Zájezdy do Kambodži také s českým průvodcem od CK Arcadia Air

(0 zájezdů)
Zájezdy Kambodža nabírají popularitu v posledních letech. Dříve byla tato země nechvalně známá hlavně díky sociálnímu experimentu Rudých Khmerů, jehož důsledkem byla občanská válka, čímž si tato země zavřela dveře k cestovnímu ruchu. Dnes už je situace úplně jiná a Kambodža je zcela bezpečná. A má se také čím chlubit. Dýchne na vás exotika, vůně vonných tyčinek ve starobylých chrámech, francouzský šarm Indočíny, intenzivní ruch na ulicích a zlaté střechy pagod. Okouzlí vás mohutné řeky a jezera se všudypřítomným doprovodem kambodžské hudby.

Zájezdy do Kambodži od CK Arcadia Air

Zájezdy do Kambodži Vás zavedou do chrámu Angkor Vat, k jezeru Tonlé Sap, do metropole Phnompenh s popravištěm Choeung Ek, chrámy v Sambor Prei Kuk a domorodými kmeny v provincii Ratanakiri. Úžasným zážitkem je návštěva vesnice pnongů v Mondulkiri. Abychom si zájezdy do Kambodži opravdu užili, je potřeba vhodné načasování a samozřejmě také jakému typu dovolené dáváte přednost. Kdy se tedy do Kambodži vydat? Pokud upřednostňujete dovolenou na pláži, vydejte se na jihozápad k pobřeží Thajského zálivu a volte období od listopadu do března. Vyhnete se tak nesnesitelným teplotám a srážkám. Navíc na přelomu roku využijete kulturních akcí. Chystáte-li se poznávat historii a památky volte stejné období. Chcete-li se pobavit, je potřeba navštívit zemi v čase oslav svátků, což je pro Evropana nevšední zážitek. Konkrétně na přelomu září a října, kdy po dobu dvou týdnů lidé vaří jídlo pro mnichy v klášterech. Svátky v listopadu jsou zase zasvěcené vodě a měsíci.

Dokonalá dovolená Kambodža

Dovolená Kambodža vás opravdu nadchne. Vydejte se tedy s CK Arcadia Air do země s nádhernou panenskou přírodou, průzračnými vodopády a všudypřítomnou kambodžskou hudbou. Obklopí vás starobylé chrámy a kouzlo Indočíny. Budete zde jako v ráji.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.