Pobytové zájezdy do Kostariky

(0 zájezdů)
Pobytové zájezdy Kostarika nabízejí odpočinek v nejkrásnější zemi střední Ameriky. Hledáte-li klid, relax, pak pobytové zájezdy Kostarika jsou opravdu dobrou volbou, obzvláště pokud zvolíte hotel Punta Leona umístěný v soukromé přírodní rezervaci obklopené džunglí a dvěma nádhernými plážemi.

Pobytové zájezdy do Kostariky

Pobytové zájezdy do Kostariky a obzvláště hotelu Punta Leona si opravdu užijete. Pomineme-li dvě překrásné pláže, máte k dispozici restauraci Carabelas, velký bazén, motýlí zahradu a konferenční místnosti. Pokoje jsou přímo v džungli. Vyhlášená pláž Mantas se nachází asi 800 m od pokojů Selvamar a každou chvíli tam jezdí zdarma shuttle bus. Využít můžete i další pláže a jejich Snack bary a restauranty. Další skvělou možností je i Tamarindo Diria Beach Resort u pláže Tamarindo Beach s bílým pískem. Nedaleko hotelu najdete také pláže Grande, Avellana nebo Conchal. Hotel je v zahradě s palmami a využít můžete i jeho plavecký bazén nebo další 3 bazény. Chcete-li aktivní odpočinek, oceníte golfová hřiště a kasino. Pokud byste si chtěli pobyt vypestřit, můžete si vybrat z řady fakultativních výletů třeba za šnorchlováním, jízdou na koni, čtyřkolkách, do lanového parku, na rafty, rybařit a další.

Pobytový zájezd v Kostarice

Pobytový zájezd v Kostarice si můžete kdykoli prodloužit a užívat si další dny dovolené. Nebo si objednejte fakultativní aktivity a zpestřete si svůj pobyt. Můžete se procházet s průvodcem v deštném pralese nebo motýlí zahradě. Kontaktujte nás ještě dnes a objednejte si svou vysněnou dovolenou. A pokud jste si nevybrali v základní nabídce, nevadí. Připravíme vám dovolenou přesně podle vašich představ a požadavků. Navíc odlety a přílety naplánujeme podle vás, abyste nemuseli být vázáni žádným pevným termínem. Zařídíme i transfery na letiště.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.