Ztracený ráj v Modré laguně, kolébka reggae a úžasné vodopády Jamajky ***

24. 06. 2019
79 820 Kč

Privátní zájezd s osobním (českým/slovenským) průvodcem CK již od 2 osob.

Ubytování

Ocho Rios: Silver Seas Hotel 2* | Treasure Beach: Treasure Beach hotel 3* | Negril: Merrils Beach Resort 2 3*

Merrils Beach Resort 2: Plážový resort leží ve středisku Negril na nejznámější pláži 7 mile Beach nedaleko Rics Café, které patří mezi nejlepší bary na světě. Resort pro nenáročné nabízí bazén a soukromý úsek pláže s lehátky. Stravování All inclusive zajišťuje bufet bohatý na ovoce a zeleninu. Klienti mohou využívat také služeb sousedního hotelu Merrils 3 s grilem a hamburgery. Jednoduše zařízené pokoje mají balkon, koupelnu s vanou, klimatizaci a TV.

Strava

7x snídaně | 1x večeře | 3x all inclusive

Cena zahrnuje

 • letenka Praha/Vídeň – Montego Bay – Praha/Vídeň včetně všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
 • ubytování ve 3* hotelech během poznávacího okruhu
 • stravování formou snídaní během poznávacího okruhu
 • stravování formou All Inclusive během pobytové části
 • program dle itineráře
 • vstupy dle programu
 • všechny transfery klimatizovaným vozem dle itineráře
 • služby českého / slovenského průvodce
 • asistence na letištích a v hotelech
 • 24-hodinová asistenční linka na Jamajce
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • registrace ESTA, cena 14 USD (v případě přestupu na území USA)
 • cestovní pojištění (na požadavek zajistíme)
 • strava a nápoje neuvedené v itineráři
 • průvodce během pobytové části
 • spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity

Program zájezdu

den 1

Praha / Montego Bay / Ocho Rios

Odlet. Přílet na mezinárodní letiště v Montego Bay, kde se setkáte s průvodcem naší CK. Ten Vás doprovodí do Vašeho hotelu Silver Seas v Ocho Rios. Cestou možná zastávka v restauraci, baru či místním supermarketu, kde Vám průvodce ukáže a představí místní potraviny, pochutiny a drinky. Hotel Silver Seas je prvním a tedy nejstarším hotelem v Ocho Rios, má nezaměnitelnou atmosféru a krásný výhled na karibské moře s korálovým útesem. Ubytování v hotelu, nocleh.
Hotel.
den 2

Ocho Rios / Fern Gully / Nine Mile / Bob Marley / Fosforující laguna / Ocho Rios

Dopoledne volný program. Po 11té hodině odjezd do vesničky v kopcích Nine Mile. Cesta povede přes zelený „tunel“ Fern Gully, což je 5km úsek cesty vybudovaný ve vyschlém korytě řeky, můžete zde pozorovat faunu a flóru. Pokračujete přes vesnice, kde místní obyvatelé žijí svůj pohodový a ničím nerušený život. Příjezd do Nine Mile, kde se narodil nejznámější reggae zpěvák a rastafarián Bob Marley. Návštěva jeho rodného domu a místa kde je pochovaný. Budete zde také moci posedět v domácí kavárně a vyslechnout si místní zajímavosti. Po prohlídce odjezd přes město Browns Town s největším vnitrozemským trhem na ostrově do přístavního městečka Discovery Bay, kde kotvil i Kryštof Kolumbus.Zde si budete moci dát výbornou rybu nebo čerstvé mořské plody. Po setmění navštívíte jedinečnou fosforující lagunu, kde žijí mikroorganismy, které ve světle měsíce magicky svítí. Možnost koupání. Nocleh v Ocho Rios.
Hotel, snídaně.
den 3

Ocho Rios / Blue Hole / Dunn´s River / Ocho Rios

V dopoledních hodinách procházka po Ocho Rios, projdete si centrum, místní trh a park. Kolem oběda odjezd do vnitrozemí k Bílé řece s vodopády Blue Hole, kde se budete moci vykoupat v osvěžující řece obklopeni krásnou přírodou. Poté možnost oběda v místní restauraci nebo zastávky v místním baru, který otevřel nejlepší běžec planety Usain Bolt. Dále se přesunete k nejznámějším vodopádům Jamajky  Dunn´s River Falls , nacházejícím se v přírodním parku s bohatou faunou a flórou. Kaskádovité vodopády vytváří vápencová jezírka s osvěžující vodou. Možnost koupání ve skalních bazénech, dopřát si přírodní perličkovou masáž v peřejích nebo v přírodních vířivkách. Poté odjezd zpět do Ocho Rios, možnost nakoupit místní rukodělné výrobky. Nocleh.
Hotel, snídaně.
den 4

Ocho Rios / Fenchman´s Cove / Blue Lagoon / Boston Bay / Ocho Rios

Po snídani cesta na východ ostrova směrem k Port Antonio, která vede přes autentické vesnice a městečka. Projdete se po přístavu v Port Antonio, navštívíte úžasnou pláž Frenchman´s Cove, následně Modrou lagunu, kde se točil známý film Modrá Laguna. Zde si užijete výlet loďkou. Poté odjezd k úžasnému zálivu Boston Bay s tyrkysovou vodou. Boston Bay je místo, odkud pochází známé jídlo jerk (kořeněné, marinované a velmi pomalu grilované maso). Kolem zátoky je mnoho stánků, kde můžete jerk ochutnat. V odpoledních hodinách návrat do Ocho Rios. Nocleh.
Hotel, snídaně.
den 5

Ocho Rios / Blue Mountains / Ocho Rios

Po snídani si užijete výlet na jih ostrova do čarovných nejvyšších hor ostrova Blue Mountains, odkud pochází jedna z nejkvalitnějších káv na světě. Navštívíte také kávovou plantáž, kde se dozvíte více o historii pěstování kávy na Jamajce a budete ji samozřejmě také moci ochutnat. V případě zájmu je možná další zastávka ve Strawberry hills, což je slavný resort s úžasným výhledem na Kingston i Modré hory (vstup 20 USD/osoba). Cestou zpět zastávka v hlavním městě Kingstonu, kde navštívíte Devon house, dům a zahradu prvního jamajského milionáře. Návrat do Ocho Rios. Nocleh.
Hotel, snídaně.
den 6

Ocho Rios / Appleton rum / YS Falls / Treasure Beach

Po snídani se přesunete na jih ostrova, kde navštívíte rumovou továrnu, kde se vyrábí nejznámější jamajský rum Appleton. Rumy budete moci také ochutnat a zakoupit. Odpoledne navštívíte vodopády YS Falls v krásném parku. Dojezd do Treasure Beach, nocleh.
Hotel, snídaně.
den 7

Treasure Beach / / Lovers Leap / Black River / Negril

Dnes vyrazíte na poslední výlet na vyhlídku z Lovers Leap, ke které se váže dojemný příběh. Je zde krásný výhled na ostrov i karibské moře v dáli. Poslední aktivitou bude projížďka lodí po Black River, kde budete moci pozorovat exotickou přírodu, volně žijící krokodýly a různé ptactvo. Poté přesun do vašeho all inclusive hotelu v Negrilu, ubytování a nocleh.
Hotel, snídaně, večeře.
den 8

Negril

Pobyt na krásné pláži u Karibského moře. Relaxace. Možnost fakultativních aktivit – návštěva delfinária, Ricks café nebo výlet katamaránem.
Hotel, All Inclusive.
den 9

Negril

Pobyt na krásné pláži u Karibského moře. Relaxace. Možnost fakultativních aktivit – návštěva delfinária, Ricks café nebo výlet katamaránem.
Hotel, All Inclusive.
den 10

Negril

Pobyt na krásné pláži u Karibského moře. Relaxace. Možnost fakultativních aktivit – návštěva delfinária, Ricks café nebo výlet katamaránem.
Hotel, All Inclusive.
den 11

Negril

Po snídani volný program než nastane čas vašeho transferu na letiště, odlet.
Snídaně.
den 12

Přílet.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax 79 820 Kč 0 Kč
Doplňkové služby Cena Celkem

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země Jamajka
Termín 24.6. - 5.7.2019
Další termíny
Délka 12 dní / 10 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel***
Strava Dle programu
Kód AA-415709
Cena za osobu 79 820 Kč
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi Jamajka, rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Radek Maděra

+420 739 314 500

rmadera@arcadia-air.com

Nejkrásnější místa Jamajky (fly & drive)

Na vyžádání

Galapágy - nedotčená příroda želvích ostrovů

85 770 Kč

Do Chile za klenotem Pacifiku i nejsušší pouští světa

02 Atacama
Na vyžádání

Historické skvosty a přírodní krásy Kolumbie s NP Tayrona

102 340 Kč

Národní parky Kostariky komfortně

82 910 Kč