Poznávací zájezdy do Kostariky

(0 zájezdů)
Poznávací zájezdy Kostarika vás seznámí se systémem ochrany přírody, který napomohl ve zdejších národních parcích uchovat opravdu velké množství rostlinných a živočišných druhů. Tato země má opravdu co nabídnout. Je to navíc velice přátelská země. Nemá dokonce ani armádu.

Poznávací zájezdy v Kostarice od CK Arcadia Air

Poznávací zájezdy v Kostarice jsou perlami v zájezdech do střední Ameriky. Pokud chcete strávit dovolenou v klidu nebo zažít dobrodružství v nádherné přírodě, Kostarika je přímo pro vás. Je to totiž země neomezených možností. Můžete zde vidět vulkány Poás a Irazú, národní parky La Amistad nebo Tortuguero nebo kouzelnou pláž Playa del Coco. Poznáte krásná jezera, ve kterých se můžete vykoupat v příjemně teplé vodě, jelikož ji ohřívají aktivní vulkány, divoké řeky s vodopády a jeskyněmi. Pro Evropana je nevšedním zážitkem prohlídka kávových a banánových plantáží. Absolutním unikátem je zájezd vlastním autem, kdy projedete Kostariku a Panamu přesně tak, jak Vám bude vyhovovat.

Poznávací dovolená Kostarika

Dovolená Kostarika poznávací začne příletem na letiště v San José, hlavního města Kostariky, kde můžete obdivovat hory Aguacate Mountains do Tárcoles, užít si procházku v korunách stromů v soukromé rezervaci Villa Lapas. Potom navštívíte města Parrita, Quepos a nebo také Manuel Antonio a jeho národní park. Dále na Vás bude čekat plavba loďkou po řece Sierpe mezi mangrovníky k Pacifickému oceánu až do San Pedrillo. Navštívíte Národní park Corcovado, kde budete moci obdivovat přes 500 druhů stromů, 140 živočichů včetně jaguárů a více jak 367 druhů ptactva. U pobřeží Národního parku Ballena Marine můžete během roku spatřit obrovské velryby, které putují z Aljašky na Havaj a Kostariku. Skvělým zážitkem je také návštěva panenských ostrůvků v zálivu Nicoya např. Tortuga s kokosovými palmami a bílým pískem na plážích, které omývá křišťálová voda. Budete na čas v opravdovém ráji. Na Kostarice se nacházejí také kávové plantáže a také motýlí zahrady. A vzhledem k tomu, že nejoblíbenějším sportem Kostaričanů je rafting, vyzkoušet můžete i ten na řece Reventazón, kdy projedete džunglí a pralesy. To vše s CK Arcadia Air.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.