Velká cesta napříč západní Kanadou ***

Vancouver
termín dle vlastního výběru
Na vyžádání

Privátní zájezd, fly & drive.

Ubytování

Vancouver: Days Inn Vancouver Metro | Whistler:  Listel Hotel Whistler | Sun Peaks: Hefley Boutique | Jasper: Maligne Lodge | Banff: Ramada Canmore | Kelowna: Days Inn Kelowna | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Strava

10x snídaně

Cena zahrnuje

 • mezinárodní letenka Praha (Vídeň) – Vancouver – Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
 • 10 x ubytování v hotelu dle itineráře
 • stravování dle itineráře
 • pronájem automobilu typu Compact (vyšší kategorie možná za příplatek)
 • neomezené kilometry
 • havarijní pojištění
 • povinné ručení
 • pojištění vozu proti krádeži
 • servisní poplatky
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění do Kanady (na požadavek zajistíme)
 • strava a nápoje neuvedené v itineráři
 • pohonné hmoty, poplatky za parkování a mýtné
 • garance platební kartou při vypůjčení automobilu
 • služby průvodce a vstupné
 • spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity

Program zájezdu

den 1

Vancouver

Odlet do Kanady. Přílet na mezinárodní letiště ve Vancouveru. Vyzvednutí automobilu v blízké autopůjčovně. Individuální volno ve Vancouveru. To můžete strávit procházkou po městě a navštívit srdce města - rozhlehlý Stanley Park, kde se nachází zajímavé indiánské totemy a také unikátní mořské akvárium s více jak 9 000 tvory. Dále se můžete projít po mostech vedoucích přes Falce Crekk - Burrard, Granville Bridge anebo Lions Gate, které Vám nabídnou nezapomenutelná panoramata. Ubytování v hotelu, nocleh.
Hotel. 
den 2

Vancouver

Po snídani individuální volno ve Vancouveru. Můžete pokračovat v prohlídce města a navštívit například Lookout Harbour Centre Tower, odkud se Vám naskytne vyhlídka na celé město anebo si udělat výlet do okolí. Doporučujeme nezapomenutelnou jízdu lanovkou na Grouse Mountain anebo výstup na jiný z vrcholů, kterými je Vancouver obklopen. Ubytování a nocleh.

Hotel, snídaně. 

den 3

Vancouver / Whistler

Po snídani odjezd z Vancouveru do města Whistler (125 km). Individuální volno ve Whistleru. Doporučujeme výlet lanovkou "tzv. Peak 2 peak experience", odkud se Vám naskytne nezapomenutelný výhled na celé městečko, horské vrcholy, jezera, lesy i ledovce. Pokud si chcete odpočinout, můžete strávit odpoledne na pláži u jezera, obklopeni zasněženými vrcholky hor. Whistler nabízí mnoho sportovních aktivit jako například ziplining, zapůjčení kola či kajaků, jízda na koni, bungee jumping anebo jet boating. Možnost výletu za pozorováním medvědů. Ubytování a nocleh.

Hotel, snídaně. 

den 4

Whistler / Sun Peaks

Dopoledne odjezd z Whistleru do Sun Peaks (357 km). Město Sun Peaks se nachází v centrální části Britské Kolumbie. Je obklopeno krásnou přírodou a je tak výborným místem pro sportovní aktivity. Můžete se vydat na pěší túru k místnímu jezeru, kde jsou k zapůjčení kajaky, anebo se projet na kole či na koni po místních stezkách. Ubytování a nocleh.

Hotel, snídaně. 

den 5

Sun Peaks / Jasper

Přesun ze Sun Peaks do Jasperu (452 km). Jasper je největší národní park v kanadských Rocky Mountains. Určitě byste neměli vynechat túru jedinečnou přírodou národního parku, kde se nachází horská jezera, vodopády, hory i horké prameny. Park je rovněž domovem pro mnoho divokých zvířat jako je medvěd grizzly, los nebo sob. Nezapomenutelná je plavba v kanoi či v kajaku po místních jezerech, kdy budete obklopeni zasněženými vrcholky Rocky Mountains anebo můžete vystoupat na některou z hor, odkud se Vám naskytne dechberoucí panorama tohoto národního parku. Ubytování a nocleh.

Hotel, snídaně. 

den 6

Jasper

Individuální volno v Jasperu. Ubytování a nocleh.

Hotel, snídaně. 

den 7

Japer / Banff

Odjezd z Jasperu do města a národního parku Banff (288 km). Toto místo je jedním z nejoblíbenějších letních destinací v Kanadě. Najdete zde spoustu pohádkových jezer jako například Lake Louise, Two Jack Lake anebo Lake Minnewanka. Doporučujeme také projížďku Tunnel Mountain Drive s jedinečnými výhledy na údolí Bow River Valley a větrem vytvarované Hoodoo. Ubytování a nocleh.

Hotel, snídaně. 

den 8

Banff

Individuální volno v Banff. Ubytování a nocleh.

Hotel, snídaně. 

den 9

Banff / Kelowna

Po snídani odjezd z Banff do města Kelowna. Město Kelowna se nachází na břehu jezera Okahaga. Díky krásné přírodě je rájem pro pěší i cykloturisty. Při návštěvě Kelowny byste neměli minout historickou železniční trasu Kettle Valley Railway s krásnými výhledy do okolí. Bezpochyby nejzajímavější částí je Myra Canyon Trestles, trasa měřící 12 km, která Vás provede tunely a historickými mosty. Samotné město Kelowna dále nabízí mnoho zajímavostí, jako je například galerie umění, místní divadlo anebo muzeum. Prohlédnout si můžete i zdejší přístav na jezeře Okanagan. Zajímavá je rovněž japonská zahrada Kasugai Gardens, kterou najdete u městské radnice. Ubytování a nocleh.

Hotel, snídaně. 

den 10

Kelowna / Vancouver

Dopoledne poslední možnost prohlídky Kelowny. Poté odjezd zpět do Vancouveru (387 km). Individuální volno ve Vancouveru. Ubytování a nocleh.

Hotel, snídaně. 

den 11

Vancouver

Po snídani individuální volno ve Vancouveru. Odjezd na mezinárodní letiště. Odevzdání vypůjčeného automobilu. Odlet zpět domů. 
Snídaně. 
den 12

Přílet.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax na vyžádání na vyžádání
Doplňkové služby Cena Celkem

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země Kanada
Termín termín dle vlastního výběru (uveďte do poznámky)
Další termíny
Délka 12 dní / 10 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel***
Strava Snídaně
Kód AA-370145
Cenovou nabídku Vám připraví náš manažer destinace
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi Kanada, rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Radek Maděra

+420 739 314 500

rmadera@arcadia-air.com

Moderní skvosty východní Kanady

CN Tower
Na vyžádání

Memories Grand Bahama Beach and Casino Resort

Hotel Memories Grand Bahama Resort 4*
Na vyžádání