Zájezdy do Jihoafrické republiky na míru

(0 zájezdů)
Zájezdy Jihoafrická republika Vám umožní nakouknout do celého světa a to v jedné zemi. Narazíte zde na úchvatnou přírodu, historii, města, kde se střetává mnoho etnik, národností a barev pleti. Navíc máte stoprocentní záruku krásného počasí. Teploty se tu celý rok pohybují od dvaceti do třiceti stupňů.

Zájezdy do Jihoafrické republiky s CK Arcadia Air

Zájezdy do Jihoafrické republiky nabídnou safari snad se všemi druhy africké zvěře od slonů, lvů po nosorožce, zebry a žirafy. Navštívíte Krugerův národní park. Je nejstarší, a co do rozlohy stejný jako Izrael nebo další z třinácti. Můžete se ubytovat v korunách stromů, ochutnat jídlo domorodců a absolvovat různé výlety za zvěří i kulturou. Dokonce Národní park v Dračích horách s kilometrovým vodopádem Tugela je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Hlavním městem je Kapské město, které se řadí mezi nejkrásnější světové metropole nejen díky úžasným vyhlídkám, mysu Dobré naděje nebo Stolovou horou. Nejpůsobivější část města je Bo-Kaap s domky potomků malajských otroků, přátelskými lidmi a příjemnou atmosférou. Vyplatí se také navštívit botanickou zahradu Kirstenbosch s devíti tisíci druhy rostlin a přístavní trhoviště Victoria & Alfred, kde se opravdu skvěle nakupuje a navíc odtud vyjíždějí vyhlídkové lodě na výletní plavby po zálivu, ze kterých uvidíte Robben Island, vězení Nelsona Mandela. Za návštěvu určitě stojí města Paarl, Stellenbosch a Franschhoek, obzvláště pokud jste milovníkem vín a koňaku.

Nezapomenutelná dovolená Jihoafrická republika

Dovolená Jihoafrická republika lze ideálně také nakombinovat s poznávacími okruhy a safari v Botswaně, Namibii nebo překrásnými Viktoriinými vodopády v Zimbabwe. Je jen na vás, jak si naplánujete svou dovolenou. Nebo vše můžete přenechat na nás. CK Arcadia Air zařídí dovolenou přesně podle Vašich požadavků a představ.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.