Pobytové zájezdy na Kubu

(0 zájezdů)
Pobytové zájezdy Kuba určitě v každém z nás vyvolají obrázky tropické přírody, úžasných koktejlů, doutníky a hudbu v rytmu salsy. Navštivte proto tento největší ostrov souostroví Velké Antily, které se skládají asi ze čtyřech tisíc malých ostrovů. Hlavní ostrov je dlouhý 1200 km a široký až 190 km. Na západě, středu a východě najdete oblasti s krasovými útvary a u pobřeží korálové útesy a atoly. Na své si proto přijdou i šnorchlisté a potápěči.

Pobytové zájezdy na Kubě s CK Arcadia Air

Pobytové zájezdy na Kubu, místo v tropech s nádhernou přírodou, uchvátí každého, kdo okusí. Tento ostrov stejně jako ostatní jsou doslova perlami Karibiku. Žije zde velké množství živočichů, ptáků a rostlin. Navštívit můžete 14 národních parků a dokonce i státní vlajka nese podobu ptáka tocororo. Pokud si zvolíte formu zájezdu pobytovou, určitě si vyberte nějaký z fakultativních výletů. Uvidíte sami, že nebudete litovat. Poznejte pravou kubánskou zábavu v rytmu salsy ve městě Havana, které rozhodně nemůžete při návštěvě Kuby vynechat. Nechte se zlákat také do malebného údolí Viňales, ze kterého je každý Evropan vždy doslova u vytržení.

Pobytový zájezd na Kubě

Pobytový zájezd na Kubě je vždy pohodovým a odpočinkovým zážitkem. Největší letovisko Kuby a možná i celého Karibiku je určitě Varadero, které přivítá každoročně až milion turistů. Toto centrum je na velmi vysoké úrovni včetně potápěčských škol. Vyhledáváte-li klid a nádherné pláže, ubytujte se v severní části Kuby na souostroví Jardines del Rey s panenským ostrovem Cayo Coco. V souostroví Cannareos na jihu Kuby najdete ostrov Cayo Largo, který je určen pouze pro turisty. Stálí obyvatelé zde nejsou a je to i jediným místem, kde se toleruje nudismus. Vydejte se na Kubu. Je to doslova ráj!

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.