Zájezdy na Madagaskar s atraktivním programem

(0 zájezdů)
Zájezdy na Madagaskar Vám ukážou zcela unikátní ekosystém. Madagaskar leží v Indickém oceánu a je čtvrtý největší ostrov na světě. Nadchne vás místní zcela okouzlující příroda, lemuři, baobaby a pobřeží plné květů. Proto se Madagaskar stal velmi vyhledávanou cílovou destinací. K dispozici má i nádherné pláže s tyrkysovým mořem a zelené vrcholky nad pobřežím.

Zájezdy na Madagaskar

Se zájezdy na Madagaskar navštívíte lemuří park, ve kterém žije devět druhů lemurů. Budete se pohybovat přímo mezi nimi. Cestou do Antsirabe si užijete panoramatické výhledy na hory a rýžová pole. Do tohoto města vody, kde najdete velké množství termálních pramenů a dokonce i dvě kráterová jezera. Navštívíte také rukodílny místních obyvatel. Když budete mít štěstí, tak při nočních výpravách za lemury uvidíte i pumy. Spatříte i národní park Ranomafana, kde žijí lemuři, chameleoni, žáby, ale také uvidíte mnoho druhů květin, především orchidejí. Uchvátí vás také návštěva Fianarantsoy, hlavního města kmene Betsileů.

Dovolená Madagaskar

Dovolená Madagaskar nabídne také cestu do Ranohiry nebo Ambalavao, což je hlavní obchodní centrum regionu Betsileo. Zde se seznámíte s lidovými tradicemi, řemeslnou výrobou a uměním. Zúčastníte se také ochutnávky místního vína a navštívíte továrnu na výrobu papíru Antemoro Paper. Projdete se v Národním parku Isalo s pískovcovými skálami a kaňony, ale i několika druhy rostlin a zvířat. V Tulearu navštívíte zahrady Arboretum a vydáte se jeepem do letoviska Ifaty s korálovým útesem. Madagaskar disponuje i světovým dědictvím zahrnutým na seznamu UNESCO a tím je Ambohimanga, královský palác nacházející se několik kilometrů od města Antananarivo. Poznáte zde i místní trhy s řemeslnou výrobou a nakoupit si místní suvenýry. A Madagaskar nenabízí jen to. Rezervujte si svůj zájezd už dnes a poznejte jeho krásy.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.