Poznávací zájezdy do Jihoafrické republiky s CK Arcadia Air

(0 zájezdů)
Poznávací zájezdy Jihoafrická republika jsou pro Vás příležitostí navštívit Kapské město, Mys Dobré naděje, kolonie tučňáků, rezervace s exotickými zvířaty, luxusní pláže Atlantického a Indického oceánu. Setkáte se s pestrou směsicí obyvatelstva. Vydejte se na dobrodružnou cestu za poznáním pokladů naší planety, které byly objeveny až nedávno.

Poznávací zájezdy v Jihoafrické republice

Poznávací zájezdy v Jihoafrické republice cestovní kanceláře CK Arcadia Air Vám nabídnou jedinečné okamžiky v přímo v přírodě. Zažijete dobrodružství v nejkrásnějším z divokých parků v Africe s věčně zelenou faunou a více jak 147 druhy zvířat. Ubytování je naprosto originální a to v korunách stromů jako z dětského snu. Oblíbeným cílem mnoha turistů je Krugerův národní park. Je to nejznámější divoká rezervace na světě dlouhá 400 km a široká 70 km. Stejná rozloha jako Wales se chlubí 147 druhy savců včetně velké pětky, tedy lva, leoparda, slona, hrocha a buvola, 33 druhy obojživelníků, 50 druhy ryb a 300 druhy stromů. Bylo zde spočteno neuvěřitelných 500 druhů ptactva. Opravdu je co pozorovat.

Poznávací dovolená v Jihoafrické republice

Dovolená Jihoafrická republika poznávací je skvělá příležitost k návštěvě Lesothské království, jehož povrch je utvářen náhorní plošinou z čediče a sahá až do výšky 3000 m. n. m. Na východě Vás budou okouzlovat Dračí hory. Všude narazíte na malé vesničky se zdejšími obyvateli, města jsou určena pouze pro obchod. Navíc jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Národní park Addo Elephant poskytuje domov nosorožcům, buvolům, leopardům a až 185 druhům ptactva. Slonů zde můžete napočítat až 300. A to nejsou obyčejní sloni. Jsou menší než ostatní afričtí sloni díky izolovanému genovému fondu. V blízkosti tohoto parku najdete město Grahamstown s anglickou atmosférou, anglikánskou katedrálou a muzeem britských osadníků. Toto město také hostí každý červenec Festival národního umění.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.