Rajské ostrovy Gili a poznávání Bali ****

03. 02. 2020
44 780 Kč

Privátní zájezd s osobním průvodcem CK již od 2 osob.

Ubytování

Ubud: hotel Anumana 4* | Gili Trawangan: Vila Ombak 4* | Kuta: Camakila Legian Bali 4*

Strava

11x snídaně | 1x oběd

Navštívená místa

 • Bali
  Bali
  Bali
  Ostrov Bali je sopečného původu a leží mezi dalšími indonéskými ostrovy Jávou a Lombokem. Severní břehy omývá Jávské moře, jižní Indický oceán. Tento právem nejnavštěvovanější indonéský ostrov láká turisty skvělou kombinací prastarých chrámů, zelených rýžových políček, palmových hájů, vulkánem Mount Augung a zlatých pláží doplněných pověstnými balijskými tanečnicemi a bohatým nočním životem. Každý si zde tedy najde to své. I když je Bali již značně turistické a komerční, stále si zachovává autenticitu a kouzlo.
 • Ostrovy Gili
  Ostrovy Gili
  Ostrovy Gili
  Tři ostrovy ležící západně od ostrova Lombok nabízí průzračné moře s bohatým podmořským životem, krásné pláže a romantické výhledy. Gili Trawangan je největším ostrovem a nabízí mnoho hotelů a noční život. Gili Meno má nejhezčí pláže a je vhodný pro romantické duše a Gili Air je kombinací dvou předchozích, nabízí jak klidné pláže, tak i rušný noční život. Pro zachování krásy ostrovů zde platí zákaz motorových vozidel, jezdí se tedy koňskými povozy a na kole. Při návštěvě Indonésie byste tyto ostrůvky určitě neměli vynechat.
 • Ubud
  Ubud
  Ubud
  Městečko Ubud leží ve vnitrozemí Bali a je známé svou specifickou lázeňskou, uměleckou, duchovní a celkově pohodovou atmosférou. Můžete zde vyzkoušet tradiční balijskou masáž, navštívit kulturní představení, zacvičit si jógu, navštívit četné galerie a muzea nebo si nakoupit rukodělné výrobky z celého ostrova. Je také výchozím bodem pro návštěvu Opičího lesa se stovkami dlouhoocasých makaků a fotogenických rýžových teras Tegallalangu.

Cena zahrnuje

 • letenky Praha (Vídeň) – Denpasar – Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
 • ubytování v uvedených hotelech nebo podobných stejné kategorie
 • strava dle itineráře
 • program a výlety dle itineráře
 • všechny vstupy dle programu
 • anglicky mluvící průvodce
 • pozemní transfery privátním, klimatizovaným vozem
 • transfer koňským povozem na Gili Trawangan
 • lodní transfery dle programu
 • 24hodinová asistenční služba v AJ v Indonésii
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění do Asie (na požadavek zajistíme)
 • strava a nápoje neuvedené v itineráři
 • spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
 • příplatek za velikonoční a vánoční období

Program zájezdu

den 1

Odlet na Bali.

den 2

Denpasar / Ubud

Přílet do Denpasaru, uvítání na letišti průvodcem naší CK, transfer do horského městečka Ubud – které je centrem balijské kultury a umění, ubytování v hotelu. Podle času příjezdu odpoledne a večer volno na vlastní poznávání městečka a návštěvu početných krámků s uměním.
Hotel

den 3

Ubud

Po snídani se setkáte se svým průvodcem a zahájíte půldenní poznávání Ubudu a jeho okolí. Začnete opičím lesem, který místní považují za duchovní, ekonomické a vzdělávací centrum. Na 12,5 akrech lesa můžete spatřit na 700 opic a také 186 druhů stromů. Poté navštívíte ubudský palác, dominantu města, postavenou v letech 1800-1823, která dodnes slouží jako kulturní centrum a je dějištěm mnoha festivalů a náboženských oslav. Projdete si také barevný trh, kde svůj um předvádějí místní umělci. Cesta pokračuje do Goa Gajah (této svatyni se říká „sloní jeskyně“ a byla vybudována v 9. století) a zpět do hotelu přes pověstné pitoreskní rýžové terasy Tegallalang. Ve zbytku dne máte volno na vlastní aktivity – v Ubudu se nikdy nebudete nudit.
Fakultativně je také možnost raftingu na divoké řece v překrásné tropické přírodě nebo lekce vaření balijské kuchyně.
Hotel, snídaně
den 4

Ubud

Dnešek patří chrámům. Nejprve navštívíte chrám Taman Ayun v Mengwi, je to královský chrám s parkem plným lotosů. Poté vylezete k jezeru Bratan s úžasným výhledem na chrám Ulun Danu, který se vznáší nad klidnými vodami jezera. Vaše cesta pokračuje na místní trh v Candi Kuning a ke světově proslulému chrámu stojícím na skále na břehu moře Tanah Lot. Po obědě v místní restauraci navštívíte architektonický skvost na nejjižnější části Bali, Pura Luhur Uluwatu, zde také žijí kolonie opic a naskýtá se odsud krásný výhled na pláž a rýžová políčka. Nakonec si ještě užijete tradiční Kecak dance při západu slunce. Poté návrat do hotelu a nocleh.
Hotel, snídaně, oběd

den 5

Ubud / Serangan / Gili Trawangan

Brzy ráno (snídaně sebou formou balíčku) transfer do přístavu Serangan, odkud vás loď převeze na ostrov Trawangan u Lomboku, poté si užijete jízdu tradičním Cidomo (koňským povozem – na ostrově je zákaz aut) do hotelu v jižní části ostrova (méně turistická oblast). Ubytování a ve zbytku dne máte volno na odpočinek na pláži. Večer se můžete procházkou podívat na nedaleký místní food market a pochutnat si na místních delikatesách.
Hotel, snídaně
den 6

Gili Island hopping

Dnes si užijete 4hodinový lodní výlet na panenské ostrovy Gili Meno a Gili Air, kde si budete moci zašnorchlovat v průzračné tyrkysově modré vodě nebo si užít procházku po těchto krásných ostrůvkách. Odpoledne volno na vlastní program či slunění na pláži.
Hotel, snídaně

den 7

Gili Trawangan

Volný den na relaxaci na krásné, klidné pláži nebo samostatné poznávání ostrova. Můžete se podívat na východ ostrova s turistickými atrakcemi.
Fakultativně možnost prodloužení pobytu na pláži o libovolný počet dní.
Hotel, snídaně
den 8

Gili Trawangan / Bali – Kuta

Po snídani se opět koňským povozem přesunete do přístavu a přeplujete lodí zpět na Bali. Transfer do plážového resortu na Legian Beach a ubytování. Zbytek dne volno na vlastní aktivity v Kutě – pláže, obchůdky, restaurace, bary, hudební kluby, noční život. V Kutě se nebudete nikdy nudit.
Hotel, snídaně
den 9

Kuta

Volný den v Kutě – pláže, obchůdky, restaurace, bary, hudební kluby, noční život.
Fakultativně je možnost raftingu na divoké řece v překrásné tropické přírodě (1.800,-/osobu) nebo lekce vaření balijské kuchyně (1.460,-/osobu). Také možnost prodloužení pobytu na Bali o libovolný počet dní.
Hotel, snídaně
den 10

Denpasar

Volno na vlastní program do transferu na letiště v Denpasaru a odlet domů.
Snídaně
den 11

Přílet.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax 44 780 Kč 0 Kč
Doplňkové služby Cena Celkem

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země Indonésie (Bali)
Termín 3.2. - 13.2.2020
Další termíny
Délka 11 dní / 8 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel****
Strava Snídaně
Kód AA-415759
Cena za osobu 44 780 Kč
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi Indonésie (Bali), rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Lenka Zahajská

+420 603 588 859

lzahajska@arcadia-air.com

Za komodským drakem a prastarými chrámy Bali

55 760 Kč

Indonéská mozaika - prastaré chrámy Jávy, jedinečná kultura Bali a úžasné pláže ostrovů Gili

56 990 Kč

Za divokými orangutany na Sumatru

50 760 Kč

Romantické rozmazlování na Bali s bohatým programem

54 180 Kč

Nepál: Divoká zvířata ve stínu Himalájí

43 210 Kč

Rajské ostrovy Gili a poznávání Bali

44 780 Kč