Romantické rozmazlování na Bali s bohatým programem *****

03. 02. 2020
54 180 Kč

Poznávací zájezd s pobytem u moře.

Luxusní rozmazlování s romantikou
a výlety za historií a kulturou!

Ubytování

Alaya Resort Ubud 5*

Umístění
Alaya Resort Ubud 5* leží ve středu města Ubud zhruba 1,5 h jízdy od letiště. Je vzdálený asi 200 m od Opičího lesa, 700 m od místního trhu a cca 7 minut jízdy od Bianco Museum, kde je art centrum. Samotný Ubud leží v centru ostrova pod sopkou Agung a je obklopený terasovitými rýžovými políčky.

Vybavení
Resort svým hostům nabízí Wi-Fi zdarma; dva bazény; fitness; půjčovnu kol; Spa DaLa; restaurace Manisan a Petani, kde se ráno servíruje a´la carte snídaně a přes den nabízí speciality místní kuchyně; Bamboo bar s nabídkou míchaných drinků a džusů. Dalšími benefity jsou odpolední čaj, denně 2 láhve vody a tropické ovoce a téměř každý večer živá hudba.

Pokoje
Deluxe pokoje zařízené v balijském stylu s balkonem a koupelnou se stylovou vanou jsou dále vybavené klimatizací, větrákem, kabelovou LCD TV, minibarem, telefonem, fénem, trezorem, adaptérem a přístroji na přípravu kávy a čaje.

Nusa Dua Beach Hotel & Spa 5*

Umístění
Nusa Dua Beach Hotel & Spa 5* leží ve svěží tropické zahradě přímo u stejnojmenné pláže na jižním výběžku ostrova Bali. Od letiště je vzdálen 15 minut jízdy.

Vybavení
Hotel vystavěný ve stylu balijského paláce svým hostům nabízí zdarma Wi-fi, soukromou 200 m pláž, tři bazény, fitness centrum, saunu, spa, kids club, 4 restaurace (s balijskou, asijskou, středomořskou a mezinárodní kuchyní) a 3 bary včetně baru u bazénu. Dále můžete využít nákupní pasáž, tenisový kurt, squash, bankomat a směnárnu, salon krásy, nabídku vodních sportů, hernu a 24h lékařskou pomoc. Hotel také nabízí různé aktivity, jako kurz potápění, aqua aerobik, lekce balijského tance či umění vyřezávání ovoce. Snídaně se podávají formou amerického bufetu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.

Pokoje
Hotel nabízí 184 Deluxe pokojů s Wi-Fi zdarma zařízených v balijském stylu s dřevěnou podlahou, koupelnou a privátním balkonem nebo terasou. Pokoje jsou vybaveny TV s 80 ti programy, ledničkou s minibarem, telefonem, přístrojem pro přípravu kávy a čaje, trezorem a fénem (na vyžádání).

Strava

8x snídaně | 1x oběd | 3x večeře

Navštívená místa

 • Bali
  Bali
  Bali
  Ostrov Bali je sopečného původu a leží mezi dalšími indonéskými ostrovy Jávou a Lombokem. Severní břehy omývá Jávské moře, jižní Indický oceán. Tento právem nejnavštěvovanější indonéský ostrov láká turisty skvělou kombinací prastarých chrámů, zelených rýžových políček, palmových hájů, vulkánem Mount Augung a zlatých pláží doplněných pověstnými balijskými tanečnicemi a bohatým nočním životem. Každý si zde tedy najde to své. I když je Bali již značně turistické a komerční, stále si zachovává autenticitu a kouzlo.
 • Ubud
  Ubud
  Ubud
  Městečko Ubud leží ve vnitrozemí Bali a je známé svou specifickou lázeňskou, uměleckou, duchovní a celkově pohodovou atmosférou. Můžete zde vyzkoušet tradiční balijskou masáž, navštívit kulturní představení, zacvičit si jógu, navštívit četné galerie a muzea nebo si nakoupit rukodělné výrobky z celého ostrova. Je také výchozím bodem pro návštěvu Opičího lesa se stovkami dlouhoocasých makaků a fotogenických rýžových teras Tegallalangu.

Cena zahrnuje

 • letenky Praha (Vídeň) – Denpasar – Praha (Vídeň) vč. všech tax (v ekonomické třídě)
 • ubytování v uvedených hotelech se snídaní
 • stravování formou snídaně
 • transfer letiště – hotel – letiště
 • veškeré výlety dle programu
 • 24hodinová asistenční služba v Indonésii
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění do Asie (na požadavek zajistíme)
 • strava a nápoje neuvedené v itineráři
 • spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
 • příplatek za velikonoční a vánoční období

Program zájezdu

den 1

Odlet.
den 2

Denpasar / Ubud

Přílet do Denpasaru. Uvítání na letišti vaším řidičem, který vás doveze do vašeho hotelu ve městě Ubud, které je kulturním a uměleckým centrem Bali. Ubytování v hotelu se snídaní. Nocleh.
Hotel
den 3

Ubud

Po snídani se dokonale zrelaxujete a probudíte své smysly při 2hodinovém rozmazlování v podobě celotělové masáže v místních spa. Odpoledne vyrazíte za poznáváním balijské historie a kultury, začnete v chrámu Taman Ayun v Mengwi, což je královský park s chrámem obklopeným vodními plochami s rostlinami lotosu. Po krátké zastávce v opičím lese Alas Kedaton pokračujete ke známému, velice fotogenickému chrámu Tanah Lot postavenému na útesu čnícím nad mořem asi 20 m od břehu. Před návratem do hotelu si ještě vychutnáte bufetovou večeři v místní restauraci s ochutnávkou lokálních specialit. Nocleh.
Hotel, snídaně, večeře.
den 4

Ubud

Po snídani se vydáte na celodenní výlet do západní části ostrova. Nejprve projedete pásem jižních nížin s úrodnými rýžovými poli, než dorazíte k úpatí vulkánu Batukaru. Cesta pokračuje na sever do Jatiluwih známého svou krásnou krajinou s úžasnými výhledy, odkud je vidět celé Jižní Bali. Po příjezdu do vesnice Baturiti se cesta vine do Bedugulu a jak budete stoupat, krajina políček se bude postupně měnit z rýžových na papájové a zelné, kterým více vyhovuje chladnější horské klima. Navštívíte voňavý trh s květinami a ovocem v Candi Kuning a pokračujete k zlatému hřebu dnešního dne, jezeru Bratan s chrámem Ulun Danu, který jako by se vznášel na hladině. Součástí dnešního programu je také oběd v místní restauraci. Večer návrat do hotelu. Nocleh.
Hotel, snídaně, oběd.
den 5

Ubud / Nusa Dua

Po snídani odhlášení z hotelu a přejezd do plážové oblasti Nusa Dua na jihu ostrova. Ubytování v hotelu a volné odpoledne na relaxaci.
Hotel, snídaně.
den 6

Nusa Dua

Volný den na slunění na pláži a koupání v bazénu či moři ve vašem resortu v Nusa Dua.
Hotel, snídaně.
den 7

Nusa Dua

Po snídani relaxace na pláži či u bazénu. Odpoledne vás čeká jedinečný zážitek pozorování západu slunce z paluby lodi s koktejlem v ruce. Loď popluje podél pobřeží a vy si budete vychutnávat osvěžující mořský vánek za zvuků živé hudby, nasytíte se bohatým mezinárodním bufetem a zbytek večera můžete protančit nebo si užít kabaretní představení. Poté návrat do hotelu, nocleh.
Hotel, snídaně, večeře.
den 8

Nusa Dua

Volný den na slunění na pláži a koupání v bazénu či moři ve vašem resortu v Nusa Dua.
Hotel, snídaně.
den 9

Nusa Dua

Po snídani relaxace na pláži či u bazénu. Odpoledne vyrazíte na poslední výlet, tentokrát na nejjižnější bod Bali Pura Luhur Uluwatu, kde na plošině 250 m nad mořem leží chrám Uluwatu, který je také domovem kolonie opic a nabízí se zde dramatické výhledy na pláž a rýžové terasy. Silným zážitkem je představení známého tance Kecak s výjevy z Rámajány při západu slunce. Na závěr si ještě vychutnáte barbecue večeři na pláži. Návrat do hotelu, nocleh.
Hotel, snídaně, večeře.
den 10

Nusa Dua

Po snídani odhlášení z hotelu a volný program než nastane čas transferu na váš let domů.
Snídaně.
den 11

Přílet.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax 54 180 Kč 0 Kč
Doplňkové služby Cena Celkem
Výlet 1: Za balijskou kuchyní 2 000 Kč 0 Kč
Výlet 4: Motýlí farma a rýžové terasy Bali 1 590 Kč 0 Kč

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země Indonésie (Bali)
Termín 3.2. - 13.2.2020
Další termíny
Délka 11 dní / 8 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel*****
Strava Snídaně
Kód AA-415805
Cena za osobu 54 180 Kč
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi Indonésie (Bali), rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Lenka Zahajská

+420 603 588 859

lzahajska@arcadia-air.com

Indonéská mozaika - prastaré chrámy Jávy, jedinečná kultura Bali a úžasné pláže ostrovů Gili

56 990 Kč

Za komodským drakem a prastarými chrámy Bali

55 760 Kč

Za divokými orangutany na Sumatru

50 760 Kč

Okruh po severním a jižním Vietnamu s českým průvodcem

49 240 Kč

Poznávání krás jižních Filipín, mystický ostrov Siquijor a setkání se žralokem obrovským

66 160 Kč

Atmosphere Kanifushi Maldives

76 990 Kč