Objevování tajů východní Kanady ***

Ottawa (4)
termín dle vlastního výběru
Na vyžádání

Privátní zájezd, fly & drive.

Ubytování

Toronto:Holiday Inn Toronto Airport East | Ottawa: Days Inn Ottawa West | Quebec: Hotel Universel Quebec City | Montreal: The Quality Hotel Midtown Montreal | Kingston: Ramada Kingston | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Strava

10 x snídaně

Cena zahrnuje

 • mezinárodní letenka Praha (Vídeň) – Toronto – Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
 • 10x ubytování v hotelu dle itineráře
 • stravování dle itineráře
 • pronájem automobilu typu Compact (vyšší kategorie možná za příplatek)
 • neomezené kilometry
 • havarijní pojištění
 • povinné ručení
 • pojištění vozu proti krádeži
 • servisní poplatky
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění do Kanady (na požadavek zajistíme)
 • strava a nápoje neuvedené v itineráři
 • pohonné hmoty, poplatky za parkování a mýtné
 • poplatek 2 - 4 USD / den (tire fee v Québecu) / platí se na místě v autopůjčovně
 • garance platební kartou při vypůjčení automobilu
 • služby průvodce a vstupné
 • spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity

Program zájezdu

den 1

Toronto

Odlet do Kanady. Přílet na mezinárodní letiště v Torontu. Vyzvednutí automobilu v blízké autopůjčovně. Individuální volno. Toronto je největší město Kanady a také hlavní finanční a obchodní centrum. Volný čas můžete využít k prohlídce města a navštívit například CN Tower, která byla dlouhou dobu nejvyšší budovou světa a odkud je krásný pohled na celé město. Ubytování a nocleh.

Hotel. 


den 2

Toronto / Niagara Falls / Toronto

Dnes Vás čeká celodenní výlet k Niagarským vodopádům (cca 120 km). Tyto vodopády jsou nejnavštěvovanější vodopády na světě. Nachází na hranici USA a Kanady. Jsou tvořené třemi vodopády - Horseshoe Falls, American Falls a Bridal Veil Falls, ležícími na řece Niagaře. Doporučujeme vystoupat na jednu z nedalekých vyhlídkových věží Skylon Tower nebo Minolta Tower, odkud uvidíte tyto vodopády v celé své kráse. Poté návrat do Toronta, ubytování v hotelu, nocleh.

Hotel, snídaně. 


den 3

Toronto

Individuální volno v Torontu. Možnost návštěvy místních památek. Za návštěvu stojí například historická stavba Casa Loma, čtvrť China Town, řada muzeí a galerií anebo samotné jezero Ontario, na jehož březích město Toronto leží. Ubytování v hotelu, nocleh.

Hotel, snídaně. 


den 4

Toronto / Ottawa

Odjezd z Toronta směrem k hlavnímu městu Kanady, Ottawě ( cca 450 km). Zde byste určitě neměli vynechat návštěvu kanadského Parlamentu (Parliament Hill), který leží u řeky Ottawy. Jedná se o architektonicky cenný komplex viktoriánských a novogotických budov o rozloze více než 110 000 m2, který doplňují krásné anglické a francouzské zahrady. Jeho součástí je Peace Tower, která je vysoká 92 m a ze níž si můžete vychutnat pohled na celé město. Dále můžete navštívit místní muzea či galerie. Pokud se zajímáte o kanadskou kulturu a umění, doporučujeme návštěvu kanadská Národní galerie, Národního uměleckého centra či kanadského muzea kultury. Pokud Vám zbyde čas, navštivte i místní katedrálu, věž Victory anebo nedaleké vodopády. Ubytování v hotelu, nocleh.

Hotel, snídaně. 

den 5

Ottawa / Québec

Po snídani odjezd z Ottawy směrem do další kanadské metropole - Québecu (cca 320 km). Toto město leží na řece Svatého Vavřince a jeho historické centrum je zapsané na Seznam UNESCO. Toto město s krásnou architekturou a značným kouzlem má mnoho co nabídnout. Prohlídku můžete začít nejdůležitější historickou stavbou ve městě - budovou parlamentu. Další významnou budovou je bazilika Notre Dame de Québec, nejstarší severoamerická katedrála. Celé město si můžete prohlédnout z vyhlídky Cape Diamond. Město je také jedinečné svými dochovanými městskými hradbami. Ubytování a nocleh.

Hotel, snídaně. 

den 6

Québec / Tadoussac / Québec

Dnes Vás čeká výlet do městečka Tadoussac (cca 217 km). Tadoussac leží na soutoku řek Svatého Vavřince a Saguenay. Nachází se zde krásný záliv, kam si často připlouvají hrát velryby. Samotné městečko láká krásnou historickou atmosférou s cennými architektonickými památkami, to celé obklopeno krásnou přírodou. Poté návrat zpět do Québecu. Ubytování a nocleh.

Hotel, snídaně. 

den 7

Québec / Montreal

Po snídani odjezd z Québecu do města s největším vnitrozemským přístavem na světě, do Motrealu (cca 250 km). Pokud máte rádi památky, vydejte se do Starého města, kde najdete například památník Paula Chomedey de Maisonneuve, který položil základní kámen města, a baziliku Notre-Dame. Za prohlídku stojí i katedrála Marie-Reine-du-Monde, zmenšenina Chrámu sv. Petra v Římě. Vzpomínkou na ZOH, které se zde konaly v roce 1976, je olympijský stadion s jeho typickou šikmou věží. Pokud si budete chtít odpočinout, doporučujeme procházku parkem Mont Royal (Královská hora), odkud se Vám naskytne krásný pohled na celý Montreal. Město má výjimečnou francouzskou atmosféru, a proto je někdy nazýváno severoamerickou Paříží. Ubytování a nocleh.

Hotel, snídaně. 

den 8

Montreal

Individuální volno v Montrealu. Ubytování a nocleh.

Hotel, snídaně. 


den 9

Montreal / Kingston

Po snídani odjezd z města Montreal do města Kingston (cca 280 km). Doporučujeme procházku po historickém centru, kde se nachází velké množství budov ve staroanglickém stylu. Pro milovníky hokeje se zde nachází nejstarší muzeum hokeje. Z místního přístavu také každodenně vyplouvají lodě na projížďku po řece Svatého Vavřince. Velmi zajímavá je pevnost Fort Henry. Ubytování a nocleh.

Hotel, snídaně. 

den 10

Kingston / Toronto

Dopoledne poslední možnost k prohlídce Kingstonu a poté odjezd zpět do Toronta (cca 260 km). Individuální volno v Torontu. Ubytování a nocleh.

Hotel, snídaně. 

den 11

Toronto

Po snídani individuální volno v Torontu. Odjezd na mezinárodní letiště. Odevzdání vypůjčeného automobilu. Odlet zpět domů.
Snídaně. 
den 12

Přílet.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax na vyžádání na vyžádání
Doplňkové služby Cena Celkem

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země Kanada
Termín termín dle vlastního výběru (uveďte do poznámky)
Další termíny
Délka 12 dní / 10 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel***
Strava Snídaně
Kód AA-368931
Cenovou nabídku Vám připraví náš manažer destinace
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi Kanada, rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Radek Maděra

+420 739 314 500

rmadera@arcadia-air.com

Moderní skvosty východní Kanady

CN Tower
Na vyžádání

Memories Grand Bahama Beach and Casino Resort

Hotel Memories Grand Bahama Resort 4*
Na vyžádání