něco dobrého či na masáž do známé ulice Khao San Road.
Hotel, snídaně.
den 8

Bangkok

Dnes se vydáte na půldenní privátní prohlídku chrámů a města s průvodcem. Uvidíte nejkrásnější thajské chrámy – Wat Traimitr s 5ti tunovou zlatou sochou Buddhy, Wat Po, který ukrývá 45m dlouhou zlatem pokrytou sochu ležícího Buddhy a býval „první thajskou universitou“ – místem veřejného vzdělávání, projedete přes čínskou čtvrť a pokračujete k Royal Grand Palace se smaragdovým Buddhou dále projedete po třídě Royla Avenu (vystavěné po vzoru Champs-Élysées). Prohlídku zakončíte fotogenickým Wat Benchamabophit pokrytý italským mramorem. Poté návrat do hotelu, odpoledne volné na vlastní poznávání města, váš průvodce vám rád poradí, co byste neměli vynechat. Nocleh.
Hotel, snídaně.
den 9

Bangkok / Ayutthaya / Bangkok

Po snídani si užijete skupinový výlet autobusem do bývalého královského města Ayutthayi, cestou nejprve navštívíte Letní královský palác, kde uvidíte ukázky různých asijských architektur a také třeba živý plot ve tvaru slonů. V Ayutthayi uvidíte úchvatné rozvaliny a stavby chrámů z typických červených cihel. Odpoledne návrat lodí po řece Chao Phraya s tradičním bufetovým obědem. Večer volno na vlastní poznávání, například čínské čtvrti.
Hotel, snídaně, oběd.
den 10

Bangkok

Brzy ráno se vypravíte na známý plovoucí trh Damnoen Saduak, kde si z lodi budete moci ochutnat exotické ovoce či zeleninu. Cestou zastávka v tradičním thajském domě, kde uvidíte, jak místní vyrábějí kokosový hnědý cukr. Odpoledne volno na vlastní poznávání města či relax u bazénu. Doporučujeme projížďku lodí po řece Chao Phraya, u které leží většina chrámů, včetně fotogenického Wat Arun.
Hotel, snídaně.
den 11

Bangkok / Hua Hin

Po snídani odhlášení z hotelu a následuje privátní transfer do letoviska Hua Hin, kde tráví svou dovolenou také královská rodina. Ubytování v hotelu se snídaní, nocleh.
Hotel, snídaně.
den 12

Hua Hin

Individuální volno na pláži u Jihočínského moře. Nocleh v hotelu.
Hotel, snídaně.
den 13

Hua Hin

Individuální volno na pláži u Jihočínského moře. Nocleh v hotelu.
Hotel, snídaně.
den 14

Hua Hin

Individuální volno na pláži u Jihočínského moře. Nocleh v hotelu.
Hotel, snídaně.
den 15

Hua Hin / Bangkok

Po snídani check-out z hotelu a transfer na letiště v Bangkoku, dle letového řádu odlet domů.
Snídaně.
den 16

Přílet.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax 55 730 Kč 0 Kč
Doplňkové služby Cena Celkem

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země Malajsie, Singapur, Thajsko
Termín 2.3. - 17.3.2020
Další termíny
Délka 16 dní / 13 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel****
Strava Snídaně
Kód AA-415760
Cena za osobu 55 730 Kč
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi Malajsie, rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Lenka Zahajská

+420 603 588 859

lzahajska@arcadia-air.com

Skutečná exotika v panenských džunglích Bornea

73 200 Kč

Objevování Laosu a Vietnamu

61 380 Kč

Poznávání krás jižních Filipín, mystický ostrov Siquijor a setkání se žralokem obrovským

66 160 Kč

Za divokými orangutany na Sumatru

50 760 Kč

Dominanty ostrova Honšú

64 150 Kč

Velký okruh severním Vietnamem

56 920 Kč