Poznávací zájezdy na Kubu

(0 zájezdů)
Poznávací zájezdy Kuba jsou určeny k prozkoumání jednoho z nejkrásnějších karibských ostrovů, které proslavila samba, skvělé koktejly a naleštěná auta z osmdesátých let. Naprosto fascinující jsou písčité pláže. Kuba Vás ohromí svěží panenskou přírodou a útulnými historickými městy.

Dovolená Kuba poznávací

Dovolená Kuba poznávací přímo vyzývá k návštěvě světoznámé Havany, ale i dalších úchvatných měst jako je Trinidad, Sanctus Spiritus a Camaquey s koloniální architekturou. Setkat se můžete i v nejrozsáhlejším mokřadu v Karibiku s krokodýly, plameňáky a dalšími živočichy. Navštivte tedy ostrov Kuba s přírodními skvosty, rezervací Las Terrazas, údolím Valle de los Ingenios a světoznámým Valle de Viňales s tabákovými plantážemi. Skvělým zážitkem je návštěva ostrova Cayo Levisa s korálovými útesy a sněhově bílými plážemi Santa Lucia.

Poznávací zájezdy na Kubu - objevte krásy Kuby s CK Arcadia Air

Poznávací zájezdy na Kubu nabízí procestovat nejrůznější lokality jako je např. Havana s koloniálními památkami, legendární promenádou na pobřeží Malecón, skvělým posezením nad rumovým koktejlem v hospůdce La Bodeguita del Medio. Největší letovisko Kuby možná i celého Karibiku je bezesporu Varadero, kam přijíždí každým rokem milion turistů. Na vysoké úrovni jsou potápěčské školy a špičkové bary. Pokud si chcete užít klid a nádherné pláže, vydejte se do severní části Kuby na souostroví Jardines del Rey s panenským ostrovem Cayo Coco. Najdete zde dvacetikilometrové pláže se skvělými podmínkami pro potápění. V souostroví Cannareos na jihu Kuby leží ostrov Cayo Largo, kde chybí stálí obyvatelé. Ostrov je tedy předurčen pouze pro turisty a na jako jediným je zde tolerován nudismus. Cayo Guillermo je sousedním ostrovem Cayo Coco s nádhernými panenskými plážemi. Zde prožijete opravdu dovolenou v klidu a budete mít prostor pro relax. Cayo Santa Maria je ostrov, kam se turismus dostal až v roce 2001. Turistů je tu tedy minimum, za to zde máte perfektní podmínky pro potápění ke korálu. Zde je opravdový ráj!

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.