Zájezdy na Kostariku s atraktivním programem

(0 zájezdů)
Zájezdy Kostarika zprostředkují velmi půvabnou a vřelou středoamerickou zemi, kterou pojmenoval Kryštof Kolumbus. Kostarika je také právem nazývána Švýcarskem Střední Ameriky a posledním rájem na zemi. Příroda je různorodá a nabízí čtyřtisícové hory, pobřeží dvou oceánů, tropické pralesy, vodopády, činné sopky, jezera a dlouhé pláže lemované kokosovými palmami. Nechte se obklopit krásami této země s CK Arcadia Air.

Zájezdy do Kostariky, na které nezapomenete

Zájezdy do Kostariky jsou opravdu fascinující dovolenou. Koupat se můžete v jezírkách s vodopády, které vyhřívají stále aktivní sopky, uvidíte papoušky nebo si budete užívat karibské a pacifické pláže. Určitě nejlepší volbou je nakombinovat poznávací zájezd s pobytovým, abyste poznali celou zemi a zároveň vychutnali chvíle odpočinku u moře. Vyberte si z řady poznávacích nebo pobytových zájezdů a vydejte se za klidem a odpočinkem. Navštivte Národní park Tortuguero s více jak 300 druhy ptactva a překrásnými vodními rostlinami, vulkán Poas Volcano, jezero Botos a přenádherné vodopády La Paz. Přenocujete také ve městě Monteverde v nadmořské výšce 1400 m a prohlédnete si rezervaci a přírodní park Selvatura s motýlí zahradou a hadím a žabím muzeem. Kostarika nabízí nepřeberné množství okouzlujících míst. Záleží jen na vás, jaká si vyberete ke své návštěvě.

Dovolená v Kostarice na míru

Dovolená Kostarika je ideální volbou. Navíc s CK Arcadia Air se nemusíte vázat na žádný konkrétní termín. Zařídíme let přesně na den, který vám bude vyhovovat. Svůj pobyt si můžete i prodloužit o několik dnů. Zařídíme i odvoz na letiště a veškeré další transfery, abyste se o nic nemuseli starat a jen si vychutnávali svou dovolenou snů. Kostarika za to totiž opravdu stojí. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás ještě dnes. Naši specialisté jsou vám plně k dispozici.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.