Poznávací zájezdy do Jordánska

(3 zájezdy)
Jordánsko skrývá tajemství dávných legend a biblických příběhů, spatříte místa, která popisuje historie, a jsou spojena se životem Ježíše Krista, poznávací zájezdy Jordánsko vám vše odkryjí a vy objevíte starobylá známá města jako je Kerak, Jerash, Madaba či Petra.

Dovolená Jordánsko poznávací

Díky CK Arcadia Air dovolená Jordánsko poznávací nebude jen strohým zájezdem. Zkušení průvodci vám ukážou horu Nebo, která je zcela neodmyslitelně spjatá s Mojžíšem. Ten před svou smrtí spatřil zaslíbenou zemi. Dnes na tomto místě naleznete byzantskou kapli a i moderní památník. Bylo zde také nalezeno velké množství církevních pozůstatků, proto se toto místo stalo místem poutním. Dokonce v roce 2000 zde dřívější papež Jan Pavel II. zasadil jako důkaz své návštěvy olivovník. Otevře se vám výhled, který opravdu stojí za to. Pokud budete mít štěstí na počasí, dohlédnete až k Jeruzalému a Jerichu. Rozhodně také nelze vynechat Um Ar Rassas, město z doby železné, o kterém se dočtete ve Starém i Novém zákoně. Je zde unikátní archeologické naleziště s artefakty z římského byzantského a raně muslimského období. Budou vám odkryty pozůstatky opevnění římského tábora, čedičového pilíře, věže, kostely a samozřejmě také okouzlující mozaiky. Až spatříte kostel Biskupa Sergia a svatého Štěpána, zůstanete opravdu okouzleni. Od roku 2004 ho také najdete na seznamu památek světového dědictví UNESCO.

Poznávací zájezdy do Jordánska

S CK Arcadia Air vám poznávací zájezdy do Jordánska umožní spatřit naprostý přírodní skvost Wadi Mujib, známý častěji pod jménem Arnon, který je od roku 1987 přírodní biosférickou rezervací, nejníže položenou na světě. Hluboký kaňon omývá řeka Jordán a za biblických časů se mu přezdívalo Srdce Moábské. A nejen to. Vaši průvodci vám připravili i další skvosty této země. Neváhejte proto a kontaktujte CK Arcadia Air ještě dnes.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.