Zájezdy do Keni s divokým safari na míru

(0 zájezdů)
Zájezdy Keňa jsou neuvěřitelné cesty za poznáním východního pobřeží rovníkové Afriky. Najdete zde vysoké hory, jezera, savanu a pláně. Na plážích bílý jemný písek, který omývají teplé průzračné vody Indického oceánu. Proto je ideální variantou zvolit kombinaci poznávacího a pobytového zájezdu. Korálový útes v blízkosti pobřeží doslova láká ke šnorchlování. A pokud vyslovíme Keňa, okamžitě se nám vybaví safari, divoká zvěř, příroda a dobrodružství. To vše vám dovolená v Keni s CK Arcadia Air nabízí.

Zájezdy do Keni za dobrodružstvím

Dobrodružné zájezdy do Keni jen s CK Afcadia Air. Je to pravý expert na africká safari a dovolená se stane nezapomenutelným zážitkem. Keňa je totiž nejkrásnějším místem v Africe a navíc ji můžete navštívit za perfektní cenu od 39.920,- Kč. Objevte tedy kouzlo divoké zvěře a nezkrotné přírody. Národní parky Masai Mara, Amboseli, Lake Nakuru jsou doslova fascinující. Poznávací zájezdy do Keni pro vás nakombinujeme třeba i se safari v Tanzanii nebo pobytem u moře na Zanzibaru či Mauriciu. Jsme expertem na divokou safari, svěřte nám proto svá přání a my Vám rádi připravíme zájezd zcela individuálně, přesně podle Vašich představ, požadavků a finančních možností. Ubytování si můžete vybírat jak z kempů tak i luxusních lodges. U varianty v kempu navíc strávíte večery s domorodými kmeny Masajů, vyslechnete jejich příběhy a opravdu zblízka poznáte jejich kulturu. Naši zkušení průvodci vás provedou skutečnou divočinou, kde zažijete opravdová dobrodružství.

Dovolená Keňa s CK Arcadia Air Vás okouzlí

Dovolená Keňa nabízí tedy nejen dobrodružné zážitky, pozorování zvěře, ale také krásné pláže a kvalitní hotely. Vydejte se tedy s CK Arcadia Air do Keni. Bude to pro Vás dovolená s nezapomenutelnými zážitky, ať už zvolíte jakoukoli variantu. Safari v Keni je totiž snad nejkrásnější na světě. Přesvědčte se sami.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.