Poznávací zájezdy do Keni s privátním programem

(0 zájezdů)
Poznávací zájezdy Keňa nejsou jen samozřejmě pozorování divoké zvěře, i když to k této zemi rozhodně patří, ale také o poznání domorodých kmenů, kterých je zde přes čtyřicet. Arcadia Air je skutečný odborník na exotické dovolené. Poznejte tedy krásy Keni. My se přizpůsobíme přesně vašim požadavkům a možnostem.

Okouzlující poznávací zájezdy v Keni

Poznávací zájezdy v Keni jsou nejpopulárnějšími zájezdy do divoké přírody. Ubytování Vám zajistíme buď v kempech nebo luxusních lodges. Kempové safari je především pro ty dobrodruhy, kteří chtějí poznat africkou přírodu, divokou zvěř, místní kmeny a jejich život. Seznámíte se s Masaji a to opravdu zblízka. Naši zkušení průvodci Vám ukážou opravdu skutečnou divočinu. Večery můžete strávit u ohně společně s Masaji, kteří Vám budou vyprávět příběhy o divoké Africe. Při volbě ubytování v lodges tyto možnosti mít ale nebudete, za to získáte kvalitní ubytování.

Poznávací dovolená v Keni

Dovolená Keňa poznávací vám umožní navštívit Masai Mara, nejvíce ohromující divokou rezervaci na světě s největším lákadlem a tím je migrace obrovských stád pakoně hřivnatého, to až 1,4 milionu kusů a zebry, přes 400 tis. Kusů. Do Masai Mara tyto stáda dorazí zhruba v půli července a v polovině října se vrací zpět do oblasti Serengeti v Tanzanii. Tato migrace přivádí velké smečky lvů a dalších predátorů. I když navštívíte rezervaci v jiné době, vždy máte co pozorovat. Na březích řek Mara a Talek jsou celoročně stáda hrochů a slonů. Uvidíte také antilopy, levharty, gepardy a žirafy s buvoly. Masai Mara je vrcholný a nezapomenutelný zážitek. Národní park Mount Kenya, s druhou nejvyšší horu Afriky Batian o výšce 5.199 m n. m. a Nelion s 5.188 m n. m., které jsou nejvyhledávanějšími místy vysokohorských turistů, jelikož výhled z vrcholu je naprosto unikátní. V národním parku okolo těchto hor uvidíte nosorožce, slony, buvoly, lesoně, červené chocholatky, ibise, orla nepálského a další druhy ptactva. Nejobdivovanější jezero v Keni Nakuru se nachází v Národním parku Lake Nakuru na dně nejdelší pukliny zemské kůry na světě Great Rift Valley. Bydlí zde plameňáci a další 400 druhů ptáků. Díky plameňákům vypadá jezero jako růžové. Toto jezero je také útočištěm ohroženého nosorožce černého a dalších afrických zvířat. Národní park Samburu najdete pod horami Mount Kenya a okolo řeky Ewaso Ngiro. V jeho blízkosti jsou ještě parky Shaba a Buffalo Springs. Setkáte se zde s žirafami, zebrami, slony, antilopami, pštrosy, leopardy, ale i krokodýly. Masai Mara je místo setkání s Masaji, v Samburu s kmeny Samburů, kteří hovoří stejným jazykem jako Masajové.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.