Zájezdy na Kubu s atraktivním programem od CK Arcadia Air

(0 zájezdů)
Zájezdy Kuba jsou nejžádanější ze všech exotických destinací. Upřednostňujeme je samozřejmě v zimních měsících k načerpání tepla a slunce. Zájezdy Kuba znamená dovolená na překrásných plážích provoněná karibským rumem a kouřem z doutníků. Vyrazte na Kubu, ostrov salsy a bachaty.

Zájezdy na Kubu za poznáním autentické krásy

Zájezd na Kubu je nejlepší načasovat během naší zimy. Zatímco v ČR mrzne, na Kubě se pláže zaplňují. Absolutní špičkou Vaší dovolení může být prožít na Kubě silvestr. A nemusíte dovolenou strávit jen na plážích. Využijte také nabídky poznávacích zájezdů a procestujte ji křížem krážem. Dovolenou na Kubě můžete strávit v několika lokalitách např. v rušném Varaderu, Havaně, Cavo Coco, Cavo Largo, Cavo Guillermo nebo Cavo Santa Maria. Narazíte na kontrast jedné z posledních zemí ovládaných totalitním režimem a přátelskou povahou místních obyvatel. Objevte také velkolepou slávu Kuby, fascinující koloniální architekturu, pravou kubánskou zábavu. Nenechte si ujít město Havana, jehož historická část je zapsána na seznamu kulturního dědictví UNESCO, projdete se po místních krásných náměstích jako je Plaza de la Catedral, Plaza de Armas, Plaza de San Francisco de Asís, navštívíte malebné údolí Viňales a překrásnou tropickou přírodu s velkým množstvím živočichů, ptáků a rostlin. Některé z nich můžete spatřit jenom zde. Přírodní rezervace Las Terrazas, která byla díky své jedinečnosti prohlášena biosférickou rezervací UNESCO určitě stojí za poznání.

Dovolená Kuba

Pokud si ale chcete odpočinout a zároveň toužíte poznat Kubu, vyberte si z našich kombinovaných zájezdů. Třeba procestování malebného údolí Viňales s plavbou na ostrov Cayo Levisa nakombinovan s pobytem na Varadedu, nejkrásnějších plážích celého ostrova. S CK Arcadia Air si můžete také sjednat řadu fakultativních výletů a aktivit, kterými si zpestříte Váš pobyt u moře.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.