Poznávací zájezdy do Kambodži

(0 zájezdů)
Poznávací zájezdy Kambodža Vás provedou chrámem Angkor Wat, který uvidíte i na vlajce této země, která pomalu otvírá své dveře turistům a nabízí jim své krásy a tradice, panenskou přírodu, nádherné vodopády, zapomenuté chrámy uprostřed džungle, khmerské chrámové komplexy a překrásné písčité pláže.

Nabízíme nejlepší poznávací zájezdy v Kambodže

Poznávací zájezdy po Kambodže, království v jihovýchodní Asii, odhalují tajemno, se kterým je spojeno. Seznámí Vás s historií, pamětihodnostmi, nádhernou přírodou a přátelskými obyvateli. V dnešní době je tato země zcela bezpečná a můžeme v klidu navštívit deštné lesy s cizokrajnými zvířaty a městečka s koloniální atmosférou. Největší senzací je největší chrámový komplex na světě Angkor s hlavní branou Siem Reap, kde najdeme pozůstatky dávného města s dominantním chrámem Angkor Wat, typickým příkladem khmerské architektury. V Angoru najdete také jediné noční tržiště v Kambodži. Obdivovat zde můžete i hinduistická díla Mahabharáty a Rámajány. Opomenout nelze ani hlavní město Phnom Penh na řece Mekong, které má díky jedinečné architektuře francouzského koloniálního města speciální kouzlo. Absolutně fascinující je Národní muzeum. Jezero Yeak Loam v kráteru sopky obklopuje neprostupná zeleň a křišťálová voda, tropické lesy s papoušky. Odhadované stáří jezera dosahuje ke 4 tis. let s hloubkou až 48 metrů a můžete se zde i koupat. Městečko se širokými ulicemi, pastelovými domy s balkonky a červenou zemí připomínající západ je městečko Banlung nacházející se přímo v džungli, kterou pomalu likvidují zemědělská pole plná olejnými palmami, ledvinovníky a gumovníky. Projet se zde můžete i na slonovi a nechat se odvézt až na místní trh. U San Tonle ve vesnici Veun Sai s khmerskými obyvateli se setkáte s ohroženými gibbony, jelikož je centrem národního parku Virachey. Je to domov více jak 500 skupin gibbonů, což je největší populace tohoto zvířete na světě. Ovšem pozor! Tento nevšední zážitek je ale dopřán pouze 462 turistů za jeden rok a skupina nesmí být větší než 6 lidí. Ale o to vše se postará náš zkušený personál.

Dovolená Kambodža poznávací

Dovolená Kambodža poznávací s CK Arcadia Air Vám zajistí opravdové odreagování a odtržení od běžných dnů plných spěchu a stresu. Zažijete nezapomenutelné chvíle a díky našim zkušeným průvodcům si dovolenou opravdu užijete. O vše budete mít postaráno a dovolená proběhne přesně podle Vašich představ.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.